» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » n naganne zachowanie pilota - Oli Kani podczas wycieczki

n naganne zachowanie pilota - Oli Kani podczas wycieczki

Strona: 1

Autor Treść
Basia
Gość
Byłam niedawno na wycieczce , na której pilotem była p. Ola Kania . I JESTEM ROZCZAROWANA , BO WYCIECZKA BYŁA TAKA SOBIE , A W DODATKU P. KANIA ZAMIAST INTERESOWAĆ SIĘ UCZESTNIKAMI WYCIECZKI ,ŻYWO ZAINTERESOWAŁA SIĘ TOWARZYSTWEM PANA Z ZAKOLAMI , TAK SIĘ SKŁADA ,ŻE SIEDZIAŁAM TUŻ OBOK I ÓW PAN NIE ZWRACAJĄC UWAGI NA UCZESTNIKÓW OBMACYWAŁ NIEUSTANIE młodą pilot, bo oczywiście obydwoje siedzieli razem i jakby tego było mało -Razem wychodzili za tzw. potrzebą podczas przerw w podróży, zdaje się ,że mieli ich sporo....
Koszmar , nigdy więcej , takiego zachowania pilotki i podstarzałego faceta, który urwał się z łańcucha żony !!! Jeszcze bardziej irytujące było stwierdzenie pana który obmacywał p. pilot i tłumaczył swoje zainteresowanie nią ,że ,, jest sąsiadem p. Oli i musi ją otoczyć specjalną opieką . ,, Rzeczywiście opieka była bardzo specjalna... ! ! !
IP: 83.23.75.131
bilbao
Gość
Z zazdrości, a może przez nieuwagę:) , zapomniałaś napisać co to za wycieczka i z jakiego BP
Już dawno tyle jadu nie wylało się na forum.
IP: 77.255.237.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » n naganne zachowanie pilota - Oli Kani podczas wycieczki

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij