Ostrzegam wszystkich, którzy wykupili wczasy do Bułgarii w biurze OK Services. Własnie wróciłem z wczasów i nie pozostaje mi nic innego jak ostrzec wszystkich klientów przed nieuczciwymi praktykami tego biura. Dzień przed wylotem z kraju dostałem telefon, że jest zmiana hotelu na inny, miał być w standardzie równoważnym ( hotel Sirena- Słoneczny Brzeg) co miałem zrobić skoro taka klauzula była w umowie a było juz zapóźno zeby zrezygnować. Po wyladowaniu w Burgas rezydent zapewniał nas że jedziemy autokarem nr 3 do hotelu Sirena, który jest bardzo fajny. Po przyjeździe na miejsce w ciągu niespełna 40 minut okazało się że dla 10 osób nie ma w nim miejsca i zakwaterowano nas obok w hotelu dwu gwiazdkowym ( MIAŁ BYĆ 3 GWIAZDKOWY LUB 4 GWIAZDKOWY). Po otwarciu drzwi pokoi okazało się że warunki uwłaczają ludzkiej godności, smród stęchlizny, obtrapane ściany, grzyb na scianach, brak klimatyzacji. Od razy zaczęliśmy ostro protestować ale niestety musieliśmy jedną dobę spędzić w takich warunkach. Upał, smród, okna na najruchliwszą ulicę, dzieci bały się usnąć i bały się wejść do ochydnej łazienki. W sumie straciliśmy 2 dni wczasów i nawet nikt nas nie przeprosił czy nie wytłumaczył zaistniałej sytuacji, nie mówiąc o rekompensacie. Dla pełnego obrazu nadmienię że na następny dzień kolejna grupa z polski autokarowa znalazła się w podobnych warunkach. Co nam zostało, chyba tylko oficjalna reklamacja i złożenie protestu zbiorowego. Najbardziej jednak zależy mi by Polacy byli trakowani jak ludzie. Ostrzegam wszystkich przed tym biurem !!!!!!!!
IP: 87.205.137.128