» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Apartament w Świnoujściu

Apartament w Świnoujściu

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam :) ,
Proponuję nowy 2-pokojowy apartament z 20 mkw tarasem na IV piętrze w Świnoujściu.
Nocleg dla 2-4 osób.
Aneks kuchenny z wyposażeniem (czajnik el., naczynia, garnki, patelnia, sztućce, kubeczki), płyta ceramiczna, lodówka
Kącik jadalny, łazienka z WC
Telewizor - kablówka kilkadziesiąt programów
Miejsce postojowe w hali garażowej - w cenie (winda z poziomu garażu)
Odległość do plaży ok. 900 m
Osiedle chronione całodobowo.
Ładny, nowy plac zabaw dla dzieci tuż przy bloku.

Cena za dobę za cały apartament:
w lipcu - 145 zł (wynajem minimum 7 dni),
we wrześniu: 85 zł/dobę

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na e-mail: armex@gazeta.pl
IP: 83.12.0.18
Użytkownik
Posty: 26
A możesz podać stronę internetową z tym apartamentem? Chętnie zobaczę jego zdjęcia,myślę że pozostali użytkownicy forum również.
IP: 79.185.214.126
Użytkownik
Posty: 128
może jakieś zdjęcia jak ten apartament wygląda ,bo opis jest fajny i tylko tyle . w ciemno nikt nie pojedzie ale jak dasz linka do galeri zdjęc to napewno znajdą się chętni :) a może i ja się wtedy skuszę ;)
IP: 84.10.188.6
Użytkownik
Posty: 5
Ja proponuję coś, co można zobaczyć!!
Apartamenty w Ustce - 3 Apartamenty w Ustce 200m-600m od morza. Standard podobny, cena wyższa - w sezonie (lipiec, sierpień 240zł/dobę z garażem i bezprzewodowym Internetem. Nie wiem, czy się dziwić ale tamta oferta trochę mi pachnie jakoś dziwnie :((

Pozdrawiam i zapraszam.
Wolne terminy - druga połowa sierpnia.
IP: 81.15.138.106
Użytkownik
Posty: 15
Również z chęcią zobaczyłabym zdjęcia apartamentu w Świnoujściu. Planuję tam jechać z rodzinką :)
IP: 77.254.0.85

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Apartament w Świnoujściu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij