» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » BUT Śląsk??? Bułgaria?

BUT Śląsk??? Bułgaria?

Strona: 1

Autor Treść
Angi
Gość
Witam:)
Mam pytanko odnośnie biura Śląsk? Orientuje się w kwestii wyjazdu rodziców (ja jadę z mężem do Wloch z Tęczą:D), szukają oni fajnej oferty na wakacje, jadą z 4.5 letnią wnuczką.
Osobiście nie znam tego biura ani nikogo kto z niego korzystał więc chciałabym się dowiedzieć co o nim sądzicie. Był ktoś w hotelu Dahlia Garden, 1300zł/os 9 noclegów, HB w formie bufetu - 23,08 wyjazd, wygląda obiecująco:D
Od razu mówię, nie oczekuję cudów, widzę cenę:P, ale tak orientacyjnie czego mogę się spodziewać? Ile godz trwa podróz do Bułgarii? Jak wyglądają autokary, hotelowe jedzenie (tata lubi sobie pojeść:P), ceny na miejscu, czy jest co robić z dzieckiem, wiadomo rodzice nie oczekują dyskotek:P ale jakaś fajna knajpka czy restauracyjka, place zabaw? Jak wygląda plaża i morze (płytkie tak jak w Grecji czy może bardziej Hiszpania)? Jakie są temp. pod koniec sierpnia i na początku września? Orientacyjnie ile kosztuje obiadek na mieście (średnio)? Lody? Piwko? Jak ceny w marketach, słodycze, woda, soki? Nigdy nie byłam w Bułgarii i każda opinia sie przyda:) No i jak wygląda sama miejscowość? Rezydenci fajni, pomocni? Rodzice nie planują wycieczek, z małym dzieckiem ciężko zwiedzać, bo szybko się nudzi-no ewentualnie delfinarium jeśli warto pojechać, co sądzicie? a tak to odpoczynek na plazy i błogie lenistwo:D
Z góry dziękuję i czekam na opinie w sprawie BUT Śląsk i samej miejscowości:)
pozdrawiam i dziękuję
IP: 85.14.79.81
beata
Gość
Z biurem Śląsk byłam w zeszłym roku w Grecji - samo biuro ok, rzetelnie przedstawia oferty, podróż bez zarzutu.
IP: 83.22.121.247
Angi
Gość
Dzięki
IP: 85.14.79.81

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » BUT Śląsk??? Bułgaria?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij