» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » AQUAMARIS OPINIE?

AQUAMARIS OPINIE?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 21
JAKIE SA WASZE DOŚWIADCZENIA Z TYM BIUREM ?
IP: 78.8.245.8
Moo
Gość
Byłam w zeszłym roku na Korfu w lipcu i jeśli chodzi o organizację to wszystko w porządku. Transfer lotnisko-hotel, hotel-lotnisko jak najbardziej sprawny bez żadnych wpadek i niespodzianek. Dlatego jak czytam o tych wszystkich problemach które opisują ludzie to aż mi się nie chce wierzyć, chociaż oczywiście nie twierdzę że to kłamstwo, tego nie wiem. Hotel miałam trzy gwiazdkowy(o ile pamiętam), więc nie oczekiwałam luksusów , i takowych nie było, ale nie było tragicznie,że sie mieszkać nie dało:). Podsumowując, bardzo udane wczasy.
IP: 31.174.11.203
Użytkownik
Posty: 21
Słusznie my byliśmy w Grecji Parali w hotelu Principal samolot na 11 dni i było naprawdę super,mam nadzieję że i w tym roku będzie wszystko ok!w Bułgarii,w Grecji była rezydentką pani Grażynka wspaniała kobieta tak fantastycznie prowadziła wycieczki,z ogromną wiedzą o mitologii i ekspansją ,że zaliczyliśmy wszystkie ;Meteory Olimp Ateny Skiathos itp.jeśli chodzi o Grecję to nie warto leżeć na plaży non-stop ,jeśli można zwiedzać tak fantastyczne miejsca,jeśli zaś chodzi o Bułgarię,no to będę z nimi tam już 3 raz!znam już Sunny Beach jak własną kieszeń i Nessebar ale na te wycieczki w stylu Ropotamo to już z pewnością się nie wybiorę:)
IP: 78.8.245.8
AiM
Gość
W zeszłym roku byliśmy na Thassos i było super :) W tym roku wracamy po kilku latach na Riwierę Olimpijską (wcześniej jeździliśmy z BP Śląsk autobusem, teraz w związku z maleństwem sobie latamy) i udajemy się do Grecji także z Aquamaris.
Rok temu przelot tam i z powrotem był ok (międzylądowanie na Korfu przy okazji, więc mamy zaliczone ;) ). Oczywiście jak zawsze znaleźli się niezadowoleni z warunków, ale myśmy mieszkali w innej części wyspy (bardziej cywilizowanej) i było ok. Zresztą ludzie, którzy musieli słuchac narzekania niektórych też byli zadowoleni z pobytu.
My wielkich wymagań nie mamy. Wszystko co było w umowie było zagwarantowane, a dalej pomocy nie potrzebujemy.

Osobiście nie mam zastrzeżeń, które jak zawsze wieczni malkontenci mają. Polecam!
IP: 83.29.77.155

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » AQUAMARIS OPINIE?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij