» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Pogoda w Olimpic Beach :)

Pogoda w Olimpic Beach :)

Strona: 1

Autor Treść
Kunia123
Gość
Witam . Mam pytanie czy był z Was Ktoś w okresie od 19-30 września w OLIMPIC BEACH. Chciałam dowiedzieć się jaka jest tam pogoda w tym terminie . Pozdrawiam ;)
IP: 83.29.143.206
bilbao
Gość
Byłem o dwa dni później i w sąsiednim hotelu. Więc odpadam :)
IP: 77.255.237.2
Bebe
Gość
amat napisał
Byłem o dwa dni później i w sąsiednim hotelu. Więc odpadam :)

Olimpic Beach to miejscowość a nie hotel :lol: :roll:
IP: 83.29.177.91
Paweł
Gość
W 2011r. byliśmy w takim terminie w Paralii (do 1 października). To miejscowość oddalona ze 2 km od Olymip Beach w którym bywaliśmy. Wieczory są już chłodniejsze (trzeba mieć bluzę, lekką kurtkę), natomiast w dzień jest fantastycznie. Codziennie mieliśmy słońce i było bardzo ciepło. Słońce wtedy fantastycznie opala. Na plażach jest już mało osób, miasteczko robi się ciche i spokojne a ceny w restauracjach spadają.
Myślę, że to bardzo dobry termin na Grecję. Pozdrawiam
IP: 178.56.48.2
gość
Gość
Paweł napisał
W 2011r. byliśmy w takim terminie w Paralii (do 1 października). To miejscowość oddalona ze 2 km od Olymip Beach w którym bywaliśmy. Wieczory są już chłodniejsze (trzeba mieć bluzę, lekką kurtkę), natomiast w dzień jest fantastycznie. Codziennie mieliśmy słońce i było bardzo ciepło. Słońce wtedy fantastycznie opala. Na plażach jest już mało osób, miasteczko robi się ciche i spokojne a ceny w restauracjach spadają.
Myślę, że to bardzo dobry termin na Grecję. Pozdrawiam


Jak ktoś lubi pustkowie to jest fajnie, a jak ktoś lubi dużo ludzi na plażach, tawernach i ogólnie bardziej rozrywkowe wczasy to nie polecam września ;)
IP: 83.29.59.187
atena06
Gość
Olimpic beach -pogoda jest fantastyczna do 20-go wrzesniśnia ,pózniej bywa róóznie.polecam hotel:Michel:duże pokoje ,wyposażone kuchnie,miła obsuga -Polacy młodzi faceci.ceny bardzo na kazdą kieszeń. :)
IP: 178.235.29.113

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Pogoda w Olimpic Beach :)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij