» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Słowacja » Zemplinska Sirawa sporty extremalne

Zemplinska Sirawa sporty extremalne

Strona: 1

Autor Treść
kasia
Gość
Byłam na obozie w Zemplinskiej sirawie od13.07.11. Bylo super. Jeździliśmy na opnach, skuterach wodnych, oponie ciągnietej przez motorówkę. Dużo adrenaliny miałam jeżdżąc na gokardach, niezły odjazd. Na terenie blisko hotelu był paintball. Zaxhęcam was. Jeśli chcecie przeżyć dreszczyk emocji to pakujcie walizki już dziś
IP: 46.150.223.102
Tomek
Gość
Czy jeździliście każdy sam kierując gokardem, czy może ktoś dorosły też musiał jechać?
IP: 46.150.223.102
kasia
Gość
Sami mogliśmy jeździć jak na prawdziwej trasie. Jest ten tor blisko Wesołego miasteczka, więc dużo młodzieży przychodzi. Można poznać kogoś ciekawego.
IP: 46.150.223.102
Patryk
Gość
Ja też byłem na extremalnych na drugim turnusie Kiedy była pogoda to cały czas byliśmy na sportach wodnych niedaleko od hotelu. jeździliśmy wypasioną motorówką, która ciągnęła banana.
IP: 46.150.223.102
Damian
Gość
czy takiego ,,prawdziwego banana" ciągnęła motorówka, to chyba niezły widok dla obozu?
IP: 46.150.223.102
Patryk
Gość
Banan to taki nadmuchany ponton na który zmieściło się 5 osób. Najwięcej adrenaliny dawały zakręty, można było sie trochę powyginać i z banana kl,adowałeś na środku jeziora. Ale spoko mieliśmy kapoki. Mówię wam zobaczcie to na własne oczy, warto pojechać, bo nigdzie tego nie widziałm. to nara.
IP: 46.150.223.102

Strona: 1

Forum turystyczne » Słowacja » Zemplinska Sirawa sporty extremalne

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij