» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesantico, Wlochy

Cesantico, Wlochy

Strona: 1

Autor Treść
Kinia
Gość
hej , napiszcie mi coś o tej miejscowości. Jakieś fajne dyskoteki, sklepy z ubraniami itp. :)
dzięki z góry.
IP: 91.189.31.126
Użytkownik
Posty: 19
Dyskoteki są są ;D bardzo dobre, ale w Rimini, a to jest 10minut jazdy autobusem ;D Więc :
Altromondo, Carnaby i Baja Imperiale (<- jakoś tak)
IP: 89.72.238.183
Kinia
Gość
a ten autobus to jest taki zwykły :D, czy specjalny co dowozi za darmo do dyskoteki?(spotkałam się z takim w Bułgarii) :D
IP: 91.189.31.126
Użytkownik
Posty: 19
ehmn dokładnie nie wiem czy ten autobus jest specjalny? xD chyba tak skoro odwozi do cesenatico w późnych godzinach nocnych ;D <myśli?> :roll:

:mrgreen:
IP: 89.72.238.183
meoni
Gość
Mamy pytanko. Jadę na kolonie i zastanawiam sie ile trzeba trzeba zabrac kieszonkowego na 10 dni-2 dni podrózy nie liczę.
IP: 83.26.35.251
Katt
Gość
To zależy, czy planujesz jakieś wycieczki fakultatywne do większych miast i kupowanie pamiątek. Jeżeli tak, to pewnie warto, bo przecież nie kupić niczego w Wenecji... to byłoby nie do pomyślenia, zwłaszcza, kiedy nie wiesz na czym zatrzymać oko :D. Tam jest od groma wszystkiego. Ogólnie w samym Cesenatico najwięcej poszło... na słodycze xD xD =) Pozdrawiam, miłej podróży i samych słonecznych dni (u nas jednego dnia była burza, nasz kompleks hotelowy - La Perla, Blu Mare zalało, bo mieliśmy otwarte okna. Wszystko nam przemokło i musieliśmy cały dzień chodzić w piżamach xD)
IP: 178.37.41.211

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Cesantico, Wlochy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij