» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » THASSOS HOTEL ACHILLION

THASSOS HOTEL ACHILLION

Dodaj opinię Achilion opinie

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Starbir
Gość
Mam pytanie odnośnie okservice i hotelu Achillion w Thassos -jakie były warunki pobytu??? czy ktoś z tym biurem wybiera się w tym roku 25 lipca na Thassos???
IP: 46.112.164.96
olunia
Gość
Ja z rodzinką również wybieramy się do tego hotelu lecz troszeczkę pózniej, jeśli możemy prosić to po Waszym powrocie prosimy o jakieś wiadomości
IP: 83.6.195.33
starbird
Gość
ok mam nadzieje że będzie fajnie.... wyczytałam z innych stron na forum, że warunki w hotelu są dobre. Boję się tylko cen jedzenia, bo w hotelu mamy tylko śniadania.
IP: 46.112.115.182
olunia
Gość
To prawda że mamy tylko śniadania ale z tego co wiem to niedaleko jest tawerna KORALI gdzie można zjeść niedrogo a kania są duże (menu jest też w języku polskim)
IP: 83.28.143.41
mona
Gość
ja jade za miesiac niecaly :)
dzisiaj wplacam pieniazki.
po powrocie dam znac jak było ;)
IP: 46.21.210.198
starbird
Gość
teraz to pozostanie nam tylko odliczać do wakacji :) ja się już nie mogę doczekać........!!!! pozdrawiam udanego wypoczynku:)
IP: 31.175.243.212
piotr
Gość
ja wyjeżdzam solo bede na thassos 20 może jakieś towarzystwo sie znajdzie ?
IP: 95.49.4.250
piotr
Gość
ja wyjeżdzam solo bede na thassos 20 może jakieś towarzystwo sie znajdzie niewiem w jakim hotelu sie osiedle (facet 40 lat)
IP: 95.49.4.250
mona
Gość
Hej a moze ktos jedzie na thassos w czerwcu? Dokładnie 15 czerwca jest wyjazd.
:)
Ja juz wszystko załatwiłam,teraz tylko czekam do 15 i w droge :))))
Musze jeszcze pare rzeczy kupic hehe :D

Nie wiem czy bedziemy przez Serbie jechac, bo tam jakos niespokojnie teraz jes:/ Moze przez Bulgarie?
No nic zobaczymy :>
IP: 46.21.210.198
Kasiabb
Gość
Starbird ja z chłopakiem wybieramy się 25 lipca :)
IP: 83.22.225.139
starbird
Gość
oooo super będziemy mieli towarzystwo na imprezy ;) może się gdzieś razem wybierzemy w 4 zawsze weselej. Też jedziecie do tego hotelu???
IP: 109.243.6.243
Kasiabb
Gość
Tak :) i do tego hotelu i w takim samym terminie :)
IP: 83.22.206.118
starbird
Gość
a skąd jedziecie?? My z Katowic też jesteście ze Śląska??
IP: 31.174.111.239
Kasiabb
Gość
Starbird my jedziemy z Bielska-Białej co prawda ja pochodzę z Bytomia ale mieszkamy w Bielsku :)
IP: 83.22.220.139
Kasiabb
Gość
pewnie szybko nas poznacie bo Bielsko jest chyba ostatnim lub przedostatnim (jesli stajemy w cieszynie) postojem w PL:)
IP: 83.22.220.139
starbird
Gość
no to fajnie :) w takim razie do zobaczenia - na pewno się jakoś poznamy. Ja mam na imię Dorota jedziemy razem w dwójkę z mężem ;)
IP: 31.174.52.165
And
Gość
My z żoną też jedziemy 15 czerwca z Bielska. :lol: :P
IP: 78.8.107.33
mona
Gość
heeeeeeej no ja tez jade 15 czerwca :)) razem z mezem.Kurde mam nadzieje ze bedzie superancko :> ostatnie dni odliczam do wyjazdu.
Urlop w pracy podpisany :P
zakupy prawie zrobione.
euro tylko zamienic ...i w droge.
:)))
Skad wyjezdza akutokar?
IP: 46.21.210.198
mona
Gość
skad wyjezdza autokar? :P
sory za literówke ;))
IP: 46.21.210.198
barto
Gość
i z waszymi relacjami bo ja jdadde w sierpniu
IP: 31.175.98.114
barto
Gość
????
IP: 31.175.98.114
luuz
Gość
ja również wybieram się 25.07 z Katowic do tego hotelu .. trochę się niepokoje, bo na internecie jakoś mało informacji, no ale to nic.. nie po to się jedzie na wakacje aby w hotelu przesiadywać :)
IP: 83.16.63.42
Kasiabb
Gość
My mamy informacje z pierwszej ręki (rodzice chłopaka wrócili z tego hotelu). Mówili, że hotelik bardzo fajny, choć lodówki troszkę za małe, poza tym czego można oczekiwać za taką kwotę :). Miejsce ponoć piękne, woda krystaliczna, na naszej plaży jeżowców brak :). Podróż w granicach 26h, mieli kłopoty na granicy z serbią, jeden pan nie miał ważnego paszportu - małżenstwo zostało odesłane do Polski. Rezydentka pokazała się w hotelu może ze 2 razy. Też naczytałam się głupot :) ale po bezposrednich wiadomosciach jestem dobrej myśli.
IP: 83.22.238.61
starbird
Gość
pozostały tylko dwa dni do wyjazdu ..... :D
IP: 46.112.189.52
luuz
Gość
ludzie!!! juz nie umiem się doczekać :) cały rok się pracuje, czeka.. aby w końcu mieć ten wymarzony urlop. Będzie cudownie, a wiecie dlaczego? Bo nastawienie jest najważniejsze :)
IP: 217.153.168.219

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Grecja » THASSOS HOTEL ACHILLION

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij