» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja we wrześniu?

Grecja we wrześniu?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Witam!

Nie byłam jeszcze w tym roku nigdzie na wakacjach, a nie ukrywam, że bardzo bym chciała. Zastanawiam się nad Kretą. Moglibyście mi polecić wycieczkę z jakimś dobrym i stabilnym biurem podróży? Bo ja tak naprawdę nie wiem które teraz są takimi pewniakami. Zależy mi na tym, żeby wycieczka była dobrze zorganizowana, nie musi być przesadnie tania. Z góry dzięki
IP: 31.11.135.153
Klaudia
Gość
Byłam kiedyś w Grecji, a konkretnie na Krecie. Mieszkałam w Malii w hotelu Kalypso. Miejsce bardzo ładne, czyste i schludne - zdecydowanie mogę polecić. Moim organizatorem było alfa star, podejrzewam, że mają jeszcze ten hotel w swojej ofercie, ale to musiałabyś już dokładniej sprawdzić. Tak czy siak Grecja jest moim zdaniem super miejscem na wakacje. Żyją tam ciekawi ludzie, z piękną i ciekawą kulturą. Zabytków całe mnóstwo, do obejrzenia wszystkiego nie wiem czy cały rok by starczył, ale mnie biuro organizowało wyjazdy w najciekawsze miejsca. Z pogodą powinnaś trafić bez problemu, teraz na pewno tam jest słonecznie. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji!
IP: 81.219.189.145
Użytkownik
Posty: 1
Witam.
Ostatnio byłem na wyspie Kreta w miejscowości Platanias. Super miasto tętniące życiem nocnym. Miejska ludność pozytywnie nastawiona na turystów z Polski. Mieszkałem w hotelu Geraniotis. Szczerze polecam. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, blisko do głównej plaży.Spokój i relaks, czego chcieć więcej:)
« Ostatnio edytowane przez tomek112, 07:46, 18.09.2012. »
IP: 193.106.155.142

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Grecja we wrześniu?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij