» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

BUŁGARIA Hotel Andromeda

Dodaj opinię Opinie o hotelu Andromeda

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
beata
Gość
Witam wrócilm 25 lipca z Andromedy . Hotel jest dokladnie tak jak wszyscy opisuja tylko szkoda ze tak jak ktoś napisal zwineli nam restauracje a to nie byl przyjemny widok policja klótnie z wlascicielem holelu szkoda ,ze nie zalatwili sobie tego pomiedzy soba przed sezonem lub po sezonie tym bardziej ,ze obsluga byla kapitalna a jedzonko smaczne i tanie .Wlasciciel hotelu chyba wie co stracil bo restauracja świecila pustkami bynajmie przez 2 dni aż do naszego wyjazdu.Powrót to koszmar wyjeżdzaliśmy o godzinie 21.35 i nikt nam nie mógl podać chociaz w godzinach popoludniowych godzinny odjazdu to jest nie normalne żeby koczować 12 godzin na autokar jak rezydentka czy pilotka wczesniej nie może ustalić miesc siedzacych pasażerów przecież autokar posiada numery dla mnie to nie normalne ,żeby rodzinny siedzaly gdzieś porozrzucane po calym autobusie totalny haos a ktoś móglby tego dopilnować i wszystko bylo by ok pozdrawiam .
IP: 85.14.85.238
adi
Gość
wszystko spoko ale obsługa rezydencka słaba!!!
IP: 95.48.140.227
Luca
Gość
"Powrót to koszmar wyjeżdzaliśmy o godzinie 21.35 i nikt nam nie mógl podać chociaz w godzinach popoludniowych godzinny odjazdu to jest nie normalne żeby koczować 12 godzin na autokar"

Z tym nie do końca się zgadzam bo już rano właściciel hotelu/recepcjonistka poinformował nas że wyjazd będzie w późnych godzinach popołudniowych ok. godziny 16-17 chyba że przyjazd autokarów się opóźni (zawsze mogą pojawić się problemy na granicy).
Przy mnie próbował połączyć się z rezydentką ale problemy globalne z prądem wpłynęły również na sieci komórkowej i to połączenie było nie możliwe. Część sieci działała a część nie. Poszliśmy z rodziną na miasto a recepcja miała nas powiadomić telefonicznie (ta sieć działała co sprawdziliśmy w hotelu) gdyby autobus przyjechał wcześniej lub pojawiły się jakieś nowe sytuacje.
Wystarczyło porozmawiać. Co do miejsc w autobusie to była żenada - jak widzę w pozostałych również - my jechaliśmy w pierwszym ok 20.15-30
IP: 83.19.48.26
ani
Gość
hej wysłałby mi ktos zdjecia hotelu?? z góry dziekuje :) anitkak0@wp.pl :P
IP: 77.65.128.250
krzysiu
Gość
Witam czy mogę prosić o jakieś fotki hotelu? <krzysztofjarzyna8@wp.pl >
Jak prezentuje się aneks kuchenny w pokojach? Czy daleko jest do centrum z hotelu?
IP: 88.199.98.114
ansk
Gość
Aneksy w zaleznosci od pokoju sa różnie wyposażone np. w 405 jest czajnik, opiekacz, talezyki, szklanki, jeden mały garnek itp. Do centrum jakieś 10 -15 minut spacerkiem.
IP: 93.157.119.210
ani
Gość
Krzyśku to Ty??? bochnia?? ha
IP: 77.65.128.250
ANI
Gość
hej ja wyjezdzam ze swoją ekipką 22 sierpnia do tego hotelu... z Krakowa... jest ktos kto wtedy jedzie?? hehe
IP: 79.191.7.80
ANI
Gość
z ok service
IP: 79.191.7.80
krzysiu
Gość
Hej zapytam jeszcze czy ktoś widział w hotelu żelazko do użytku gości?
IP: 88.199.98.114
ANI
Gość
nikt nic nie odpisuje.... :[
IP: 79.191.7.80
adi
Gość
żelazka nie ma. do centrum blisko! 10 min. Restauracja od 24 lipca jest nowa więc nie wiem jak jest- było wcześniej zajebiście.
IP: 79.163.213.60
xyz
Gość
Ile godzin jechaliście do SB
IP: 80.55.184.218
Luca
Gość
24 -25 h, na granicy spędziliśmy z 15 - 20 minut. Wiem jednak że byli i tacy którzy jechali 30 h. Wszystko kwestia szczęścia bo na granicy można spędzić i 6 godzin. Kierowcy nawet jak zabłądzą to najwyżej dołożą godzinkę do normalnych 24 h na tej trasie ;)
IP: 83.19.48.26
xyz
Gość
Dzięki! Mam nadzieję, że uda nam się jakoś przebrnąć przez tą granicę
IP: 80.55.184.218
ani
Gość
a kiedy jedziesz xyz??
IP: 77.65.128.250
xyz
Gość
w przyszłym tygodniu
IP: 80.55.184.218
ani
Gość
a to tydzien przed nami
IP: 77.65.128.250
wanda
Gość
czemu taka cisza ludziska byliście to piszcie jak było jak tam np z jedzeniem na mieście, wymiana w kantorach itp
IP: 80.55.184.218
damian
Gość
Czy w Andromedzie jest sejf
IP: 80.55.184.218
ani
Gość
ja wracam 3 wrzesnia to napisze jak było :)
IP: 77.65.128.250
Luca
Gość
nie wymieniajcie w kantorach przy plaży główny deptak, my wymienialiśmy w kantorze przy ulicy gdzie ulokowana jest Andromeda - po tej samej stronie jakiś kilometr dalej w stronę centrum. Wchodzi się do banku a po prawej stronie wewnątrz jest kantor, można wybierać kasę w bankomatach - najbliższy 300 metrów po lewej stronie w stronę centrum.
Jedzenie jest smaczne i nie drogie pisałem już o tym - jeśli chcecie jakiś szczegółów to i pytania niech będą szczegółowe ;) co do sejfu nie wiem nie korzystałem. W hotelu sprzątają turczynki - bardzo sympatyczne niewiasty kasę i sprzęt trzymaliśmy "na wierzchu", nigdy nic nie zginęło.
IP: 83.19.48.26
Mychaaa
Gość
Ja tez jade 22 ;)
IP: 83.22.225.157
ani
Gość
a skad Mychaaa jedziesz?? :)
IP: 77.65.128.250
Mychaaa
Gość
Z Katowic, A Ty? ;)
IP: 83.22.243.84

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij