» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Uwaga na Alfastar

Uwaga na Alfastar

Strona: 1

Autor Treść
Pralina
Gość
Witam serdecznie
Byłem na wczasach z Alfastarem to było jak czeski, niemy film.
Wyjazd do Bułgarii przerodził się w coś strasznego. Musieliśmy walczyć o zmianę jedzenia do tego chciano nas obciążyć za " jakoby brudne ręczniki w pokojach " rezydent zajmował stanowisko Bułgarów bo sam był Bułgarem. Ludzie z alfastaru w Polsce nas olali. Zostawili nas na pastwę losu ( choć znali sytuację jaka miała miejsce w hotelu ) ZERO POMOCY !!!. Sami walczyliśmy twardo o swoje i wygraliśmy. Tyle że zmarnowali nam kilka dni urlopu. TO BYŁ OSTATNI WYJAZD Z TYM BADZIEWIEM !!!
Ludziska UWAGA niech cena was nie zwiedzie!! zostaniecie sami w kraju osadzonym w realiach PRL-u
IP: 95.40.21.118
gość
Gość
Byłam z Alfa Star w Egipcie,nie miałam żadnych problemów.Nie wiele zrozumialam z twojego artykułu "walczyliście o zmianę jedzenia?"
IP: 77.253.0.33

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Uwaga na Alfastar

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij