» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Czy są inne takie miejsca?

Czy są inne takie miejsca?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Na podlasiu powstał kilka lat wstecz Ziołowy Zakątek - agroturystyka z ogrodem botanicznym.
Wszędzie zioła i zioła. Strona do wglądu www.ziolowyzakatek.pl
Zastanawiam się czy jest drugie takie miejsce w Polsce (chodzi mi o wypoczynek połączony z tematyką/edukacją zielarską?
IP: 87.119.42.1
Użytkownik
Posty: 1
Z pewnością są takie tajemnicze i niezwykłe miejsca w naszym kraju. Ostanio w poszukiwaniu nieznanych miejsc przerzuciłem się na agroturystykę.
IP: 195.8.99.234
Użytkownik
Posty: 5
Wiesz co, może nie do końca tematyka zielarska, ale ogólnie wypoczynek połączony z edukacją znajdziesz w parku rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim (zobaczcie ich Facebooka - https://www.facebook.com/zoomnatury.janow). Na szczególną uwagę zasługuje park linowy o różnych stopniach trudności. Ja wysiadłam już na jednej z łatwiejszych tras, ale mój chłopak dawał czadu.
IP: 77.255.6.222
Użytkownik
Posty: 19
Jeżeli chodzi o samą agroturystykę,to takich miejsc w Polsce masz bardzo wiele,często nawet od razu połączone ze szkółką leśną czy innymi atrakcjami dla turystów. Znajdują się głównie na północy naszego kraju.


Pozdrawiamy serdecznie Zakopaneo.pl
IP: 79.185.62.113

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Czy są inne takie miejsca?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij