» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » YAKINTHOS czy JOHN&EVE

YAKINTHOS czy JOHN&EVE

Strona: 1

Autor Treść
Sara
Gość
Witam mam prośbę czy ktoś był w tym roku w tych apartamentach,bo wybieram się we wrześniu z mężem do Paralii i nie wiemy który apartament wybrać ?proszę o opinie...
IP: 213.77.56.8
Adam R
Gość
Witam
Tylko i wyłącznie John&Eve!!! Yakinthos unikać jak ognia.
Byłem w lipcu 2011 w John&Eve Było zarąbiście!!! :)
h2o2001"małpa"czat.onet.pl
IP: 83.15.145.11
Adam R
Gość
Dodam jeszcze, że jeśli bierzesz opcje z wyżywieniem które w tym przypadku jest w Yakinthos, to w opiniach jakie słyszałem w autobusie w drodze powrotnej, tu akurat niespodzianka :) Yakinthos wypadł najlepiej.
IP: 83.15.145.11
Elżbieta Zych
Gość
Yakinthos unikać jak ognia.!!!
IP: 85.222.86.11
Użytkownik
Posty: 3
Byłem w Yakintosie w sierpniu 2011 i napradę złego słowa nie mogę powiedzieć. W miarę nowe umeblowanie, dla mnie wystarczająco!!
Ale z tego co słyszałem to to John&Eve troche lepiej. Zależy jaka różnica w cenie. pzdr
IP: 95.50.34.186
Tomasz
Gość
Tylko John&Eve! Byłem wraz z moją dziewczyną w lipcu 2011 i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa, a tylko same pochwały! Za taką cenę - WARTO! A właściciele przefantastyczni i przeżyczliwi. Zwłaszcza, że w Yakinthosie podobno smród, brud i ubóstwo - jak słyszałem od innych autokarowiczów. Włącznie z karaluchami w pokojach. Tak samo jeżeli chodzi o jedzenie to za tę cenę można spokojnie i o wiele smaczniej zjeść na mieście! Pozdrawiamy wszystkich, a zwłaszcza naszą sąsiadkę - małą Olę "Prezeskę"! :)
IP: 213.17.130.47

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » YAKINTHOS czy JOHN&EVE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij