» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » szukam singli na urlop w czerwcu 2010

szukam singli na urlop w czerwcu 2010

Strona: 1

Autor Treść
julianka
Gość
Hej
szukam singli w wspólny urlop w czerwcu 2010. Preferowany kierunek to Włochy ale mogę zmienić. Mam 35 lat i czekam na propozycje.
IP: 84.205.0.116
Maciek
Gość
Również jestem singlem, ale postanowiłem lecieć na zorganizowaną podróż do Włoch. Bo w Itace mają specjalną ofertę dla takich osób jak my, gdzie za dodatkowe dopłaty w pokojach nic się nie płaci. Fajna sprawa dla osób, które mimo że są same nie chcą siedzieć wyłącznie w domu.
IP: 188.146.118.105
bilbao
Gość
ojej!! to już za dodatkowe dopłaty, nic się nie płaci ???? ale wypas :)

julianka zerknij tu http://forum.gazeta.pl/forum/f,36015,TOWARZYSZ_PODROZY_poszukiwany.html
pozdrawiam
IP: 87.205.37.64
Chris
Gość
Ja bym sie wybral na taka zwariowana podroz wraz z znajomym (mam 28 lat ) ale lepiej gdzies w jakies egzotyczne miejsce np Tajlandia,Brazylia lub cos gdzie mozna poimprezowac,poszlaec oraz jest co zwiedzac. Pracuje z wlochami na codzien wiec jakos nie specialnie mam sie pchac do Itali.
IP: 109.243.115.67
Użytkownik
Posty: 14
Skąd: 3miasto
dobra zabawa to podobno na Majorce ;) hotele Ipanema, Hawaii, Capi Playa
IP: 89.191.160.80
towarzyszki na wyjaz
Gość
Hej
Jestem pracującym studentem i mam 25 lat wraz z parą znajomych zamierzamy lecieć
na Cypr 23.06. Miejscowość to Aya Napa w której znajdują się przepiękne plaże.
Jest tam również fajny aquapark tak aby można było poszaleć:)a także super
imprezy. Hotel ma ***+ gwiazdki ale jest naprawdę ładny. Położony jest nad samym
morzem i ma duży basen a do centrum jakieś 400m. Koszt to 8 dni 1520zł/os a
14dni to 2219zł/os. Jak na tą miejscowość to naprawdę dobra cna. Jesteśmy
niekonfliktowi a nasz pomysł na udane wakacje jest podobny do Twojego a
mianowicie dobra zabawa, leniuchowanie na plaży, trochę zwiedzania- jak to na
wakacjach:) Jeśli jesteś zainteresowana to czekam na odpowiedź:)
Pozdrawiam Wojtek
wkwojko@op.pl
IP: 89.229.63.218

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » szukam singli na urlop w czerwcu 2010

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij