» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Wczasy dietetyczne

Wczasy dietetyczne

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Polecam wczasy odchudzające z dietą owocowo - warzywną w Hotelu Miłomłyn Zdrój na Mazurach. Mają tam ciekawe pakiety diet i promocje.

wczasy odchudzające
IP: 46.171.194.193
Administrator
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Proszę używać jednego profilu, w innym przypadku usuwane będą Państwa wiadomości na forum:
http://www.travelway.pl/profile/kiotekk/
IP: 83.7.71.30
Użytkownik
Posty: 19
Ja tak generalnie rzecz biorąc nie jestem zwolennikiem tego typu wczasów,uważam ze można się zrelaksować,to fakt,ale czy jednocześnie odchudzić? No tutaj już chyba nie bardzo... To wymaga nieco innego wysiłku niż tylko same zabiegu w Spa.


Pozdrawiamy serdecznie Zakopaneo.pl
IP: 79.185.62.113
Użytkownik
Posty: 1
Aktualnie mogę serdecznie polecić dwie oferty. Pierwsza Hotelu Elbrus - mają aktualnie naprawdę dogodne ceny, w pakiecie jest możliwość zwiedzania pobliskich atrakcji. Prócz dietetycznych posiłków w cenie mamy również gimnastykę i inne aktywności fizyczne.

A kolejną ofertą, bardzo ciekawą, prezentuje Eden - w tym miejscu jest większy nacisk na aktywność fizyczną, bardzo różnorodną.
IP: 37.190.186.111
Użytkownik
Posty: 9
Każda z nich wydaje się bardzo atrakcyjna,jednak ciekawi mnie jak kształtują się ceny za tego typu wczasy bo z tego co słychać to są dosyć drogie... Dają chociaż efekty?
IP: 79.185.55.244

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Wczasy dietetyczne

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij