» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Michał
Gość
Jedzie ktoś jeszcze w 2 połowie września do tego hotelu? Piszcie zrobimy jakąś imprezkę :D
IP: 77.254.55.20
monika
Gość
ja byłam teraz w pazdzierniku w tym hotelu, REWELACJA polecam kazdemu. A Polacy , coż szkoda gadac lanusjace sie 18 stki i pijane 50 latki ale gubili sie w tłumie.
IP: 83.29.150.111
POKI
Gość
nio nie wiem czy juz tak wspaniale bo mnie za bardzo nie ują nie powiem pokoje i jedzonko super ale ale obsługa do kiczu a starszy szef to przesadzał !!! a tak poza tym MONIA chyba ludzie jada sie tam bawić a nie chodzić po kolacji spać !!! A jeżeli tak nażekali na polaków to sie może zastanów w jakim kraju mieszkasz bo nie możesz wszystkich pakować do jednego worka a tak poza ty jakoś tak strasznie nie był widać ze Polacy sie tam źle zachowywali a wręcz przeciwnie widać jaki tam super klimat panuje jak są Polacy co nie mogę powiedzie o Niemcach co oni tam wyprawiaj to dopiero jest na co narzekać !!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓŻY podtrawiliście DOBZRE BAWIĆ pod koniec września
IP: 91.94.118.127
50latki
Gość
Popieram POKIEGO dziewczyno zastanów się co piszesz a tak na marginesie mogę ci polecić kolejne wakacje juz nie długo można składać dokumenty do sanatorium tam ci nikt nie będzie przeszkadzał a paszport ci nie będzie potrzebny :)
IP: 91.94.118.127
gość
Gość
chyba Ci co narzekają na ten hotel to jacyś nienormalni są!! za 2tyg pobyt zapłaciłam 2100zł i jestem bardzo zadowolona byłam tam od 03,03-17,09.2008. obecnie też szukam już czegoś na kolejne wakacje i ceny porażają. A tak hotel świetny mieliśmy pokój nad głównym wejściem na 3 piętrze widok z balkonu dla mnie bomba z jednej strony góry z drugiej morze. Pokój idealny były różne łazienki ale akurat nasza miała ogromny prysznic od innych osób taki normalny. Miejsca w pokoju na nic nie brakowało klima działała jak należy także nawet jak na zewnątrz nie szło wytrzymać w pokoju był miły chłodek. Co do jedzenia jestem bardzo zadowolona w sumie nie jestem osobą która lubi eksperymentować mam swoje ulubione dania i tyle ale jedzenia nigdy nie zabrakło słodkości mnóstwo, wszystko urozmaicone także ja byłam zadowolona a mój chłopak każdego dnia brał co innego i zawsze mu smakowało. Nawet mieli pyszny krem z pomidorów tak jak w domu :) obsługa świetna, kelnerzy zawsze uśmiechnięci i mili pytali jak się mamy, animatorzy też. Można się z nimi było dogadać jeśli chodzi o ceny wyjazdu na jakąś dyskotekę. W sumię polecam sie wybrać pieszo do miasta trochę to zajmuje bo 4km drogi ale po drodze czas szybko mija na sklepach i innych a potem od wyboru do koloru w sprawie dyskotek jedna na drugiej. Sprawa basenu - tak jak na zdjęciu nie za duży nie za mały i tak dużo czasu spędzaliśmy na plaży do której jest 3 min drogi. Jeśli ktoś ma ochotę na jakąś wycieczkę to naprawdę polecam te kupowane na miejscu nas też animatorka ostrzegała a nic co mówiła nie miała pokrycia. Byliśmy na dwóch wycieczkach zapłaciliśmy o połowę taniej a nasze zadowolenie było większe niż tych którzy jechali z animatorami z hotelu. Mieliśmy porównanie bo do pamukkale jechaliśmy z hotelu pierwszy posiłek w obskurnym miejscu gdzie nie była w stanie nic zjeść stare i śmierdzące zielone jajka na twardo masakra :/ naprawdę się nie opłaca jechać z animatorami z hotelu cokolwiek oni mówią. Aha i sprawa starszych osób, owszem jest ich tam dużo ale właśnie to taki okres połowa września dziadki nie wytrzymają upału i przyjeżdżają później i tyle. Pogoda cudna na dwa tygodnie ani dnia pochmurnego czy coś jak wyjechaliśmy to lało odrazu jeden dzień:)
IP: 78.88.189.111
Jan
Gość
:) no zarezerwowałem wczasy w Sea Sight na 22.07.2009 - 2 tyg wylot z Gdańska
IP: 88.199.162.25
pytanko
Gość
janku a jak moge zapytac ile kosztuje taki pobyt w nastepnym roku chce porownac ceny chociaz juz do tego hotelu nie wróce ale to z innych wzgledów
IP: 91.94.44.91
Jan
Gość
2559 - 2 tyg. os. dorosła
ja za 2os dorosłe i dwoje dzieci do 13 lat mam do zapłacenia 8234,-
IP: 88.199.162.25
Gośc
Gość
Hello, cieszę się że tyle fajnych opinii.Ja wybieram się z mężem i znajomymi 20.07.Mam nadzieje,że będzie suuuper:) pozdrowionka
IP: 83.21.246.180
barbol
Gość
cześc ktoś leci 29 czerwca 2009 do hotelu sea sight?? :P
IP: 79.186.157.164
Tyrybek
Gość
Ja za 2os dorosłe i dwoje dzieci do 13 lat wydałem trochę mniej bo 7876,-, ale wylot z Wrocławia mam 17.06.2009 - 2 tygodnie.
Czy ktoś leci w tym terminie?
IP: 83.27.165.1
Grześ
Gość
Witam! Ja również lecę 17 czerwca tylko, że z Krakowa. Leće z żonką i dwójką dzieciaczków. Z nami lecą jeszcze dwie zaprzyjaźnione rodzinki również 2+2 więc myślę, że nasze dzieci nie będą się nudzić. Pozdrawiam i zapraszam na gg 6126583. GrzesiekH
IP: 83.11.236.35
Grześ
Gość
Aha Jeszce mam jedno pytanko- w jakim wieku masz dzieciaczki???
IP: 83.11.236.35
Jola
Gość
Możecie napisać jakie tam są ceny ?
IP: 83.23.109.6
Grześ
Gość
jeżeli chodzi o ceny to ja płaciłem 2399 za 2 tygodnie od osoby dorosłej i 1159 za dzieciaki!
IP: 83.11.226.188
misia85
Gość
ja płacę 2239 z Alfy Star, wylot 16.09 2009 z wrocka do hotelu Sea Sight mam nadzieję że będę zadowolona :)
IP: 83.20.217.246
misia85
Gość
plus ubezpieczenie czyli 2399, czy ktos tez leci w tym samym terminie?
IP: 83.20.217.246
mazuro1
Gość
Witam,wybieram sie do Sea Sight z rodziną 24.06.09.Wylot z Katowic.Leci ktos jeszcze w tym terminie?W zeszłym roku przed wylotem do Tunezji ,właśnie dzięki forum turystycznemu,zapoznaliśmy sie i spotkaliśmy z rodzinka z którą pozniej spedzilismy super wakacje.Wszelkie niedogodności,które wszedzie mogą sie zdarzyc, zeszły na dalszy plan poniewaz towarzystwo dopisało.Dzieci się swietnie bawiły ,my też i do tej pory się spotykamy.Niestety nie udało się nam teraz zarezerwowac na ten sam termin i miniemy się Alanii.Jezeli macie ochote to piszcie na GG 9403647.W kupie razniej.Myśle że hotel ma fajne opinie i jedyne czego sie obawiam to mały basen i brak siatkówki czy piłki nożnej na plaży.Ale juz w planach mamy częste wizyty na Plazy Kleopatry wiec tam nie powinno byc z tym problemów.Pozdrawiam.
IP: 212.59.249.3
Grześ
Gość
Ja będę od 17 czerwca więc na pewno się spotkamy!!!
IP: 83.11.221.80
toni
Gość
Witam
Ja lecę 15.07 do sea sight za 2 osoby dorosle + dziecko zaplacilem 6400 za 2tyg, ktoś jeszcze leci w tym terminie z dziieckiem w wieku 8 lat?:)
IP: 83.142.123.66
Jan
Gość
Witam!
Ja lecę ale tydzień później czyli 22 lipca a moja córka będzie miała wtedy 11 lat
IP: 88.199.162.25
toni
Gość
może się jakoś spotkamy:) moja córka lubi starsze koleżanki to może się będą bawić:)
IP: 83.142.123.66
Jan
Gość
ok. mam jeszcze syna 5 lat, mam nadzieję że się jakoś dogadają chociaż ten tydzień :)
IP: 88.199.162.25
Krzysiek
Gość
Witam. Ja lecę z żoną do tego hotelu 22 lipca 09 i mamy nadzieję, że ekipa będzie rewelacyjna.Pozdrawiam.
IP: 78.133.171.152
Grześ
Gość
cześć Janku. Nie martw się o towarzystwo dla syna moja córka ma 4 lata więc może się dogadają!!!!
IP: 83.11.201.170

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij