» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » panorama morska

panorama morska

Strona: 1

Autor Treść
sab
Gość
Witam Serdecznie miałem okazje spędzić urlop w panoramie morskiej Jarosławiec, powiem tyle ze miejscowość to DZIURA!!!! a sam RESORT panorama to zdzierstwo i potencjalnych klientów traktuja jak złodzieji proszę pomyślec za tydzien czasu zaplacilismy 7tyś złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, warunki takie sobie domki z wilgocia , jedzenie na stołówce sie powtarza były jaja i co na drugi dzien masz paste jajeczna ochydne ale to prawda jak słyszałem wielu kuracjuszy mialo problemy z żołdkiem . poprostu zdzieraja na kazdym kroku ochrona traktuje ludzi jak niepotrzebnych lokatarow , poprostu jakis chory klimat wiecej tam nie jade za ta kase mam wczasy na majorce lub jeszcze w lepszym klimacie . :x
IP: 193.106.78.104
Użytkownik
Posty: 5
Witaj,

no proszę!
W takim razie dlaczego wybrałaś ten hotel? Ze względu na SPA?
Co takiego było w ofercie, że Was skusiło?
Dlaczego nie wybrać zwykłe (ale bardzo dobre!) apartamenty w Ustce za240zł za czteroosobowy, dwupokojowy apartament z garażem i Internetem? To daje ok.1700zł.
Dokupienie jedzenia w bardzo dobrej knajpie kosztowało by Was 2000zł/tydzień?
Razem 3500-4000zł
To tak bez liczenia się z pieniędzmi.
« Ostatnio edytowane przez apartament1, 23:10, 22.05.2012. »
IP: 81.15.138.106

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » panorama morska

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij