» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA-Lipiec 2011

NEI PORI - BIURO TĘCZA-Lipiec 2011

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Aro
Gość
Witam
Proszę o opinie co do biura i pobytu w Nei Pori a także opinie co do Willi Maria. 8)
IP: 89.25.132.241
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: czaniec
hey:) biuro jest ok żadnych problemów obsługa tu w polsce jak i wczasie przejazdu i w Grecji bardzo pomocna:)
pobyt hmm zależy co oczekujesz ja jestem bardzo zadowolony a co do willi to nie wiem bo ja jeżdżę do Filio
IP: 109.95.144.37
Barbara
Gość
Witam, my w tym roku tez wybieramy sie do Nei Pori do willi Filio(tak jak w ubieglym roku).Bardzo jestesmy zadowoleni z biura Tecza. W zeszlym roku bylismy w czerwcu, pogoda byla super, wiec w tym roku wybieramy sie tez w tym miesiacu(wczasy mamy juz wykupione :P .Droga do przebycia jest daleka, ale autokary w obydwie strony byly wygodne. Kierowcy bardzo sympatyczni i mili, mimo zmeczenia w tak dlugiej trasie.Polecam zabrac duzo srodkow przeciw komarom bo wieczorami gryza niemilosiernie :( , papier toaletowy, plyn do naczyn i olejek do opalania 8) - bo tam sa drozsze. Pozdrawiam i zycze milego urlopu Barbara i Jozef.
IP: 83.238.228.59
ANITA
Gość
JAK MYSLICIE CZY POD KONIEC MAJA W NEI PORI JEST JUZ NA TYLE CIEPLO ZEBY POPLYWAC? I CO MOZNA TAM ZWIEDZIC NA WLASNA REKE PODJECHAC GDZIES JAKIMS AUTOBUSEM CZY COS?
IP: 88.135.162.243
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: czaniec
tak jest na tyle ciepło żeby popływać zwiedzać? hmm to chyba tylko ruiny zamku w platamonas jeżdzi tam taka ciufcia bilet ok 3 euro jeśli się nie myle:)
IP: 109.95.144.37
ANITA
Gość
DZIEKI ZA INFO ;)
IP: 88.135.162.243
ZULUS1
Gość
WITAM,NAPEWNO JEST CIEPŁO BYŁEM W ZESZŁYM ROKU NA PRZEŁOMIE MAJA I CZERWCA I BYŁO OK.TYLKO TE KOMARY!!!
IP: 83.19.90.14
ramirez70
Gość
Witam serdecznie wybiera się ktoś do nei pori w lipcu do willi maria ;>?? proszę o podanie jakiś przykładowych cen z poprzedniego lata np w pubach i tawernach oraz oczywiście ceny wycieczek na miejscu typu Meteory lub Skiathos.
Pozdrawiam
IP: 83.30.124.143
Ja_
Gość
Wyjeżdżam 11.07 do Marii
IP: 89.25.132.241
Beata
Gość
Ja się wybieram 30 lipca
IP: 109.243.78.67
tomex
Gość
ja wyjeżdżam 10 lipca
IP: 88.220.37.74
resw
Gość
ja wyjeżdżam 31 maja. do willi filio;p
IP: 83.3.117.226
Bozka
Gość
Ja Cię wymienię na miejscu, bo jadę 10.06 również do Filio. Opinie na temat tych apartamentów bardzo podzielone, ale myślę że jakoś da się przeżyć a po kątach nie będę sprawdzała porządku.
Liczę na gorące wieści od osób które wrócą prędzej.
IP: 195.60.240.150
mex
Gość
Czy wybiera się ktoś do willi Filio 1 lipca ?
Napiszcie proszę ceny jakich można się spodziewać i gdzie najlepiej się stołować?
Warto samemu gotować ? Lepiej wziąć ze sobą jakieś ' zupki chińskie" czy można bez problemu dostać coś taniego na miejscu ?
IP: 89.72.246.200
Adam
Gość
Jak wygląda sprawa z klimą wykupywać czy da się wytrzymać bez niej...
IP: 89.25.132.241
gość
Gość
mex napisał
Czy wybiera się ktoś do willi Filio 1 lipca ?
Napiszcie proszę ceny jakich można się spodziewać i gdzie najlepiej się stołować?
Warto samemu gotować ? Lepiej wziąć ze sobą jakieś ' zupki chińskie" czy można bez problemu dostać coś taniego na miejscu ?


bez przesady żeby jechać do Grecji i jeść zupki chińskie :? zamiast spróbować greckiego jedzenia to Ty będziesz się zupkami chińskimi sycił?? Albo gotowanie samemu??? Spędzisz 1/3 urlopu na kuchceniu.... nie rozumiem po co jechać na takie wczasy?? Typowa mentalnosc Polaków, jechać z jak najtanszego biura, nakupić jedzenia w Biedronce, nie wydać na miejscu ani grosza, a potem chwalić się znajomym "ŻE SIĘ W GRECJI BYŁO" :roll:
IP: 83.5.213.69
ARO
Gość
A jak z wyposażeniem aneksu kuchennego w Marii
IP: 89.25.132.241
Jan
Gość
Nei Pori nic specjalnego byłem tam rok temu małe miasteczko, codziennie deszcze z pobliskich gór niosły się nad nami ;/
IP: 93.179.199.91
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: czaniec
też byłem w tamtym roku i tylko pierwszego dnia był deszczyk bo nie można nazwać tego deszczem
IP: 109.95.145.106
Iza
Gość
Byłam w willi Filio na przełomie czerwca-lipca 2011, apartamenty bardzo ładne, przestronne, czyste, łóżka bardzo wygodne, wyposażenie kuchni wystarczające (lodówka, czajnik, kuchenka dwupalnikowa, garnki, patelnia, kubki,szklanki, sztućce, noże, deska..), wodę można pić bezpośrednio z kranu, choć lepsza gdy poleży w lodówce. Cena obiadu 6,50 - 7,50 euro (do obiadu podają wodę za darmo), gyros w bułce z frytkami 2,20, piwo 0,80 - 1,50, chleb 0,80 -1,60, lody duża gałka 1 ero, masło 3,70, leżaki na plaży 3,50, wino 2,5 litra ok. 3 euro. Miasteczko bardzo ładne, piękna promenada i dużo tawern-menu w polskim języku , grecy bardzo mili i można się z nimi bez problemu porozumieć. Ceny wycieczek: Skiatos 40 euro, Meteory 30euro, wieczór grecki 25 euro. Ogólnie super - jestem bardzo zadowolona
IP: 93.176.199.182
B...
Gość
ile euro zabrać ze sobą na do Grecji bez wyzywienia?????
IP: 83.27.51.209
dorota
Gość
bylam w marii w tam tym roku(w tym roku rowniez bylam ale w filio) bardzo przyjemnie i czysto nie mielismy wykupionej klimatyzacji ale dalo sie wytrzymac :) aneksy wpelni wyposazone ale radze stolowac sie na miescie (szczegolnie polecam tawerne alkazar w 100% swieze ryby dowozone codzoennie, sama widzialam ;) a ceny tez nie najgorsze chos wszystko zzdrozalo przez kryzys ale tlko o 30 centow nie tak jak gdzie indziej o 1czy 2 euro, latwo znalesc taka ladna tawerna z bilym rowerm przed wejciem) na wlasna reke jezeli ktos lubi chodzic mozna zwiedzic "stare"pori , oraz pociagiem (normalnym) mozna jechac do leptokari ;)
IP: 94.67.217.195
Kaha
Gość
Mam pytanko: a czy ktoś był może z biura podróży Tęcza w miejscowości Velika? Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem właśnie tam we wrześniu.Z góry dziękuję za informacje.
IP: 87.101.72.246
GabiPBB
Gość
Hej! Byłam w zeszłym roku z Tęczy w Kokkino Nero i było super! Nie wielka miejscowość (żeby nie użyć określenia malutka), ale wypożyczyliśmy rowery i zwiedzaliśmy pobliskie miasteczka i plaże. Willa Adonis bardzo przyjemna, całe Kokkino to jedna wielka rodzina, polecam wakacje w tym miasteczku dla osób szukających spokoju, ciszy i z dala od zgiełku!
W tym roku jadę też z Tęczy ale do Nei Pori do willi Filio. Mam nadzieję, że to też będą udane wakacje :) Pozdrawiam!
IP: 90.183.5.197
miśka
Gość
Witam, chciałam się dowiedzieć czegoś o willi Filio. Czytałam, że właścicielka jest strasznie niemiła i wyzywa turystów, ale to była opinia jednej osoby więc może to nieprawda. No i jak jest z czystością pokoi, czy rzeczywiście jest tam grzyb w łazienkach i szafkach kuchennych, bo z taką opinią się spotkałam. Jeśli ktoś tam był w tym roku to proszę o podzielenie się swoją opinią.
IP: 31.175.170.180

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA-Lipiec 2011

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij