» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bulgaria, Obzor z turystyka studencka - jak w miescie?

Bulgaria, Obzor z turystyka studencka - jak w miescie?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Wybieram sie do Bulgarii do Obzoru w lipcu.

Jade dokladnie w to miejsce:
http://turystykastudencka.pl/wyjazdy/pokaz/448/sloneczna-bulgaria-obzor-budynek-pavlova

O biurze poczytalem w sieci i popytalem znajomych, wygladaja OK. Natomiast nie za wiele wiem o miescie Obzor. Mozecie mi napisac jak jest na miejscu? Czy mozna popimprezowac? Czy plaza jest duza, czy jest na niej duzo ludzi no i jakie sa ceny na miejscu w porownaniu z innymi miejscowosciami?
IP: 91.94.92.177
Tomek
Gość
Witam.

Od 2 lat jeździmy z żoną i dzieciakiem do Obzoru. Tak więc mogę nieco opisać miasto.

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych miejscowości turystycznych w Bułgarii - byliśmy na wycieczkach zarówno w Słonecznym Brzegu jak i Złotych Piaskach oraz w Warnie.

Miasto na wielkość jest dużo mniejsze niż wielkie kurorty w Bułgarii, ale nie oznacza, że jest małe. Na miejscu znajduje się dużo restauracji, barów, na plaży na każdym kroku stoją barki z drinkami. Naszym zdaniem wielkim plusem Obzoru jest plaża, która jest duża, piaszczysta, bez kamieni i bez gigantycznego tłumu ludzi. Praktycznie w każdym miejscu można się rozłożyć - jest miejsce. No i nie ma na całej długości płatnych leżaków i parasolek, miejscami jest tylko wąski pas. Z rozrywek na plaży można wypożyczyć sobie skuter wodny czy polatać na spadochronie - zwłaszcza ta druga opcja jest bardzo fajna :)

Kiedy dziecko szło spać z żonką wychodziliśmy wieczorami na miasto, gdzie można połazić po knajpach i troche podrinkować - ceny są genialne, my trafiliśmy na promocję rok temu w godzinach 19-22 dwa drinki były w cenie 9 zł. Raz byliśmy w klubie Space, bardzo duży i fajnie oświetlony, ale towarzystwo było dla nas trochę za młode. Żonie bardzo podobał się klub July Morning przy plaży - fakt było tam nieco luźniej i parkiet przy samym morzu dawał fajny klimat.

Podsumowując - Obzor możemy z czystym sercem polecić każdemu. I młodemu i staremu i z dziećmi i bez. Jest dużo mniejszy niż np. Złote Piaski ale dzięki temu znacznie tańszy.

Przejrzałem ofertę tego biura, powiem że cenowo wychodzi bardzo przyzwoicie. W sumie my, jadąc samochodem płacimy podobne pieniądze, jeżeli nie wyższe. Ale niestety, dzwoniłem do biura - nie zabierają dzieci, tylko osoby pełnoletnie, więc Karolina będzie musiała jeszcze trochę podrosnąć :)
IP: 91.94.75.133
wojtek
Gość
Ja byłem w Obzorze dwa lata temu. Bardzo przyjemna miejscowość. Jest super market i bazar gdzie można kupić przeróżne owoce. Duży wybór knajpek. Tak jak pisał Tomek wieczorem są do wyboru dwie dyskoteki. Mi też bardziej podpasował July Morning. Oprócz tego mniejsze dyskoteki odbywają się przy barach na plaży. Barmani są tam bardzo imprezowi :) Na plaży zawsze znajdowaliśmy jakieś miejsce.

Bardzo polecam miejscowość :)
IP: 95.49.211.127
Ewa
Gość
Bardzo ładna miejscowość z niepowtarzalnym klimatem. Są tam dobrze wyposażone sklepy a owoce mają pyszne. Nie można narzekać także na życie nocne- szczególnie polecam club 'July Morning' niedaleko plaży a także beach bary które oferują tanie ale pyszne drinki;). Poza tym może tam spotkać ciekawych ludzi.
IP: 83.5.135.11
ZMP
Gość
Moi znajomi, ktorzy byli w tym miescie mowia to samo :)
IP: 95.49.1.54
Darek
Gość
Witam, ja również byłem w Obzorze w zeszłym roku, i w pełni się zgadzam z moimi poprzednikami w tym wątku. Miasteczko ma swój urok i jest dużo tańsze od dużych kurortów. No i te niezapomniane dyskoteki w July Morning do białego rana. Polecam starszym i młodszym. Naprawdę warto :)

Pozdro
IP: 95.49.89.174
Dorota
Gość
Rok temu byłam w Obzorze właśnie z turystyką studencką, bardzo polecam biuro i miejscowość :)
Sam Obzor chyba nie jest za duży, ale ma coś w sobie, że przyciąga tam ludzi, kiedyś wybiorę się tam jeszcze raz.
Jest wiele ciekawych knajpek, wieczorami polecam Juli Morning albo Pinka. Na zakupy można udać się do supermarketu gdzie można znaleźć wszystko, a po owoce i warzywa zachęcam udać się na targ, bardzo duży wybór. Spokojnie można dogadać się po polsku :) Ceny są bardzo przystępne. Miałam okazję spróbować pierwszy raz tequil właśnie w Juli Morning, kosztowała jedynie 4 leva. Na szybką przekąskę mogę polecić pizze sprzedawaną na kawałki ( w tej chwili nie pamiętam ile kosztowała, ale chyba 2 leva). Tak jak i w Polsce tak też i w Obzorze jest wiele straganików z różnymi pamiątkami, ubraniami i tego podobnymi rzeczami. Pogoda gwarantowana, cieplutko, w dzień na plaży nie da się prawie iść po piasku bo taki cieplutki piasek a morze wspaniałe.
Polecam Obor jak najbardziej i życzę udanych wakacji.

Pozdrawiam serdecznie.
IP: 83.24.12.51
Aneta
Gość
Wraz ze znajomymi byliśmy dwa lata temu. Ogólnie można polecić tę miejscowość, ale na pewno nie młodym. Owszem jest Space i July Morning, ale to raczej za mało. Poza tym samo centrum w nocy po prostu umiera. Natomiast dla osób bardziej statecznych miasteczko powinno odpowiadać. Ceny niskie, pogoda gwarantowana, przez 2 tgygodnie mieliśmy słoneczną pogodę. Plaża faktycznie czysta, kilka barów przy plaży gdzie można naprawdę smacznie zjeść. W rozsądnych cenach można wynająć auto, aby zwiedzić okoliczne miejscowości. Tak więc dla rodziny z dziećmi jak najbardziej, ale jeżeli chcecie imprezować to lepiej już jechać do Sozopolu.
IP: 83.11.45.48
Renifer
Gość
W Obzorze byłam dwa razy - raz jakieś 3-4 lata temu i rok temu. Polecam wszystkim tym których nie przeraża długa droga autokarem, ale za to cenią sobie super relaks niskim kosztem. Obzor to typowa miejscowość nadmorska - dużo słońca, orzeźwiające morze, blisko do plaży, centrum oraz fajnych barów i restauracji. Za bardzo niewielkie pieniądze można nie tylko spróbować pysznej kuchni, napić się drinka ale też skorzystać ze sprzętu wodnego np. polecieć na spadochronie albo poszaleć na skuterku.

Naprawdę bardzo bardzo polecam:)
IP: 148.81.24.22
Renifer
Gość
a i oczywiście nie zapomnijcie odwiedzić July Morning - fajna dyskoteka i barów przy plaży - fajni barmani i pyszne drinki:)
IP: 148.81.24.22
Kuba
Gość
Znajomy który mi polecił wyjazd też wspominał dobrze July Morning. Tylko nigdy jakimś trafem nie pamiętał jak wrócił do ośrodka :P
IP: 95.49.90.141
Maciek
Gość
Ja właśnie wróciłem z wyjazdu i ogólnie mi się nawet podobało. Dużo imprezowania i te niskie ceny :) :)

Cały czas było słonecznie oprócz dwóch dni - ale na szczęście organizator zorganizował wtedy jakieś zajęcia.

Również polecam imprezownie July Morning :)
IP: 89.76.145.197
Zuz
Gość
Jadę do Obzoru 31.07. Łącznie jadą nas trzy osoby z Warszawy - dwie studentki i jeden student na wykończeniu :)
IP: 95.49.116.8
Nat
Gość
Jak jest z wycieczkami fakultatywnymi bo te oferowane przez biuro podróży są drogie, czy w Ozbor jest jakieś lokalne biuro podróży, a może ktoś próbował coś na własną rękę ??
IP: 83.18.91.98
JAS
Gość
Czy możecie polecić jakieś biuro dla już nie studentów z ofertą do Obzoru :)
IP: 83.13.237.154
kama-2567
Gość
Biuro Hospaniola, bardzo korzystne ceny i gorąco polecam hotel Obzor Beach Resort. Jeżdżę tam z rodzinką od 2 lat, w tym roku 3 raz. Moja młodzież (18 i 16 lat) jest zachwycona a Złote Piaski i Słoneczny Brzeg poszły zdecydowanie w odstawkę.
IP: 178.73.35.160
aro
Gość
kama-jade za dwa dni do obzor beach res. jakie ceny owoców i gdzie się udac aby cos zwiedzic i druga sprawa cz dzieci mają jakies atrakcje oprócz piasku na plaży?dzięki
IP: 83.7.71.244
majki412
Gość
:l: potrzebuje numer telefonu do pensjonatu raj
IP: 78.144.154.179

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bulgaria, Obzor z turystyka studencka - jak w miescie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij