» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Hotel Lisjan Park - Novi Vinodolski (Chorwacja)

Hotel Lisjan Park - Novi Vinodolski (Chorwacja)

Strona: 1

Autor Treść
trav
Gość
Prosze osoby które w ostatnich latach korzystała z usług tego hotelu (zwłaszcza za pośrednictwem biura TrampTravel) o opinie. Moze lepiej wybrac apartamenty? Planujemy wyjazd na początku wrzesnia.
IP: 89.77.3.134
kikabb
Gość
Właśnie wróciłam z Chorwacji. Korzystałam z zakwaterowania w hotelu Lisanj Park i jestem zadowolona.Bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę, można cały dzień przechodzić w pareo,basen z morską wodą, zejście do morza po schodach, nawieziony piasek przy głównym zejściu, bo dno kamieniste. Jedzenie w postaci bufetu, nie do przejedzenia, bez ograniczeń! Obsługa miła, rezydentka p. Daniela kompetentna i życzliwa. Odradzam apartamenty, bo można różnie trafić - nawet 15 min. od plaży. Novi Vindolski jest przyjemnym małym miasteczkiem, ale z plaży trzeba wspinać się uliczkami w górę, gdyż Chorwacja to kraj górzysty, plaże to wydarte Górom Dynarskim nadmorskie skrawki ziemi. Na terenie hotelu wieczorami przygrywa Chorwat do tańca i śpiewa. Piękny widok z hotelu na wyspę Krk, w trakcie rejsu na wyspę można zobaczyć delfiny! Na statku częstują rakiją i winem. Bardzo wypoczęłam, woda krystalicznie czysta! Takiej wody mogą pozazdrościć Włochy, Grecja i Hiszpania. Wyposażenie hotelu standardowe. Byłam z OK Services i nie narzekam, autokary nowoczesne i nowe, sprawne! Podróż trwała 13 - 14 godz. z przystankami co 4 godziny.
IP: 83.22.203.253

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Hotel Lisjan Park - Novi Vinodolski (Chorwacja)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij