» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
czy wyjezdzal ktos z biurem OIS? Bardzo ciekawa oferte maja ale chetnie dowiedzialbym sie jakie opinie o tym biurze maja osoby ktore korzystaly z jego uslug
IP: 83.27.5.247
kreml
Gość
Tak ja bylem z nimi w tym roku w Makarskiej wyjazd oceniam na czworke z plusem
IP: 62.233.203.150
przemo
Gość
Ja tez sie pod tym podpisuje. Bylem z nimi na rejsie i wszystko w porzadku- fajni ludzie. Prowadzacy byl troche sredni ale wrocilem zadowolony bo choc nie pierwszy raz na zaglach to z OIS po raz pierwszy bylem na takiej fajnej integracji.
IP: 62.233.203.150
iwo
Gość
ja tez polecam rejsy, mozna poznac super ludzi, organizacja moze czasem troszke siada, no ale to sa spontaniczne zagle, a nie jakas kolonia
IP: 62.233.203.150
gwiazda
Gość
Ja tez bylem na rejsie bylo w sumie ok caluski dla kuby
IP: 62.233.203.150
wojtek
Gość
Ja sie nie podpisuje. Organizacja byla ok, ale prowadzacy byl na prawde sredni i trudny byl z nim kontakt. A ze zdazyla sie ta burza na mazurach (wiecie o czym mowie) to OIS mial problem. Jako organizacja spoko, szybko zalatwili koce, dali kase dla ludzi ktorym wywrocila sie lodka (ich rzeczy potonely). Jedynie prowadzacy czyli komandor byl sredni - ciezko kontaktowal. Wiem ze chyba trafilismy na takiego i z tego co slyszalem nigdy nie bedzie juz komandorem. I chwala za to bo sie nie sprawdzil. Ogolnie oceniam na bardzo dobrze poza tym jednym mankamentem.
Wojtek
IP: 62.233.203.150
troll
Gość
Witam, odniose sie do poczatku tego forum - dwa dni temu wrocilismy z Chorwacji z OIS i w skrocie bylo ZAJEBISCIE. Poza tym ze zakochalem sie w Chorwacji (bylem pierwszy raz) i dziewczynie (nie pierwszy raz) to musze pozytywnie wyrazic sie do calej organizacji OIS - na prawde spoko ludzie. Mysle ze w takich wyjazdach bardzo duzo zalezy od tego kto prowadzi imprezke - jesli ktos z jajami to chocby nie wiem co to i tak wypala to dobrze. Trzeba dobrze trafic. Ja pod za OIS podpisuje sie raczkami i nozkami - i tu wracajac do watku czyli pytania na poczatku forum, bardzo polecam.
PZDR
IP: 62.233.203.150
Ala
Gość
Ja bylem na Sylwestrze z nimi i niestety byla porazka :/ Muzyka na imprezie dopiero od 23, chaos przy zbiorce przy autokarach, brak organizacji. Wiecej z nimi nie pojade.
IP: 212.76.33.74
Olo
Gość
Pewnie byles w Popradzie :) Slyszalem cos niecos o tym - godzinne opoznienie z muzyka, ogolnie male zakrecenie :). Musze ich, OIS, troche z tego Sylwestra wybronic bo z tego co wiem to Poprad byl jedna z szesciu czy siedmiu miejscowosci ktore mieli i w pozostalych bylo wszystko jesli nie cacy to przynajmniej bardzo w porzadku. Bylem w Banskiej i bylo bardzo w porzadku. Placilismy 6 stow a mielismy bardzo ekskluzywny hotel LUX w centrum Banskiej przez 5 dni i do tego bal Sylwestrowy. U nas byl Marcin (ten z OISu) i tez klal Poprad. Jednak z tego co wiem to pozostale miejscowosci a mieli ich sporo wypalily im. Poza tym kolesie z OISu z rozmowy, z postawy, z tego jak podchodzili do tematu jak cos bylo trzeba zalatwic wyszli na konkretnych i fajnych ludzi. Takze jako uczestnik Banskiej ja z kolei polecam i w tym roku tez z nimi jade. Poza tym, jest to jedno z niewielu biuro, ois, ktore rzeczywiscie ma mlodych klientow, a to jest wazne na miejscu jak sie nie chce jechac ze starszymi ludzmi ale w mlodym gronie. Dla mnie osobiscie fajny pomysl.
IP: 62.233.203.150
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Dbając o interesy klientów i rzetelność informacji na forum pragniemy poinformować, że posty użytkowników kreml, przemo, iwo, gwiazda, wojtek, troll oraz Olo są napisane z tego samego adresu IP. Zachodzi więc duże prawdopodobieństwo, że były pisane przez jedną i tą samą osobę.

Bardzo prosimy o nie umieszczanie fałszywych opini i postów, a jeśli są one wiarygodne to o przedstawianie ich w sposób oficjalny jako jeden użytkownik!
IP: 83.22.220.253
kreml
Gość
Moze dlatego ze jestesmy studentami jednej uczelni i mamy jedno IP panie Administratrze :)
IP: 62.233.203.150
maliszka
Gość
tez bylam w Chorwacji w
biogradzie i bylo super! polecam goraca, plus za mlody wiek uczestnikow i ogolny klimat imprezy:)
IP: 194.54.17.239
ale sciemy walicie
Gość
normalnie nie wiadomo juz co prawda jest a co nie... ludzie z ois mysle ze sa dosc cwani i -trzeba przyznac- dobrzy w tym co robia - naciagaja (choc nie bylem! po prostu za duzo tych sztuczek psycho-socjo-technicznych stosuja co dezorientuje - wzbudza podejrzliwosc) ale ceny raczej ok i do lasu tez nie wywoza z tego co widze, wiec ok ...a i tak najwazniejsza jest pogoda ducha i towarzystwo:)
IP: 79.184.229.8
minka
Gość
szukam wlasnie jakis informacji na temat OIS. chce sie wybrac z nimi na sylwestra, oferty bardzo ciekawe, ceny przystepne, w ogole coraz glosinej sie o nich robi ostatnio. ale przez te podejrzane komentarze to juz sama nie wiem
IP: 83.27.248.197
emme
Gość
ja własnie wybieram sie z ois na sylwestra do zvolena. mam wielka nadzieje ze wszystko wypali. Juz wpłaciłam zaliczke i wysłałam potwierdzenie, nic sie nie odezwali ze cokolwiek do nich dotarło i od paru dni siedze jak na szpilkach. moze ktos napisac czy odrazu sie do was odezwali po wpłaceniu zaliczki czy dopiero po dłuższym czasie???
IP: 83.9.246.96
jotka
Gość
hejka emme ja tez sie zarejestrowalam tam ale jeszcze nic formalnego nie wysylalam ...napisz jak sie odezwa do Ciebie w zwiazku z potwierdzeniem ze dostali kase i Cie nie olali....jestedz sama czy z jakas ekipa?
IP: 91.189.0.210
aaa
Gość
ja tez sie wybieram do zvolenia na sylwestra. daj znac co z ta zaliczka jak juz sie odezwa. albo wyslij do nich maila czy juz otrzymali moze szybciej odpisza.
IP: 91.189.1.148
emme
Gość
hej, napisałam do maila z pytaniem czy dostali zaliczke i moje zgłoszenie. odpisali mi ze wszystko doszło, czyli kasa i zgłoszenie :) i ze moja rezerwacja jest aktywna, takze teraz moge spac spokojnie :) a co do tego z kim jade to tylko z moim chłopakiem, mieli jeszcze jego znajomi jechac ale jakos nie moga sie zdecydowac. Tak czy siak mysle ze bedzie git :)
IP: 83.9.203.178
lion32
Gość
rownież wybieram się do Zvolena. Właśnie w poszukiwaniu informacji o OIS trafiłam tutaj.... mam nadzieję, że będzie super i wyjazd się uda :) Pozdrawiam
IP: 83.17.109.122
MaTi
Gość
witeczka
my również jedziemy z OIS'em do Zvolenia bo z tego co udało się znaleźć to z ofert studenckich ich wygląda najciekawej. tylko właśnie mam pytanko do którego hoteliku się wybieracie ?? :>
bo ja przy wyborze już zgłupiałem....macie jakieś info, w którym jest najciekawiej ??
PZDR
IP: 194.42.120.5
emme
Gość
my tam jedziemy do polany, jak cos to sylwestra mamy na miejscu i nie trzeba nigdzie po nocy drałowac ;) pozdrawiam
IP: 83.9.253.40
MaTi
Gość
hmmmm....my mamy rezerwacje na Quatro całkiem przyzwoicie wygląda na foteczkach (mam nadzieje że w rzeczywistości również ;) ) a ponoć te hoteliki są całkiem blisko siebie...także zaczerpnąć świeżego powietrza po imprezce to nawet wskazane :D
IP: 194.42.120.5
tuja
Gość
bylem w Quatro, jest lepiej niz na zdjeciach.
IP: 212.76.37.176
radas
Gość
a my w 9 osob z poznania jedziemy do banskiej bystrzycy - hotel lux - ktos ma jakies doswiadczenia? chetnie wyslucham
IP: 62.21.32.97
olga
Gość
ja wybieram sie do stara lesna, czy ktoś tam był?jakies opinie?
IP: 62.143.126.36

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij