» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro But Sląsk

biuro But Sląsk

Strona: 1 2 >

Autor Treść
kocik29
Gość
Witam wszystkich.
Wybieram sie latem z biurem But Sląsk do Leptokari apartament Erato może ktoś był z tym biurem lub w tych apartamentach bo chciałabym zasięgnąć informacji czy :P warto???
IP: 87.205.47.173
uczestnik
Gość
mają niskie ceny i poz.ale są grzeczni i uczciwi
IP: 83.22.58.236
Seba
Gość
warto napewno maja wlasne autokary bardzo nowoczesne i nowe :) sama obsluga na miejscu OK biuro godne polecenia w tym roku tez z nimi jade w terminie 9.09 :) do ERATO :)
IP: 212.106.158.190
Franek
Gość
Co do autokarów to mam duże zastrzeżenia.Córka wlaśnie wraca z Sycylii, autokar popsuł się w drodze powrotnej , grupa spędziła 8 godz na stacji benzynowej w koszmarnym upale.Ze zwiedzania Rzymu też praktycznie nic nie wyszło bo zamiast rano dotarli bardzo póżnym popoludniem.Jednyny plus to w miare dobry kontakt z organizatorem( zorganizowali na prędce wcześniejszy nocleg) i miła obsługa udzielająca chętnie informacji. :(
IP: 83.24.135.127
Użytkownik
Posty: 13
Jechaliśmy w czerwcu do Grecji z biura Śląsk-autokary nie były nowe,lecz pełnosprawne,wygodne,kierowcy bez zarzutu.Podróż w dwie strony przebiegła bez problemowo.Nasz turnus przewożony był dwoma autokarami i razem dojeżdżaliśmy na miejsca.Dla jasności-nie mam wątpliwości,iż opisywana awarie autobusu z Sycylii miała miejsce.
IP: 78.88.206.226
Seba
Gość
Biuro Śląsk ma do Grecji inne autokary niz do Włoch, do grecjii sa te nowsze bo dalsza trasa i tam chyba wiecej wyjazdow maja do wloch moze mniej pozatym posiadanie 2 nowszych autobusow to wydatek nie maly a biuro jest lokalne wiec i tak dobrze ze maja tak nowe autokary jako wlasne :)

Nie umiem sie juz z zonka doczekac na wyjazd znowu do Leptokari :) jedziemy 09.09.2008 :)
IP: 85.14.113.134
Użytkownik
Posty: 54
Piter napisz tutaj jakie to byly autobusy bo wczoraj tj. 15.07.2008 bylem w biurze BUT-Śląsk zapłacic reszte pieniedzy za wyjazd 9.09.08 do Leptokari i wlasnie pytalem sie o autobus i kierowcow czy beda ci co w tamtym roku i dowiedzialem sie ze kierowcy jak i autobusy sa inne juz ale nie powiedzial mi wlasciciel dlaczego ponoc nabroili :P wiec podejrzewam ze albo byl jakis wypadek albo inna pzryczyna :). Rok temu jechalem z zona takze do Leptokari i kierowcy jak i autokary super :) Wiec jak mozesz powiedz w czerwcu jakimi jechales autobusami jak ich stan moze jakis opis uspokoi mnie to troche :)

PS
Wlasciciel powiedzial ze nie ma sie czym martwic o transport i kierowcow i wierze mu bo facet uczciwy a biuro dobre no ale dobzre wiedziec co i jak :)
IP: 212.106.158.190
Użytkownik
Posty: 54
zdjęcia dla zainteresowanych z mojego pobytu w Leptokari w 2007 (BUT-Śląsk - pełna satysfakcja w tym roku tez jedziemy :) )

http://picasaweb.google.pl/smiecispam/LEPTOKARIA_2007

Jezeli beda jakies problemy ze zdjeciami pisac :)
IP: 85.14.113.134
gosc
Gość
Witam .Byłem W Leptokarii z BUT Śląsk w lipcu...w drodze na miejsce jeden z autokarow juz w Grecji mial drobna awarie i ok godzinne opoznienie.Na miejscu sprawa ma sie juz gorzej .Wycieczka np w Meteory autokarem bez klimy przy ponad 40 stopniowym upale--masakra.Nie dajcie sie zlapac rezydentce na ceny wycieczek...są duzo zawyżone.Z reguly zabiera wszystkich do jakiejs knajpki prosto z autokaru i z biegu są zapisy , a zrezygnować raczej nie mozna gdy sie przekonacie o cenach w innych biurach. :evil: Nawet po tzw ulgach i pakietach.Standart wycieczek--smieszny przyklad Meteory..szczegolnie wejscie do stojacego w sloncu nagrzanego autokaru po wycieczce w biegu.Mam ulotke z naszego rodzimego biura w Leptokari to może wkleje ceny wycieczek.Celowo nie pisze nazwy biura żeby nie byc posądzony o reklame.Bylem na wycieczkach fakultatywnych z biura Slask organizowanych przez rezydentki są srednio o 1/4 drozsze :shock: Najlepiej nie dac sie zlapac od razu...są z tego powodu dwa plusy...1 znajdziecie na rynku biuro z tansza i wcale nie gorszą oferta...2 bedziecie dluzej lubianymi klientami rezydentki( co sie skonczy po wycieczkach).Postaram sie jutro napisac przykladowe ceny wycieczek fakultatywnych..Pzdr
IP: 83.17.151.238
Użytkownik
Posty: 54
Wycieczki fakultatywne na miejscu nie sa juz orgaznizowane przez biuro BUT-Śląsk to tak w ramach sprostowania rezydentki wiadomo lapia klientow ale same dalej to zlecaja firma na miejscu i one juz daja autokar a nie sam BUT-Śląsk ale co do cen sie zgodze w 100% poza rezydentakimi taniej :)

PS
Pisz jak z tymi cenami z innego biura i jakie to biuro i to nie bedzie reklama :)
IP: 212.106.158.190
Użytkownik
Posty: 13
Autobusy są wynajmowane z firmy "Beskid Tours".Nie są nowe,lecz większych uwag nie można do nich mieć.Podróż/2 autokary/ przebiegała sprawnie,bez awaryjnie,postoje średnio co cztery godziny,czas przejazdu zgodny z deklarowanym.
Ceny wycieczek z biura greckiego/rynek w Leptokarii/:
-Meteora 18 euro,
-Ateny 28 euro,
-Olimp 10 euro,
-Saloniki 10 euro,
-Eubea/Evia/ 28 euro.
W w/w biurze obsługa w języku polskim.Ja byłem z nimi na Skiathos-wycieczka świetna pod każdym względem-polski pilot.
IP: 78.88.206.226
Użytkownik
Posty: 13
Zgubiłem cenę na Skiathos-28 euro
IP: 78.88.206.226
Użytkownik
Posty: 5
Witam ponownie.Wiem ,że wycieczki fakultatywne dla klientow biura Slask są organizowane przez rezydentke ,ktora z kolei jest z biura Catela.Ale w sumie ona z lapanki nie daje szansy zobaczenia innych ofert.Malo kto, a szczegolnie bedący 1 raz nie kupi czegos.Wiąze sie to z brakiem info o innych ofertach...no a rezydentka ma wiekszy utarg...Podaje skrot do cennika choc widze że nie rozni sie on od przedmowcy>>:-)
http://www.wrzuta.pl/obraz/mfWn4SzNbk/
Ja sie juz nie dam zlapac...a na biurze Sląsk mocno sie zawiodlem i dotyczylo to warunkow na miejscu...
IP: 80.53.3.210
Użytkownik
Posty: 54
a jakie to te warunki byly nie zgodne z tym co w ofercie?? Ja bylem rok temu i wszystko pasowalo jak w opisie, w tym roku tez jade i dlatego tak dopytuje co bylo nie tak na miejscu no i najwazniejsze w ktorym miejscu rok temu bylem w OLIMPUS i bylos super w tym roku ERATO przy glownej ulicy i z zewnatrz jak i na zdjeciach wyglada OK.
IP: 85.14.113.134
Użytkownik
Posty: 5
Hmm co wymienionych pensjonatow nie mam zastrzezen....bylem w dodatkowym..tragedia
IP: 80.53.3.210
RXN
Gość
piter - czy to biuro podrózy na rynku rzuca się w oczy...
zauważę je...?
IP: 195.225.246.104
Użytkownik
Posty: 54
tak zauwazysz :) jest kolo skoterow jak dobrze pamietam albo zaraz za takim ogrodkiem za torami jak zaczyna sie "rynek" :)
IP: 212.106.158.190
Użytkownik
Posty: 13
RXN napisał
piter - czy to biuro podrózy na rynku rzuca się w oczy...
zauważę je...?

Biuro jest na przeciw miejsca,gdzie są występy artystyczne,albo jeszcze inaczej-idąc w stronę rynku po prawej mija się położoną w głębi cerkiew i po tej samej stronie ok.200 metrów jest to biuro.
IP: 78.88.206.226
RXN
Gość
ok :d dzięki slr, dzięki piter :)
IP: 195.225.246.104
kocik29
Gość
Dokładnie te biuro nazywa się Tramp Travel
IP: 77.253.181.2
gość
Gość
gosc napisał
Hmm co wymienionych pensjonatow nie mam zastrzezen....bylem w dodatkowym..tragedia

Dziwi mnie ta opinia,bowiem te pozostałe/dwa/ pensjonaty są lepsze od wymienionych.Widziałem je w tym roku i poznałem opinie turystów tam mieszkających.Są nowsze jedyny "minus' to ,że nie są położone blisko morza jak Erato czy Olimpus,jedynie może przeszkadzać odgłos przejeżdżającego pociągu. :lol:
IP: 78.88.206.226
Użytkownik
Posty: 54
gosciowi moze chodzilo o kwatery ktore sa jezeli sie jedzie tam wlasnym transportem.
IP: 212.106.158.190
Użytkownik
Posty: 5
Witam .Nie chodzilo mi o kwatery.Jechalem tak jak wszyscy autokarem...a trafilem do brudnego i zaniedbanego pokoju...niedaleko plazy...pokoj ladny ,gdyby nie grzyb ,brud,robactwo...w jednym z pokoi nawet aneks kuchenny byl na korytarzu (zamykane na klodke drzwi harmonijkowe).. :'( ...widocznie nie byles we wszystkich "dodatkach" ze Slaska
IP: 80.53.3.210
RXN
Gość
dzięki kocik29
IP: 195.225.246.104
gość
Gość
gosc napisał
Witam .Nie chodzilo mi o kwatery.Jechalem tak jak wszyscy autokarem...a trafilem do brudnego i zaniedbanego pokoju...niedaleko plazy...pokoj ladny ,gdyby nie grzyb ,brud,robactwo...w jednym z pokoi nawet aneks kuchenny byl na korytarzu (zamykane na klodke drzwi harmonijkowe).. :'( ...widocznie nie byles we wszystkich "dodatkach" ze Slaska

We wszystkich nie byłem to fakt.Ciekawi mnie i chyba innych potencjalnych turystów jak się zwał ten przybytek.O tych dwóch pozostałych zdania nie zmieniam,a tam gdzie spałem /Erato/ nie słyszałem o takim "pokoju"Interwencja u rezydentki nie pomogła?.
IP: 78.88.206.226

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » biuro But Sląsk

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij