Mam wykupiony pakiet wakacyjny na Dominikanie. Daje możliwość podróżowania po całym świecie (2000 hoteli w ramach Sister Resords) za stałą cenę hotelu 200 $ za tydzień z rezerwacją na 3,4 miesiące wcześniej. Jedzenie kupuje się oddzielnie. Np. na Dominikanie w hotelu 5* all inclusive ok. 47$/ dziennie (z alkoholami oryginalnymi dowolnie wybranymi), w cenie pakietu odbiór z lotniska i plażowanie na prywatnej plaży z barem suhi i alkoholami. Jeśli chcesz wynająć willę z basenem na ok. 8 osób, to płacisz za hotel ok. 900 $ za tydzień i jesteś obsługiwany przez kelnera. Możesz np. pojechać tam (do Punta Cana) ze swoimi klientami i zafundować im przelot prywatnym helikopterem. Niezły czad... Fantastyczne jedzenie i imprezy zwane party. Z powodów finansowych chcę ten pakiet sprzedać lub ewentualnie ustalić współwłasność, bo kupiłam w lepszych finansowo czasach, a teraz niestety muszę zacisnąć pasa. Jedyny problem to podróż, którą trzeba organizować we własnym zakresie, ale przy dzisiejszych charterach to jest proste. Można się podłączyć pod biura podróży. Wszystkie umowy do wglądu. Chętnych do współpracy lub kupna (również biura podróży) proszę o kontakt tel: 0-501350 585 lub mailowy cedu@onet.pl. czekam na propozycje Monika
IP: 77.255.248.187