» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Olimpic Beach 09.09-20.09 z BP Antałek K-ów

Olimpic Beach 09.09-20.09 z BP Antałek K-ów

Wakacje w Olimpic Beach Opinie o hotelach w Olimpic Beach

Strona: 1

Autor Treść
asha
Gość
Cześć,

Wybiera się ktoś z Was do Grecji z Antałkiem we wrześniu?
IP: 83.2.65.216
Ewusia
Gość
Ja się wybieram razem z mężem w sierpniu. Też jestem ciekawa, jak działa Antałek. Z tego co się jednak orientuje, to ma dobre opinie. Pozdrawiam
IP: 195.117.22.4
piromanka
Gość
Ja wybieram sie wraz z chłopakiem do Grecji z Antałkiem, tez jestesmy bardzo ciekawei jak tam jest, ale martwie sie troche jak wygladaja przejscia przez granice.Pozdrawiam
IP: 89.230.97.139
asha
Gość
mysle ze na granicach nie bedzie problemow, paszport sprawe zalatwia. Coprawda zdarza sie ze trzeba przekupic celnikow, ale to juz problem pilota i kierowcow podejrzewam. Kiedy jedziesz? 9 wrzesnia? My jedziemy do apartamentow Girnis. Pozytywne myslenie i bedziemy miec fajne wakacje! pzdr
IP: 86.140.118.244
agusiax
Gość
Witam
wróciłam z objazdówki z Antałkiem.
Grecja jest piękna i zdecydowanie tam wrócę.
Biuro ma nowy autokar, kierowcy mili, pilotka Pani kinga
bardzo sympatyczna i ma OGROMNĄ wiedzę tylko zwiedzanie trwa w exprreesowym tempie ale dużo zobaczyliśmy.
Mieszkaliśmy w hotelu Girnis, pokoje w porządku, jak na Grecje
to czysto, schludnie, całkowocie OK jak dla mnie. Ale nie nastawiałam się na luksusy ale na zwiedzanie i w zupełności OK.
Wyżywienie w porządku, chociaż śniadania bardzo monotonne.
Wędlina grecka mało smaczna...
Polecam z czystym sumieniem to biuro.
W przyszłym roku też pojadę do Grecji ale już chyba samolotem:)
a jeśli chodzi o granice to bardzo szybko przez nie przejeżdżaliśmy, ale to chyba zasługa pilota, w tym wypadku rezydentki :)
Podróż trwała 23 godziny, to chyba znośnie.
IP: 83.9.194.226
toja
Gość
Trochę nie na temat ... Ale warto wiedzieć o jakości obsługi i pracy biura ... Antałek ...

Niestety ... nie mogę wypowiedzieć sie pozytywnie o pracy biura ... Akurat nie chodziło tutaj o wczasy a wynajem autokaru na przewóz gości weselnych ... Autokar nie podstawił się w wyznaczonym miejcu i godzinie. Podstawił się kilkaset metrów dalej i to podobno my powinniśmy dzwonić i domyślać się, że kierowca ma problem z zaparkowaniem.
Popełnili błąd i zrzucają na nas odpowiedzialność - oni tylko organizują - ale wszelkie problemy to i tak będzie Wasza wina.
Zdecydowanie polecam bardziej profesjonalne firmy
IP: 77.236.0.11
niezadowolony
Gość
Zgadzam sie doklasdnie zrzucaja na wszystkich wine tylko nie na siebie ,nie polecam
IP: 94.254.153.77
JoAne
Gość
Czy ktoś był w tym roku w Grecji w Ap. Konstantyn w Olimpic Beach? W ogóle dziwne akcje z cenami, raz na stonce dają wyższą, raz niższą, później nagle wzrasta, a zaś na innym portalu oferują o wieeeeele taniej niż na swojej stronce. Czy wszystko ok z wyjazdem i noclegiem skoro za 9 noclegów, dojazd itp jest tylko 590 zł (na gumtree, bo co innego aktualnie u nich...) i do ostatniej chwili są wolne miejsca? ;o
IP: 91.216.213.23

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Olimpic Beach 09.09-20.09 z BP Antałek K-ów

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij