» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... > »

Autor Treść
nigdy wiecej OIS
Gość
Rece mi opadają do tych oszustów - dzis w Krakowie trafilam na ogloszenie, iz slynne Biuro OIS/Czajka chce teraz szkolic pilotow wycieczek za 550 zl i że ten koszt zwroci sie po 5 dniach pracy!!! no to juz jest przesada!!! "glupi" studenci przestali jezdzic na wycieczki, to trzeba w inny sposob zarobic.
jezeli maja szkolic tak samo "dobrze" jak organizowac imprezy turystyczne, to chyba czas zaczac organizowac sobie wyjazdy samemu, bo nie daj Boze trafic na takiego wykwalifikowanego pilota - niezapomniane wrazenie podwojnie gwarantowane:D:D:D
IP: 77.254.194.66
miszcz
Gość
Biograd na serio jest fajnym miejsce, jednak na opiekę rezydentek nie ma co liczyć...
Jeśli chodzi o lokalne atrakcje, to warto polecić:
1. Wyjazd do Zadaru (bilet w jedna strone kosztuje od 17-23 kun - w zależności od przewoźnika), Zadar jest fantastyczny :)
2. wyspa Pasman (widać ją z nabrzeża) promem płynie się tam jakieś 25min koszt ok 10 kun w jedna stronę (na wyspien a pagórku jest klasztor, ale czynny od 16-18, ogólnie fajne widoczki i wszędzie można pić browarki <karlovacko i ozujsko> warto odwiedzić dzikie plaże)
3. jakieś 3km od biogradu na południe jest jeziorko
4. wyżywienia nie opłaca się wykupić, ponieważ zestaw obiadowy w knajpie SUNSET (ale nie tylko, bo obok sa jeszcze 2 lokale) kosztuje 40-50 kun ( zestaw to Piwo + danie główne, którym można się tak nawpieprzać, że szok)
5. Kornati, Kornati , kornati (warto wybrać się na rejs statkiem do parku kornati, wino za free, obiadek i co ważne można sobie poskakać do morza właśnie z tego statku - rewelacja) w ciągu tych 8 dni na miejscu warto tam jechać co najmniej 2 razy koszt ok 130 kun ale warto !!
6. Wino
7. targ (śmiesznie ulokowany - w samym centrum)

Pare uwag:
- plaża piaszczysta (haha ktośnieźle musiał być nawalony, żeby nazwać to plażą... uklepana ziemia i tyle na powierzchni 7x50m)
- kiełbaski na grilla są drogie
- wódki się nie kupi w ogóle
- fajki hmm tylko marlboro, czasami można dostać lucky strike (cena 20kun) lepiej zabrać z Polski rakietę, lokalne dno straszne, nie polecam
- pieczywo jest rewelacyjne !! pełno małych piekarni czynnych do 22
- najlepsze ich piwo karlovacko można kupić w 2L butlach (nie różni się niczym od butelkowego 0,5
- do każdej butelki szklanej (nieważne czy to sok czy piwo, czy piwo w bezzwrotnej but.) doliczana jest kaucja ok 2-3 kun
- warto mieć maskę do nurkowania
- gumowe sufiksy (pełno tam tych kamieni - koszt ok 40 kun
- kurcze najważniejsza sprawa... w sypialniach jest tylko 1 koc (gryzący, więc śpiworek koniecznie należy zabrać)
- aha Biogradki nie są ladne, poza tym w Biogradzie ich nie ma... ale pełno ładnych Polek :)
- soki rewelacja

a teraz przykładowy cennik:
- piwo 8 kun (w konzumie) knajpa 12-18 kun
- fajki 20 kun
- chipsy ok 30-60 kun (najtańsze jakie widziałem 30g - 20 kun)
- obiad centrum 40-300 przy plaży piaszczystej 20-70
- drin 18 -30 kun (vat69 + cola)
- kiełbaski na grilla ok 100 kun 1,5 kg

no... to chyab aż za bardzo się rozpisałem
najważniejsze to mieć ekipę !!
Pozdrawiam i udanego urlopu
IP: 62.21.16.244
gosc
Gość
szczerze odradzam jakikolwiek wyjazd z tym biurem. nie warto psuc sobie wakacji. niska cena to sciema. dodadza Wam wszystkie ukryte ceny w trakcie platnosci, wyjazdu i moze jeszcze po :))) tak to dziala. nie dawajcie sie skusic na ceny 'od', bo to kit!
IP: 83.238.109.68
zawiedziony
Gość
Wybraliśmy się w cztery osoby na narty za pośrednictwem tego biura podróży. Cztery dni przed wyjazdem dostaliśmy wiadomość, że nie ma miejsc w miejscowości, w której mieliśmy zarezerwowane miejsca i zaproponowano nam inne kwatery w Passo Tonalle. Zgodziliśmy się na zmianę celu wyjazdu, gdyż plan urlopowy obejmował ten okres (nie jesteśmy studentami), a poza tym przemiła pani (później już nie była tak miła) zapewniała nas, iż kwatery są w podobnym standardzie. Na miejscu okazało się, że zostaliśmy zakwaterowani w jakimś hotelu robotniczym (dwie gwiazdki przyznane po pijaku lub za łapówkę), gdzie nie było nawet papieru toaletowego. Syf! Także rezydent okazał sie fikcją - na początku odebrał telefon, ale okazało się, że juz wyjechał i go nie będzie. Nie mielismy dostępu i nie widzieliśmy naszej polisy ubezpieczeniowej. Telefony kontaktowe w Polsce milczały i nie mieliśmy kontaktu z nikim z "biura podróży" OIS. Katastrofa. Jedynie stoki i pogoda spowodowały, że nie załamaliśmy się do końca. Po powrocie dowiedzieliśmy się, że wszelkie reklamacje i zażalenia należy złożyć w formie pisemnej w siedzibie biura w Warszawie, co na pewno uczynimy. Tym bardziej, że inna grupa oszukanych przez OIS Polaków będzie chciała dochodzić swoich praw przy pomocy Polskiej Izby Turystycznej. Trzymamy kciuki.
Kategorycznie trzymajcie się z daleka od tego biura - są tani, ale nierzetelni. Jeśli wystarcza Wam piętrowe łóżko i kilka osób w pokoju, to polecam.
IP: 83.31.208.34
gosc
Gość
+ kierowcy na przyczepke :)
IP: 83.238.109.68
Zadowolony
Gość
A ja z nimi bylem kilka razy i jestem zadowolony :D
IP: 77.115.116.225
ddd
Gość
uwaga to oszuści!!!!!!!!!!
IP: 83.8.63.188
basia
Gość
dramat
IP: 195.150.165.2
basia
Gość
jeszcze nigdy tak mnie ktos nie zawiodl jak to biuro poprostu koszmar
wyjazd na narty do wloch narty slonce cudowne i ludzie ktorych poznalam ale organizacja warunki mieszkalne dojazd 30 godz w jedna strone !!! niektorzy jechali 45 koszmar
kolezanka miedzy innymi stracila torbe caly bagaz w drodze powrotnej poprostu wypadl na autostradzie :(
IP: 195.150.165.2
basia
Gość
rezydenci kicha brak opieki chodzi tylko o kase i o swoja d...
IP: 195.150.165.2
basia
Gość
autokar zawalony nartami az po toalete !!!
brak pilota poprostu smiech ale nic dziwnego jesli to studenckie biuro ludzie mysla ze trudno i daruja im takie traktowanie ja juz jestem dawno po studiach i czegos takiego nie przepuszcze jeszcze zeby placilo sie mniej ale ceny sa poprostu wygorowane takie jako w porzadnych biurach wiec o czym tu pisac .....
ludzie nie dajcie sie nabrac !!!!!!!
IP: 195.150.165.2
basia
Gość
mialysmy studio 2 osobowe okazalo sie na miejscu ze lozko na lancuchach pietrowe i izba 4 osobowa wiec w 4 za takie cos placz poprostu a na drugi dzien jakbysmy same nie zalatwily na sile z rezydentami to spalybysmy tam albo z kierowcami
IP: 195.150.165.2
basia
Gość
ha ha np kierowcy apartament 4 os z 2 chlopakami i 1 klucz na spolke !
IP: 195.150.165.2
Gość
Gość
To horror aby tak traktować młodych ludzi. Brak szacunku do kogokolwiek. Powinni odebrać im prawa organizatorskie a nazwiska wpisać na jakąś czarną listę.
IP: 83.215.215.92
ubi
Gość
Ludzie jest was tyle tutaj ze wystarczy zgłosic sie do pierwszej z brzegu kancelarii adwokackiej zeby sie zabrala za tego "organizatora" i wystapila w waszym imieniu o odszkodowania. Sprawa jest tak ewidentna ze nie wezmą kasy od was tylko np. 30% wygranej i dobiarą się im tak do dupy ze zapamiętają to do końca życia. Tacy kolesie tylko taką logikę rozumieją.
IP: 77.115.49.56
Pablo
Gość
ubi napisał
Ludzie jest was tyle tutaj ze wystarczy zgłosic sie do pierwszej z brzegu kancelarii adwokackiej zeby sie zabrala za tego "organizatora" i wystapila w waszym imieniu o odszkodowania. Sprawa jest tak ewidentna ze nie wezmą kasy od was tylko np. 30% wygranej i dobiarą się im tak do dupy ze zapamiętają to do końca życia. Tacy kolesie tylko taką logikę rozumieją.



I właśnie tą drogą zdążamy!!!!!!Szkoda tylko że nie można robić pozwu zbiorowego..., bo pewnie część osób odpuści z różnych względów, a tak byłoby nas więcej. Ale i tak mamy nadzieje że damy im ostro popalić, że pożałują tego mocno, bo tak jak piszesz sprawa jest naprawdę oczywista.
IP: 87.205.50.81
Gość
Gość
Kto jest z Wa-wy? Ja już przekazałem sprawę do kancelarii prawnej.
IP: 83.215.215.92
Jacek Ratownik
Gość
Witam wszystkich uczestników wyjazdów organizowanych przez OIS. Właśnie otrzymałem odpowiedz na reklamacje. Jej wyniku spodziewałem się - wiec nie zaskoczyli mnie bardzo. Zapraszam wszystkie osoby z Wrocławia i okolic do kontaktu. Myślę że jedna kancelaria adwokacka może lepiej poprowadzić Nasze sprawy niż kilka pomniejszych. Pozdrawiam Jacek strażak ratownik (agresywny pasażer z powrotu do Polski)
IP: 89.174.104.230
gość
Gość
Gość napisał
Kto jest z Wa-wy? Ja już przekazałem sprawę do kancelarii prawnej.


przeciw_ois@gazeta.pl
IP: 83.215.215.92
Eli
Gość
WItam dostałam odpowiedz na moja reklamacje, oczywiście żadnej oknkretnej treści. Chętnie zgłosze sie do pozwu zbiorowego, mój mail ewelincia1983@o2.pl, jestem z Bydgoszczy i byłam na Słowacji na "Super odlotowym Sylwestrze", ostrzegam wszystkich przed zakupem jakiejkolwiek wycieczki.
IP: 83.8.68.169
Użytkownik
Posty: 24
ja jestem z Warszawy , kancelarie już mam wybrana i prawnika , tez skarginaois@prokonto.pl
IP: 62.121.79.39
ana
Gość
o rany, a ja w poniedziałek wpłaciłam zaliczkę na wyjazd do livigno 20 marca. Już się boję...
Ale trudno, zaliczki mi już nie zwrócą a wrażeniami na pewno się podzielę. Nastawiam sie pozytywnie
IP: 193.59.98.15
Użytkownik
Posty: 2
Witam

Poszukuję osób, które mimo wykupienia usługi turystycznej w OIS ( Sylwester 08 ), w ogóle nie wyjechały, a biuro odrzuciło ich reklamację

Proponuje złożnie pozwu zbiorowego:
Pozew zbiorowy będzie można złożyć, jeżeli podstawa prawna roszczenia oraz stan faktyczny dla każdego z powodów są identyczne. Sąd wyda jeden wyrok, który dotyczyć będzie wszystkich osób. Jeżeli zasądzi odszkodowanie, to w tej samej wysokości dla każdego powoda. Także wszyscy powodowie uiszczą wspólnie jedną opłatę sądową.

Potrzeba co najmniej 10 osób. Proszę o kontakt na gg: 6919826
IP: 156.17.234.101
sss
Gość
uwaga to sa oszusci!!!
IP: 89.79.61.135
mmm.
Gość
halo, to ja się dołożę coś od siebie. 4 dni przed planowanym wyjazdem na narty na Słowację dowiedziałam się, że autokar nie jedzie, bo za mało chętnych i albo sama załatwiam sobie dojazd, albo oni zwracają kasę - i wyjazdu nie ma. A terminu urlopu już nie da rady zmienic...
tak więc - po nerwowym poszukiwaniu dojazdu (pkp, pks) udało mi się dojechać. W hotelu pokój 4 osobowy okazał się 2 osobowym z 2 dostawkami. super. rezydenta brak - ani razu go nie widziałam. skibusów brak, żadnego bezpośredniego autobusu na stok (o czym zapewniali mnie pracownicy ois). a zresztą autokar miał nas wozić na stok. dużo niepotrzebnego stresu.
IP: 87.207.140.42

Strona: « < ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij