» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 9 10 11 12 13

Autor Treść
Użytkownik
Czy ktoś ma wiedzę na temat warunków w willi Fotini. Interesuje mnie stosunek właścicieli do turystów, czystość i czy każdym pokoju jest balkon. Może ktoś ma zdjęcia obiektu?
IP: 94.254.131.105
Użytkownik
Witam
My startujemy do Nei Pori w ten piątek (21.07.2017 r.) z Katowic z pod Centrum Handlowego BELG.
Czy ktoś wie gdzie tam blisko można zostawić samochód na 2 tygodnie ???
Może ktoś da namiary na sprawdzony parking ???
Z góry dzięki...
Pozdrawiam
IP: 148.81.201.234
Użytkownik
Jak z cenami w sklepach?Jakieś sprzęty kuchenne zabrać z Polski ze sobą czy kuchnia w miarę wyposażona?Jadę do Elwiry z Tęczą pierwszy raz,pytałam już wcześniej na forum ale teraz na bieżąco proszę napisać czy dowód osobisty wystarczy?
IP: 77.254.156.16
Użytkownik
Ja tylko mogę odpowiedzieć na pytanie, że dowód osobisty wystarczy.
IP: 89.229.56.178
Użytkownik
Pyza pytaj konkretnie o co chodzi ? ceny czego w sklepach ? sprzaty to zalezy gdzie jedziesz w opisie masz czy kochnia z aneksem wyposazona . pytaj
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Witam, byłam z biurem Tęcza w NEI PORI po raz pierwszy. Ogólne wrażenia bardzo dobre. Podróż męcząca ale widoki piękne. Willa Fotini duży pokój i kuchnia dobrze trafiłam ale wyposażenie w sztućce i naczynia stołowe kiepskie. Wycieczka na Meteory super wrażenia. Jedynie jestem zawiedziona "srebrną" bransoletką którą zakupiłam po zapewnieniach Pani Anuli przewodniczki że jest to srebro z próbą 925 - cena dużo wyższa niż u nas - a po tygodniu noszenia wierzchnia warstwa zeszła i pokazał się żółty metal nie polecam tam żadnych zakupów.
IP: 93.105.22.102
Użytkownik
minimini chodzi mi o chleb, masło mięso i owoce a jesli chodzi o kuchnię to czy jakiś porządny ostry nóż jest i patelnia w miarę przyzwoita niby piszą żę kuchnia wyposażona ale może coś dobrać? :mrgreen:
IP: 77.254.132.140
Użytkownik
chleb jest bułkowaty polecam ciemny , mało ok miesa kielbaski to nie to co polsce . ostry nóz? zawsze mozesz kupic sa tani po pare euro
owoce smaczne i mega tanie
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
dzięki wielkie :D
IP: 77.254.158.99
Użytkownik
No i na ostatnią chwilę pytanie czy w Elwirze jest wifi?
IP: 77.254.149.10
Użytkownik
Jest ale działa tylko na dole w okolicach tzw. recepcji
IP: 188.146.108.18
Użytkownik
Witam. Mam pytanie do tych którzy juz byli w tym roku w Nei Pori..czy jest tam jeszcze ten jubiler obok biura wycieczkowego bo w zeszłym roku był.
IP: 78.88.194.113
Użytkownik
Tak był jubiler
IP: 93.105.22.102
Użytkownik
dzięki...pytam bo w zeszłym roku mieli bardzo ładne rzeczy i się obkupiłam i ceny wręcz były niskie bo byłam po 20 tym września ,a w tym roku też jade i licze ze bedzie coś ciekawego.
Użytkownik
a był ktoś w tym roku w Ranii? jest ciepła woda? w zeszłym roku były problemy

Strona: « < ... 9 10 11 12 13

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij