» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

BUŁGARIA Hotel Andromeda

Dodaj opinię Opinie o hotelu Andromeda

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Gosi
Gość
Najlepszy kurs to 1 eur = 1,93 lv (czyli 1 lv to okolo 2 zl).
Ceny na miescie sa rozne, zalezy co chcesz zjesc. W hotelu bylo taniej.
Musze przyznac, ze pogoda jest zmienna i zaskoczyla nas. Jeden dzien padalo i byla burza (chwilowa). A w ostatni dzien bylo zimno i kropilo, chodzilismy w bluzach. Czesto tez przychodzily chmury. Ale slonca i tak bylo dosc. Teraz pewnie juz bedziecie mieli lepiej, bo to w koncu lipiec, wiec sie nie sugerujcie do konca tym co pisze:)
Do plazy sa 3 min nogami.
Supermarketow jest pelno.
Pozdr.
IP: 83.5.18.202
ansk
Gość
Jeszcze raz serdeczne dzieki za wiadomości.
IP: 93.157.119.210
Gosi
Gość
Przyjemnie jest Wam pomóc, bo sama przed wyjazdem szukałam jakiś wiadomości:)
IP: 83.5.14.170
KRISU
Gość
DZIĘKI GOSIU POADRAWIAM SERDECZNIE
IP: 195.13.38.146
Gosi
Gość
Cześć gosi. Mogę prosić o jakieś fotki hotelu ?
IP: 88.199.98.114
adi
Gość
Cześć Gosi. Dzięki za wszystkie wiadomości! możesz jeszcze napisać co z morzem? Są jakieś jeżowce albo meduzy? Bo w Chorwacji przynajmniej jeżowce były- nie wiem jak w Bułgarii. Chodzi głównie o dzieciaki.
IP: 79.163.207.105
adi
Gość
A i jeszcze czy są komary?
IP: 79.163.207.105
gregor
Gość
witam Gosi mogłabys przesłac kilka zdięc z tego hotelu
IP: 94.42.37.196
gregor
Gość
oczywiscie chodzi mi o Andromede podaje ci maila grisza1203@wp.pl oczywiscie serdeczne dzieki z góry
IP: 94.42.37.196
irek
Gość
Hej witajcie
Ludziska jak wrócicie z wypoczynku w Andromedzie w SB to piszcie jak tam było
wyjeżdżam tam w sierpniu i jestem ciekaw waszych wrażeń
IP: 80.55.184.218
krzysiu
Gość
Czy mogę serdecznie prosić o kilka fotek hotelu andromeda?
krzysztofjarzyna8@wp.pl
IP: 88.199.98.114
anett
Gość
Witajcie, wróciłam z Bułgarii 26.06 - pobyt w Andromedzie. Hotel jest nowy, wszystko co pisała poprzedniczka jest prawdą. Na 5 pietrze znajdują się pokoje z bardzo dużymi tarasami (piętro jest usytuowane na dachu hotelu), jednak to co nas rozczarowało - nie ma w tym pokojach aneksu kuchennego (zamiast aneksu jest taras). Po naszej interwencji dostaliśmy 4 talerze, 2 filiżanki, 2 szklanki, sztućce i czajnik, wiec jeśli ktoś ma zamiar gotować to w tych pokojach nie ma szans. Pokoje sprzaten codziennie, świeże reczniki co dwa dni. Plaże czyste, co wieczór sprzątane, morze lazurowe, bez meduz, jeżowców i innych atrakcji. Za to jeśli jest przypływ pojawia sie mnóstwo glonów, woda ma konsystencje zupy szczawiowej :) Jeśli ktoś chciałby wypożyczyć samochód najlepiej rozmawiać z gościem, który przesiaduje w restauracji Andromedy (jej właściciel). Ma kolege Bułgara, który mówi po polsku - wypożyczył nam busa - Mercedes Benz za 70 EUR na dobe. zbilisimy cene z 90EUR. Ma też inne samochody. Auta na legalu, zatrzymała nas bułgarska policja, celem rutynowej kontroli - wszystko było OK. Generalnie polecam, a Andromeda to full wypas. Na pewno będziecie zadowoleni! jednego czego Wam życze to pogody, bo z tą bywało różnie :)
IP: 83.19.52.10
A****A
Gość
Napiszcie proszę, co warto zobaczyć , zwiedzić. :P Co polecacie? :lol: Szczególnie dla rodzin z dziećmi. Jakieś fajne miejsca, z atrakcjami dla dzieci.
IP: 89.79.213.27
mini
Gość
Hej:) mam pytanko: jak w tym hotelu wyglada sprawa z internetem? z gory dzieki za odpowiedz. pozdrawiam :)
IP: 83.5.47.112
Użytkownik
Posty: 19
no z tego co widze to calkiem niezle hotel się prezentuje;)
IP: 79.190.133.148
anett
Gość
Internet jest bezpłatny, tylko trzeba zapytać o hasło kierownika restauracji - siedzi tam stale i na pewno nie bedzie problemu żeby go rozpoznać. Można też zapytać w recepcji, jakie jest aktualne hasło. Internet śmigał jak się patrzy :)
Poza tym jeśli chodzi o zdjecia hotelu w ofertach to są one w 100% prawdziwe. Na prawde hotelik ładny, czysty. Jedyne co to mieści sie blisko skrzyżowania dróg, ale są one uczęszczane głównie przez turystów i ruch uliczny specjalnie nie doskwiera. Rodzinom z dziecmi i nie tylko polecam dwa Aquaparki - nie pamietam ile kosztował wstęp ale jeden jest w Nessebarze - jeździ do niego bezpłatny autobus. Na ulicy stale ktoś rozdawał ulotki z jego reklamą i nie bedzie problemu żeby do niego trafić. Poza tym polecam pieszy spacer do starego Nessebaru - z Andromedy ok 1,5h spacerkiem wzdłuż plaży - po drodze trzeba przejść plażą nudystów, ale nie trzeba się rozbierać :) Widoki są :) Stary Nessebar to mała wyspa, którą można obejść pieszo w 1h. Super klimat, niższe ceny pamiątek niż w Słonecznym Brzegu, można napić sie prawdziwego piwa, bo są tam czeskie knajpki. Bułgarskie piwo ma ok 4%, w sklepach sprzedawane jest w butelkach 1,5l za ok 4zł. Ale jest bardzo słabe i generalnie po dłuższym czasie już nie smakuje :) Wtedy warto napić sie prawdziwego piwka własnie w Starym Nessebarze. Można tam tez pojechać autobusem - bilet kupuje sie własnie w autobusie, kosztuje 1 lv czyli ok 2,30zł.
IP: 83.19.52.10
Arti
Gość
Gosi napisał
Obiecałam, że opisze jak było w Andromedzie:) Tak wiec dzis wrocilismy do domu. Jezeli chodzi o przejazd z ok services to znajdzie sie pare zastrzezen, m.inn. to, ze autokar do bulgrarii spoznil sie nam o 1 godz i czekalismy na dworcu pks bez zadnych wiadomosci, i tak samo z powrotem, mielismy wyjechac ok.16 a czekalismy do 17. Tyle co do minusow, reszta byla ok.
Jezeli chodzi o hotel to naprawde polecam.!! Za taka cene jest on naprawde wypasiony. Sprzataczki sa kazdego dnia, reczniki wymieniane co jakies 3 dni. W pokojach sa aneksy kuchenne ze sztuccami i kubkami. Talerze to roznie, w niektorych pokojach byly plytkie w niektorych glebokie. Do tego w kazdym pokoju sa opiekacze, a jezeli ktos ma zamiar sam sobie gotowac, to musi zabrac wiecej garnkow czy patelnie. Lazienki sa dosc duze, w zaleznosci ilo osobowy pokoj, to rozne maja zawartosci. My w 2osobowym mielismy prysznic, ubikacje, umywalke, lustro, suszarke. Pokoje sa przestronne i oprocz duzego lozka jest tez dodatkowa kanapa i stolik. Ponadto toaletka (genialna) i tv. Dodatkowo balkon.
Rowniez restauracja w hotelu jest swietna. My przez pierwsze dni jedlismy na miescie, bo myslelismy, ze w hotelu bedzie drogo, ale potem sprobowalismy i okazalo sie inaczej. Duze porcje, tanie i przede wszystkim pycha! Jedna uwaga to, ze trzeba bylo dlugo czekac, ale przynajmniej wszystko swieze. Piwo lane tez maja najtansze na miescie, czyli 1,5 lv. Do tego dochodzi mila obsluga i niczego wiecej nie trzeba chciec.
Na samym poczatku troche rozczarowal nas basen, bo wizualnie jest duzo mniejszy niz na zdjeciu. Ale jak weszlismy i sie kapalismy to spokojnie wystarczal, ma okolo 160 cm glebokosci. Obok niego sa lezaki, nieplatne.
Na miescie jest mnostwo atrakcji. Jak bedziecie szli do jakiegos klubu to dokladnie pytajcie o ceny, bo czasami probuja oszukac. Oczywiscie nie wszedzie.
Co do morza to woda ciepla i w lini prostej od Andromedy czysta, bo w strone Neseberu to same glony.. Nam sie udalo, ze w tej okolicy nie ma. Na plazy mozna wypozyczyc lezaki platne 7 lv/ dzien i do tego parasol tez 7 lv/ dzien. Mysmy nigdy ich nie brali, bo sie nie oplaca. Mozna za lezakami rozlozyc sie na reczniku. Niby jest zakaz, ale nikt go nie przestrzega. Na plazy sa boiska do siatkowki.
Do innych miast mozna dojechac autobusem. Przystanek jest kawaleczek od hotelu. Do Neseber bilet kosztuje 1lv, do Ravdy 1,5lv. Do Neseberu autobusy jezdza co 15 min., a do Ravdy juz rzadziej. Rozklady sa rozrysowane i latwe do zrozumienia.

Jesli chcecie wiedziec cos jeszcze to pytajcie, z checia odpowiem. Ja ogolnie jestem z hotelu bardzo zadowolona i bylam strasznie pozytywnie zaskoczona, jak cala grupa:) Jak ktos bardzo bedzie chcial, to moge przeslac na maila pare zdjec:)
Pozdrawiam.
IP: 213.134.148.193
Arti
Gość
Czy ktos wie jak temat z bankomatami w andromedzie>>
IP: 213.134.148.193
xxx
Gość
W Andromedzie nie ma (to jest hotel), w Słonecznym Brzegu są przy głównym deptaku.
IP: 83.19.52.10
Agawa
Gość
5.07 wróciliśmy z Bułgarii z OK Services. Biuro przeniosło nas z Ivana w Rawdzie do hotelu Andromeda w Słonecznym Brzegu. Standard o niebo lepszy bo byłam już w Iwanie, a za śmiesznie niską cenę. Jedyny minus to, że Biuro nie poinformowało nas o tym wcześniej, a wystarczyłby choćby jeden telefon :) No cóż. Poza tym było OK tylko pogoda sprawiała psikusy.
IP: 79.190.253.66
Luc
Gość
Witam, wróciłem z Andormedy 25.07. Sam hotel jest ok. Istotne jest że balkony zwrócone w stronę basenu mają takze kontakt z ruchliwą ulicą która nawet nocą tętni życiem... To minus dla tych którzy lubią się delektować winkiem na balkonie (Ci co mają małe dzieci wiedzą o co chodzi). Istotne i dość uciążliwe były przerwy w dostawie prądu, a w zasadzie jego brak w Słonecznym Brzegu (Klima, bankomaty, jakość jedzenia w restauracjach). Jedzenie pyszne, ceny obiadu to ok 4-6 lewa zupa 8 - 20 lewa drugie danie. Piwo 1-2 lewa wina od 2-3 lewa (butelka w sklepie). Ze słonecznego autobusem można smignąć do Nesseberu za 1 leva - zdecydowanie polecam - w neseberze koniecznie świerzutkie owoce morza. De facto wszędzie możecie podjechać komunikacją miejską. W każdym autobusie siedzi babeczka która podchodzi z biletami i je sprzedaje do podanego przez was miejsca. Ps. Nie zapominajcie że na plaży nie wolno rozkładać się jak w Polsce na własnych leżakach czy kocykach. Tu kupuje się leżak i parasolkę (każde po siedem lewa za dzień).
Podróż do Bułgarii bez zastrzeżeń autokar wyższa półka i ogólnie ok. Powrót niestety parę minusów, autokar kiepski ale na taki należy się nastawić kupując wczasy za 1000 zł, natomiast wkurzyłem się na informację że mamy usiąść z tyłu - tam gdzie są wolne miejsca (mimo podanych zarezerwowanych numerów siedzeń w hotelu przed wyjazdem) - ja miałem farta i było ok ale niektórzy mieli go mniej. Jako ojciec dwójki małych dzieciaków wiem że to istotna kwestia.
Jechaliśmy 25 godzin (do Bielska - Białej) kierowcy trochę pobłądzili ;) ale czas i tak nie był zły - na granicy bez problemów.
IP: 83.19.48.26
XXX
Gość
ZŁA INFORMACJA W HOTELU ANDROMEDA ZWINEŁA SIĘ RESTAŁRACJA PODCZAS NASZEGO POBYTU NA OSTATNI DZIEŃ NIE DOGADAŁ SIĘ HOTEL Z RESTAURACJĄ I SIĘ WYNIEŚLI A JEDZENIE BUŁO SUPER I TANIE A TERAZ MAJA PODSKOCZYĆ CENY
IP: 195.13.38.146
andrzej
Gość
mam zamiar zabrać ze sobą parasol słoneczny i kalimatę żeby mieć na plażę ale czy warto bo czytam że można rozkładać się tylko na wypożyczonych leżakach Poradźcie
IP: 80.55.184.218
Luca
Gość
Nie rób wiochy i nie bierz ;) My korzystaliśmy z leżaków i parasolek i nie płaciliśmy ponieważ nikt z obsługi nie był łaskaw się do nas pofatygować a ja do nadgorliwych nie należę.
Schemat jest taki że rano ok 9.00 ludzie wykupują miejsca ale ok 12.00 dużo z nich schodzi z plaży. My na plażę szliśmy ok. 11-12 i może dlatego wspomniana powyżej sytuacja miała miejsce. Parasol który zabraliśmy z Polski wrócił w nienaruszonym stanie...
Czasem szliśmy w strojach z hotelu tylko z ręcznikiem prosto na plażę i zostawialiśmy go złożonego obok leżaków razem z klapkami. Woda gorąca więc nie było sensu się smażyć na plaży. Widziałem parę osób które rozkładały się na ręcznikach przy wejściu na plażę i chyba się ich nikt ni czepiał ale znaki umieszczone na plaży (piktogramy) są jednoznaczne.
IP: 83.19.48.26
andrzej
Gość
Dzięki bardzo za poradę.Nie będę robić wiochy.Pozdrawiam
IP: 80.55.184.218

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij