» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » ZU WEYS

ZU WEYS

Strona: 1

Autor Treść
kelly
Gość
WITAM KTO ZNA BIURO PODRÓŻY ZU WEYS MACIE JAKIEŚ OPINIE
IP: 84.10.122.191
erdek48
Gość
Byłem w Durres w Albanii pod koniec sierpnia. Wybrałem dojazd własny. Hotel LYDEN. Posiłki obok w Hotelu IBIZA. Oba hotele rozdziela apartamentowiec. Hotel IBIZA położony jest bezpośrednio za Hotelem AS, a AS usytuowany jest bezpośrednio przy plaży. Biuro ZU WEYS wywiązało się z umowy bez zastrzeżeń. Hotele czyste, pokoje z klimatyzacją, WC z prysznicem, a taras z suszarką do bielizny. Sprzątanie i wymiana ręczników codziennie. Wymiana pościeli co drugi dzień (miała być jedna w połowie pobytu). Smaczne i urozmaicone jedzenie w wystarczających ilościach. Codziennie deser - ciastko lub owoce. Kelnerzy, młodzi uśmiechnięci studenci mówiący po angielsku. Do dyspozycji (w cenie) leżaki i parasole na plaży oraz basen zewnętrzny przy Hotelu AS. Codzienne dyżury rezydentki. Wyszło po ok. 100 zł od osoby z wyżywieniem. Za autobus dopłata tylko 200 zł, ale z Poznania łącznie 36 godzin jazdy, ale autobusem jechały też dzieci i starsze osoby. Ja osobiście nie mam krytycznych uwag i z czystym sumieniem polecam. Albania to piękny kraj z sympatycznymi ludźmi i do tego tani.
IP: 83.20.131.196

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » ZU WEYS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij