» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2012 Przenosiny do innego hotelu

Paralia 2012 Przenosiny do innego hotelu

Strona: 1

Autor Treść
Zoska
Gość
WItam, wybieram się do principala i mam takie pytanie, był ktoś w tym roku w tym hotelu? Albo chociaż miał być ale przenieśli go do innego, jeżeli tak niech napisze i powie do jakiego. Inni niech też się wypowiedzą do jakich holteli trafili jeżeli zostali przeniesieni ;)
IP: 188.147.203.82
Użytkownik
Posty: 3
Byłam w tym roku w Principalu w terminie 20.07-31.07, hotel ok. Pokoje ładne, chociaż codzienne sprzątanie przez personel ograniczało się do wyniesienia worka ze śmieciami z pokoju, ten z toalety był nie ruszany. Jeszcze panie włączały klimę i trochę odsłaniały okno. To by było na tyle... Na śniadania na ogół ten sam zestaw, ale dało się przeżyć. Ważne, że pogoda dopisywała:)
Początkowo mieliśmy wykupiony Hotel Rainbow Resort, ale dzień wcześniej zadzwoniła Pani z biura z pytaniem czy wyrazimy zgodę na przeniesienie do Principala, bo ponoć w tamtym hotelu mieli tylko naszą rezerwację (co okazało się kłamstwem). Mimo wszystko urlop udany :)
IP: 83.10.187.234
Mietek
Gość
Principal- ladny hotel choc wyzywienie ciagle to samo.Pojecal;ismy na wycieczki z Olimpios Travel z Paralii i bylo fajnie .Cena przystepna na Meteory 20 euro (taniej niz w naszym biurze).
W biurze mowia po polsku.Polski przewodnik na wycieczce.Ciekawe informacie nam przekazala panoi przewodnik- polka ,ktora mieszka w Grecji.Waterland tez zaliczylismy bo dzieci i tez bylo taniej z Olimpios.
Biuro sie miesci w Paralii przy parku.Pytajcie ludzi z poprzedniej grupy to wam powiedza co i jak.Polecamy bo warto nie przeplacic a i dobry autobus i przwodniczka duzo mowi
IP: 46.176.143.239
Grazka
Gość
GrazkTe same wrazenia.Bylam w lipcu.Pogoda super ale brak dobrego servisu.
Polecam za to wycieczki fakultatywne tylko z Olimpois Travel.Biuro z Paralii.Znalezlismy sami przez przypadel.Wszystko po polsku.Dobre autobusy i te ceny.Na Skiatos pojechalismy za 28 euro a dzieci za 24 .Super przewodniczka.Pani Kasia.Bardzo ladnie opowiada ,ze chce sie sluchac o historii troche ale tez o zyciu w Grecji.Meteory zaliczylismy za 20 euro ,taniej niz w naszym biurze i bylo jeszce na pamiatki i obiadek.
Powrot tylko dlugi.Postuj na granicach - makabra.
IP: 46.176.143.239
Grazka
Gość
Te same wrazenia.Bylam w lipcu.Pogoda super ale brak dobrego servisu.
Polecam za to wycieczki fakultatywne tylko z Olimpois Travel.Biuro z Paralii.Znalezlismy sami przez przypadel.Wszystko po polsku.Dobre autobusy i te ceny.Na Skiatos pojechalismy za 28 euro a dzieci za 24 .Super przewodniczka.Pani Kasia.Bardzo ladnie opowiada ,ze chce sie sluchac o historii troche ale tez o zyciu w Grecji.Meteory zaliczylismy za 20 euro ,taniej niz w naszym biurze i bylo jeszce na pamiatki i obiadek.
Powrot tylko dlugi.Postuj na granicach - makabra.
IP: 46.176.143.239
iwusia
Gość
Jak długo płynie się na Ski :D Skiatos i czy mocno kołysze? Mam chorobę lokomocyjną ale bardzo mnie tam ciągnie.. :D
IP: 83.142.180.95
Monia
Gość
Na Skiatos w zależności od biura albo jedziesz 3 godziny autobusem a później około 40 min. płyniesz statkiem lub jedziesz około 2 godz autobusem i 2 statkiem . Róznica jest ponieważ jedne biura wypływają z portu oddalonego od wyspy dalej inne bliżej. Ja też choruję na "lokomocyjną" i szczerze powiem że bez tabletek nie polecam. Jedzie sie po kretych dróżkach i na koniec jeszcze ten statek.....powodzenia :)
IP: 91.189.74.114

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2012 Przenosiny do innego hotelu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij