» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Nancy czy ktoś był, albo ktoś jedzie?

Hotel Nancy czy ktoś był, albo ktoś jedzie?

Dodaj opinię Opinie o hotelu Nancy

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 31
Witajcie wczasowicze,
Czy był ktoś w Hotelu Nancy w Bułgarii Słoneczny Brzeg?
Jeśli tak to proszę i jakieś informacje.
A może ktoś się tam wybiera w tym roku? Ja jadę od 13 lipca.
IP: 93.105.170.167
Bzyk..
Gość
hejka ..polecam byłem tam 3 lata temu i jest ok..mały skromny hotelik..bez wiekszej rewelacji ale spoko klima jest,tv jest,balkonik jest schludnie czysto i ok..sniadania takie sobie ale blisko jest supermarkecik fajna sprawa..jade tam wtym roku wraz z znajomymi tylko, ze 19.08.bo za taka kaske niema co wybrzydzac..wazne ze jest blisko do plazy i do centrum..ok 5min spacerkiem..fajne imprezy do rana spoko klimat..byłem i polecam..jakby co to jest moj meil..tomis316@gmail.com..pytaj jakby co to odpisze pozdrawiam i udanej imprezki zycze ale bedzie super zobaczysz..pozdro Tomek z Bielska..
IP: 77.255.174.16
Użytkownik
Posty: 31
no fantastycznie, szkoda że nie jedziemy w tym samym terminie. Juz do Ciebie napisałam na Meila.
IP: 94.42.133.144
Użytkownik
Posty: 31
Jeszcze tydzień do mojego wyjazdu. A może ktoś już wrócił w tym roku z tego hotelu i podzieli się wrażeniami?
IP: 78.88.60.119
Użytkownik
Posty: 31
Jeżeli ktoś się wybiera z biurem Ok services do hotelu Nancy to niech się nie łudzi. Tego hotelu nie ma w ofercie przez cały sezon i zakwaterują was gdzie indziej np. w hotelu Sirena. W razie pytań piszcie.
IP: 78.8.106.71
bzyk
Gość
no hej..napisz cos wiecej na meila tomis316@gmail.com bo tak sie składa ze sie wybieramy wraz z znajomymi w to miejsce..z gory dzieki i czekam na meila..
IP: 79.139.4.134

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Nancy czy ktoś był, albo ktoś jedzie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij