» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Czarnogóra » Kto jedzie do Budva 1.08.2012 z biurem podróży OIS?

Kto jedzie do Budva 1.08.2012 z biurem podróży OIS?

Strona: 1

Autor Treść
biala1987
Gość
Wybieram się do Czarnogóry na początku sierpnia z większą ekipą. Koleżanka przez to biuro podróży pojechała rok temu do Chorwacji, bardzo sobie chwaliła. Jednak troszkę mnie przestraszyły niektóre opinie na forum o OIS. Mam nadzieję że nie będzie tak źle.. Oglądałam dużo filmów z Budvy, jestem zachwycona;) więc im więcej nas pojedzie, tym lepiej;). My wyjeżdżamy z Poznania;)
IP: 213.156.123.181
faraon 795
Gość
Witaj.I byłaś w Czarnogórze? Możesz mi odpisać,bo też się tam wybieram??
IP: 188.47.240.48
izis1975
Gość
Czarnogóra jest piękna - mieszkaliśmy w Budvie. Warto zwiedzić zatokę kotorską, masyw Lovcen z mauzoleum, byliśmy jeszcze w Dubrowniku - stamtąd jest bliżej niż z północnej Chorwacji. Inni uczestnicy naszego wyjazdu polecali również jezioro szkoderskie i jakieś monastyry. Na mnie olbrzymie wrażenie zrobiły góry durmitor, ale rafting we wrześniu jest mocno przereklamowany - bardziej określiłabym to jako spływ ... może wiosna rzeki są bardziej rwące i jest więcej adrenaliny
IP: 77.79.222.138

Strona: 1

Forum turystyczne » Czarnogóra » Kto jedzie do Budva 1.08.2012 z biurem podróży OIS?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij