» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Wyjazdy narciarskie do Włoch - firma Feel The Flow

Wyjazdy narciarskie do Włoch - firma Feel The Flow

Strona: 1

Autor Treść
ewak
Gość
Cześć,

Czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś fajne miejsce na wyjazd ze znajomymi we Włoszech? Szczególnie interesuje mnie rejon Folgarii. Chciałabym wybrać się z grupą znajomych tak, żeby czas był zorganizowany również pozanarciarsko ;) Przeglądałam oferty różnych typowych wyjazdów studenckich i rzuciła mi się w oczy oferta Feel The Flow. Z opisu wydaje się spoko - zależy nam żeby nie tylko pojeździć, ale też poznać ludzi i poimprezować. Słyszeliście może o tej firmie?
IP: 93.180.165.184
Użytkownik
Ja we Włoszech byłem w Livigno, z tym biurem: http://www.narty-wlochy.pl/ wyjazd był fajny, jednak te regiony nie są dla mnie, Austriackie lodowcowe regiony sa jednak tym co lubie.
IP: 46.169.60.207
Użytkownik
my w tym roku zostajemy w polsce i jedziemy na narty w szklarskiej porębie ale też na pewno będzie fajowo :) dzieci będą się uczyć jeździć na deskach w tym roku
IP: 94.254.189.99
Użytkownik
Dzisiaj ciekawych propozycji, jeżeli chodzi o wyjazdy narciarskie na pewno nie brakuje. Moim zdaniem zdecydowanie na uwagę zasługuje Zgorky-szkółka narciarska . Stawiając na tą propozycję możemy uczyć się techniki szusowania w przepięknym regionie Marilleva, we Włoszech. Trasy są tam zawsze świetnie przygotowane dla adeptów narciarstwa, a co więcej, widoki na pewno na długo pozostaną w pamięci:).
IP: 91.222.72.249

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Wyjazdy narciarskie do Włoch - firma Feel The Flow

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij