» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » obóz przetrwania

obóz przetrwania

Strona: 1

Autor Treść
gość
Gość
Witam,
Syn wlasnie wrocil ze Zlotych Piaskow w Bulgarii. Cala impreza nie jest warta tych pieniedzy. Pomijam juz droge do miejsca pobytu (byla z przgodami). Przyjechali z szescio godzinnym opoznieniem, to jeszcze w hotelu Nikea czekali na klucze do pokoju okolo godziny. Gdzie był rezydent? Pokoje trzeba dokladnie ogladac, w prawie polowie pokoii zacinaly sie drzwi (super jak na 4 gwiazdkowy hotel), posciel jak i reczniki nie byly zmieniane ani razu (czy to normalne?, mysle, ze jest to zenada, mlodziez na wlasna reke musiala sobie kombinowac czyste reczniki, a jedzenie to dopiero sztuka kulinarna.Sniadania jeszcze do przelkniecia a obiady wygladaly zupelnie jak sniadania po dozuceniu nieco frytek zamienialy sie w obiad, mlodziez musiala sie dozywiac na wlasny koszt w miejscowych pubach. Kiedy nie bylo nikogo w pokojach, byly one przeszukiwane. Kilku dziewczynom zgjinely pieniadze z portmonetek, oczywiscie ani pieniedzy ani sprawcow.Reasumujac, ta cala impreza nawet w polowie nie byla warta tych pieniedzy. po prostu biuro nie ma zadnej kontroli nad miejscami do, ktorych wysyla swoich klientow a to nie dobrze. Nie polecam tego miejsca nikomu, to nie jest dobra reklama dla firmy. Jestem wkurzony bo za te pieniądze mógł pojechać do Grecji lub Włoch
IP: 89.161.45.106
basia
Gość
czy mógłby Pan podać nazwę hotelu?
na przyszłość zawsze lepiej wiedzieć!
IP: 93.157.118.54
ktośś
Gość
Jest podane.Hotel Nikea.A można wiedzieć biuro podróży
IP: 82.146.247.48
Użytkownik
Posty: 5
Szkoda, że syn miał takie niemiłe wspomnienia związane zwyjazdem do Bułgarii, bo osobiście uważam, że jest to kraj z ogromnym potencjałem turystycznym. To co nas Polaków tam przyciąga to czywiscie stosunkowo niskie ceny, ale także piękne plaże. Mój znajomy, który zwiedził już kawał świata, stwierdził, że Bułgaria ma jedne z najpiękniejszych plaż jakie widział.
IP: 83.9.135.70

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » obóz przetrwania

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij