» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Indonezja - Bali » Indonezja na miesiac - marzec 2010

Indonezja na miesiac - marzec 2010

Strona: 1

Autor Treść
macflorek
Gość
Szukam towarzyszki/towarzysza podrozy. Bedzie bezpieczniej i ciekawiej niz jechac samotnie.
Mam 32 lata.
IP: 85.89.190.184
Ewa
Gość
Zaciekawił mnie twój post,mam pytanie bo sama juz od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad wyprawą do Indi jak to wygląda na własną rękę? słyszałam ze bardziej opłaca sie jechać bez żadnych posredników że za nie duże pieniądze można całkiem przyzwoicie sie tam utrzymać.Czy to prawda? Jak to teraz wygląda? Masz jakieś ciekawe informacje:) POZDRAWIAM:)
IP: 77.113.126.73
Ewa
Gość
przepraszam do Indonezji;) Ale o Indiach też myślałam:)
IP: 77.113.126.73
Macflorek
Gość
Na razie dokladnych danych co do kosztow nie mam - czekam na przewodnik Lonaly Planet (w drodze). Bilet lotniczy z Berlina w 2 strony kosztuje od 2600 zl (linie KLM). Mam nadzieje zamknac koszty wyjazdu na miesiac w 6 tys zl.

Moze sie przylaczysz?

Maciek
IP: 85.89.190.184
Asd
Gość
Jeśli kasa dopisze wybieram się w czerwcu
W marcu to jeszcze tam mokro może być
Interesuje mnie sumatra jawa i coś jeszcze dołożyć

A
IP: 82.177.168.97
Macflorek
Gość
Czy w czerwcu czy marcu mokro bedzie i tak. A urlop za 2009 sie zrealizuje :-) Moze jednak marzec?
IP: 85.89.190.184

Strona: 1

Forum turystyczne » Indonezja - Bali » Indonezja na miesiac - marzec 2010

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij