» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester 2012

Sylwester 2012

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Krakowskie biuro podróży Mój Londyn serdecznie zaprasza na Sylwestra do europejskich miast: Berlin, Budapeszt, Paryż, Praga, Lwów oraz Wiedeń.
Możesz spędzić tą wyjątkową noc również razem z nami na najlepszych stacjach narciarskich na Słowacji: Chopok, Ski Park Rużomberok, Wratna.

Nie musisz być studentem by skorzystać z naszej oferty, zapraszamy wszystkich młodych duchem!

Więcej informacji na http://www.turystyka.mojlondyn.pl/
IP: 193.106.245.170
klamx
Gość
Ja już postanowiłam, że w tym roku Sylwestra spędzam za granicą. Lecę z narzeczonym i jego rodzeństwem. Zapowiada się super impreza, jeszcze nigdy w ten sposób Sylwestra nie spędzałam. Najchętniej wybralibyśmy się do Egiptu, powiedzcie mi - czy można świętować nadejście nowego roku w basenie z szampanem? No i gdzie najlepiej rezerwować wycieczki?
IP: 178.235.211.26
gloss
Gość
Ja się przyłączam, choć Zakopane ma swój urok, to jednak zimno, dlatego też jestem za wycieczką gdzieś gdzie jest ciepło, też myśleliśmy o Egipcie ze znajomymi, przeglądaliśmy już oferty i jak narazie to alfa star nas zainteresował, mają atrakcyjne ceny, poczytaliśmy opinie, też są ok, więc może u nich wykupimy lub poczekamy na lasty.
IP: 164.127.209.36
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Zapomnijcie o lastach w sylwestra, trzeba kupować wcześniej i liczyć się z wyższymi cenami niż w innych terminach.

Tu macie oferty wg ceny (alfastaru też):
http://www.travelway.pl/wakacje/Egipt,3-25,4-12,18-06,19-01,1-13,10-1,11-5,1.html
IP: 83.22.37.53
klamx
Gość
A w jakich biurach już są dostępne wycieczki? Ja bym chciała polecieć z jakimś lepszym BP tak żeby się nie stresować, że coś pójdzie nie tak czy że np biuro upadnie... myślałam o tui albo o AlfaStarze ale nie wiem czy u nich już coś jest na koniec grudnia do kupienia?
IP: 178.235.211.26
Joanna Bałądź
Gość
Ja w tym roku mam zamiar Sylwestra spędzić na Teneryfie. Zobaczymy czy się uda, ale plany są. Byłam w zeszłym roku na Sylwestrze za granicą i powiem Wam jedno - niezapomniane przeżycie! Było fantastycznie, bawiliśmy się w Egipcie na plaży do białego rana. Była fajna pogoda (chociaż sweterek trzeba ze sobą mieć), super ludzie z całego świata. Nie wiem jeszcze z jakim BP polecę, rok temu byłam z alfa starem i spisali się na medal można powiedzieć, ale nie wiem czy na Teneryfę organizują takie wyjazdy.
IP: 31.11.133.145
Użytkownik
Posty: 6
Tutaj też ciekawa oferta, sylwester na promie http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/sylwester-na-promie-polonia-koniec-prohibicji
IP: 46.134.230.252
szarlotka
Gość
Wygląda fajnie, imprezy na promach zawsze są świetne, byłam na kilku i żadna z nich nie była stratą czasu ;)
Przedsylwestrowa oferta tez wydaje się ciekawa, nie trzeba jechac na ostatnią minutę, można na spokojnie dotrzeć i "się ogarnąć"
IP: 89.191.166.231
gosc
Gość
Ja wybieram sie na Hallowen, który już niebawem, wiec zdam relacje co do zabawy i rejsu promem po imprezce :) Ale gorąco wierzę, ze impreza bedzie mega niezapomniana, bynajmniej znajomi opowiadali, ze imprezy na promie są "wielkie" i pamięta się je latami ;p
IP: 83.25.153.112
yaska
Gość
mi się marzy sylwester w Paryżu :) przywitać nowy rok pod wieżą eiffla to musi być niesamowite przeżycie, ciekawe jak to wychodzi finansowo, orientuje się ktoś?
IP: 89.191.166.231
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Poszerzyliśmy właśnie naszą ofertę sylwestrową na ten rok, ceny już od 649zł/os
Zapraszamy:
http://www.travelway.pl/wakacje/dowolne,10-1,11-5,3-25,4-12,18-6,19-1,1,cena,ASC.html
IP: 83.5.164.222
klamx
Gość
Ja się już zdecydowałam, że na sylwestra lecę do Egiptu. Najbardziej ze wszystkich ofert upodobałam sobie hotel Panorama Bungalows w Hurghadzie. Znalazłam ofertę na stronce alfa staru. Nie jest to może najtańsza opcja, ale za to miejsce jakie piękne.
IP: 178.235.110.221
gocha
Gość
yaska napisał
mi się marzy sylwester w Paryżu :) przywitać nowy rok pod wieżą eiffla to musi być niesamowite przeżycie, ciekawe jak to wychodzi finansowo, orientuje się ktoś?


ja ostatnio wpadłam na ofertę biur But i można u nich Sylwestra w Paryżu spędzić za jakieś 700-800zł. całkiem niezły program proponują. więc może to Cię zainteresuje.
IP: 89.70.23.234

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Sylwester 2012

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij