» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... > »

Autor Treść
monika
Gość
do kinsas: wybieram się właśnie do tych "apartamentów" i przeraziłaś mnie tymi warunkami!!!!może jeszcze się wycofać póki jest czas? a jak ogólnie z czystością plaży i wody?
IP: 91.189.74.114
Beata
Gość
Witam wszystkich którzy są zainteresowani wyjazdem do Grecji na Olimpic Beach czy do Paralii z biur OK Services czy Aquamaris(siostrzane firmy - jeden właściciel dwie różne nazwy). Wróciłam właśnie z Olimpic i gdyby nie poznani tam ludzie i bardzo miły grek Petros to wakacje były by doszczętnie zepsute. Zaczęło się od tego że o 3 rano mieliśmy mieć antenkę z Łodzi do Katowic czy Bielska do autokaru, antenka była o 5:45 i jak dzwoniło się na numer podany jako kontaktowy w takich sprawach Pan z łaski odbierał i mówił że przecież oni nie mogą wiedzieć że są takie spóźnienia i że Oni nie odpowiadają za przewoźników którzy wożą ich turystów... to pierwsza paranoja... Zajechaliśmy na miejsce i Pani rezydent Karolina wyczytuje listy kto do jakich Apartamentów czy Hoteli, nas wyczytali do zupełnie innego. Poszliśmy z Panią rezydent która na pytanie męża czemu inny hotel odpowiedziała że w tamtym jest remont i że przenoszą nas bliżej morza i że to na plus. Ok pomyśleliśmy, Karolina zaprowadziła nas pod Hotel i powiedziała że mamy czekać ok. 30 minut bo sprzątają pokoje i później nas Pan zaprowadzi do naszych pokoi i sobie poszła... I się zaczęło... Weszliśmy do pokoju - klitki, niby łazienka ok, ale pokój taki że ledwo się z mężem we dwoje tam mieściliśmy nie mówić nic o tym że nie mieliśmy gdzie nawet walizek rozpakować, aneks kuchenny od razu jak zdejmiesz nogi z łóżka więc nawet ruszać się nie było jak. Tak wygląda rzeczywistość w aparthotelu JOLANDA. Pokoje troszkę większe są ale tylko od strony morza, ale żeby dostać taki to trzeba chyba mieć dobre chody albo nie wiem co... o godzinie 15 było spotkanie z Rezydentem Przemysławem vel Marko(tak się grekom przedstawia) nie chcieliśmy robić od samego wejścia jakiś kłopotów więc daliśmy się wypowiedzieć i na koniec poruszyliśmy naszą sprawę, okazało się że na miejscu na spotkaniu były jeszcze dwie rodziny trzyosobowe które miały tą samą sytuację, zamiast Hotelu z widokiem na morze lub olimp dostaliśmy klitki z karaluchami i widokiem w inne balkony. Przemo chciał nas zbyć i powiedział że on dziś nic nie załatwi bo jest niedziela i nie może zadzwonić do szefowej bo jak twierdził nie miał nawet numeru. Kłótnia była niemiłosierna, Pan przemek straszył nas nawet policją bo powiedziane miał że nie będziemy mieszkać z takimi karaluchami i w tak małych pokojach które mają 1/2 gwiazdki zamiast naszych gwarantowanych 3. Cała awantura odbywała się pod i w hotelu RAINBOW którego właśnie właścicielem jest Petros(super człowiek) i on zainteresował się naszą sprawą bo Pan Przemo vel Marko uciekł strasząc nas policją i powiedział jeszcze że jak chcemy to możemy wracać do Polski... Niestety nie chciał nam nawet podpisać żadnego dokumentu że zobowiązuje się w dniu jutrzejszym tj. w poniedziałek zająć się naszą sprawą. Twierdził że on nie może nic takiego podpisać, że on nie jest biurem i nic nie może zrobić i w końcu po dobrych 2 godzinach uciekł strasząc nas policją Grecką. Następnego dnia- bo niestety musieliśmy gdzieś spać -zjawiły się Panie z właśnie Aquamarisa i zamydliły nam oczy że wieczorem jak przyjedzie następna grupa będziemy mieć zamienione pokoje na te z widokiem na morze- większe i wygodniejsze, albo znajdą nam miejsce w innym apartamencie, kazały czekać do 18:30. Grzecznie czekaliśmy w 8 osób w tym czasie orientując się co możemy zdziałać w Polsce z tym bo nie można tak tego darować... Przyszła do nas o 18:50 Pani Karolina i powiedziała że nie można nic z tym zrobić, nie dostali zgody na przeniesienie nas do innego hotelu od właścielki. wszyscy się tak wkurzyliśmy że normalnie myśleliśmy że coś rozniesiemy, poszliśmy pomyśleć i się przejść. Szliśmy właśnie koło Hotelu w którym powinniśmy być zakwaterowani(który teoretycznie wg. Pani Karoliny był w remoncie) i na balkonie słyszymy jak ktoś rozmawia po polsku. To grzecznie spytaliśmy z jakiego biura i do jakiego hotelu powinni być przydzieleni i powiedzieli nam że są z Aquamaris i właśnie do aparthotelu SEA View w którym my również powinniśmy być. Koleżanke zalała krew i biegiem do rezydenki że co ona sobie wyobraża i znów rozpętało się piekło była istna masakra. W gruncie rzeczy tak jak pisałam wcześniej pomógł nam Petros właściciel hotelu RAINBOW i powiedział że w Apartametach Anastasia są miejsca i że można przelać kasę z jednego hotelu do drugiego, ale musieliśmy podpisać że nie będziemy mieć roszczeń wobec biura, ale jak ktoś będzie składał pozew ja z chęcią zeznam co biuro robi z ludzi i jak sobie jaja robią z ludzi którzy cały rok pracują na to żeby sobie wypocząć.
OKSEVICES i AQUAMARIS to OSZUŚCI I NIE CHCĄ POMAGAĆ- nie byliśmy jedynymi oszukanymi...


Ja osobiście polecam Hotel RAINBOW, mam pełne namiary na ten Hotel i jeśli ktoś zainteresowany jest to znam ceny i można tam jechać prywatnie i nie użerać się z biurem. My z mężem na pewno pojedziemy do Petrosa bo tak dobrego człowieka rzadko się spotyka.
Jeśli ktos zainteresowany jest dodatkowymi informacjami to moje gg to 4302994 od 9 do 17 jestem pod tym numerem.

Przepraszam za chaos wypowiedzi ale niestety to dużo nas kosztowało a nie jest tak łatwo opisać wszystkiego.

Pozdrawiam
IP: 83.142.203.210
monika
Gość
małe to niech by sobie i te pokoje były ale KARALUCHY? Czy ktoś ma wykupione wczasy w Jolandzie? jaką podejmujecie decyzję?
IP: 91.189.74.114
kinsas
Gość
Monika jeżeli będziesz w Jolandzie to tak jak napisałam 3 pokoje od morza 1 p 2 p 3 p są ładne.Ja wykupiłam Sea Viev który okazał się przez tydzień zamknięty i poupychali nas z małymi dziećmi w norach w Jolandzie.Ani przepraszam ani pocałuj w d... inni turyści koczowali cały dzień przed hotelem aż wywalczyli po wielkich bojach inny.Nam zaproponowała rezydentka zamianę po 8 dniach .Trochę za póżno . Byłam z tym biurem na Korfu i było spoko ,dlatego w tym roku nie sprawdzałam opinii i szkoda.Poczytaj sobie oceniacz okazuje się że to co mnie spotkało jest w tym biurze nagminne ,dlatego napisałam do biura o odszkodowanie i jeżeli to nic nie da ,tak sprawy nie zostawię .Jedziemy za własne pieniądze i to oni powinni nam zapewnić to co wybraliśmy i zapłaciliśmy.Uwaga również na tzw rezydenta Przemka Polaka który udaje Greka.Osobiście byłam świadkiem awantury w której padły słowa jak się nie podoba to wracajcie do Polski.
IP: 83.29.181.50
kinsas
Gość
Beata byłyśmy w jednym czasie w tej Jolandzie 3 pokoje na dole 6 pań i dwoje małych dzieci chyba nawet korzystaliście z naszego wc . my wysłałyśmy pismo o odszkodowanie,ale jakby sprawa poszła dalej chętnie skorzystam z poświadczenia o warunkach.Jeżeli ludzie nie będą interweniować to biuro dalej będzie nas robiło na szaro.
IP: 83.29.181.50
monika
Gość
Dzięki serdeczne za informacje, wiem przynajmniej czego się spodziewać i w razie potrzeby próbować załatwiać coś za nim nas z dzieciakami umieszczą w towarzystwie karaluchów. Niestety szkoda mi trochę rezygnować na 3 tygodnie przed wyjazdem bo tracimy wówczas sporo kasy....a przy 5 osobach jest to strata dla nas dość znaczna. Rozważam jeszcze zamianę ale nie wiem czy ma to jakiś sens skoro i tak umieszczają ludzi gdzie chcą, a przy zamianie tez 20% zabierają kasy :|
IP: 91.189.74.114
Użytkownik
Posty: 3
A czy ktoś był w tym roku w hotelu Rainbow Resort? Czytając wypowiedzi z tegorocznych wyjazdów zaczęłam mieć obawy czy aby na pewno zostaniemy zakwaterowani w miejscu za które zapłaciliśmy.
Byłam 3 razy z biura Okservices w Bułgarii i nigdy nie bylo takich problemów,a nawet 2 razy miałam hotel lepszy niż ten który wybrałam.
IP: 83.10.85.154
Beata
Gość
do kinsas - Możliwe że byliśmy w tym samym terminie, ludzie którym Przemo powiedział że mogą jechać do Polski to własnie my... byliśmy w grupie 8 osób. A WC w Jolandzie byliśmy na górze i mieliśmy w pokoju łazienki i toalety więc my z mężem pewnie nie korzystliśmy z Waszych ale może ktoś tam korzystał. Nie polecam tego biura mimo iż wywalczyliśmy lepszy aparthotel to bardzo zraziłam się do tego biura i wszystkich odnóży jego typu AQUAMARIS.

My niestety podpisaliśmy umowy, ale zdjęcia karaluchów mamy i z przyjemnością poświadcze przeciwko tym biurom.

Pozdrawiam
IP: 83.142.203.210
Beata
Gość
Saska napisał
A czy ktoś był w tym roku w hotelu Rainbow Resort? Czytając wypowiedzi z tegorocznych wyjazdów zaczęłam mieć obawy czy aby na pewno zostaniemy zakwaterowani w miejscu za które zapłaciliśmy.
Byłam 3 razy z biura Okservices w Bułgarii i nigdy nie bylo takich problemów,a nawet 2 razy miałam hotel lepszy niż ten który wybrałam.

Rainbow Resort to chyba Paralia więc musi się ktoś z tamtą wypowiedzieć, o ile trafisz do tego hotelu... Bo znajomi w Parali nie trafili tam gdzie powinni.
IP: 83.142.203.210
majka
Gość
Byliśmy w tym samym czasie. Mieszkaliśmy na pierwszym piętrze. Również złożyliśmy reklamację i żądanie obniżenia ceny za hotel.
Wygląda z całą pewnością, że sprzedali podwójne miejsca w Sea View.
pozdrawiam
IP: 79.191.56.113
Roksana
Gość
Witam, byłam w tamtym roku w Olimpic z biura ok service, i wasze opinie mnie dziwią. Jechałam z katowic. bez żadnych opóźniej i problemów, oprócz jednego, którzy stworzyli pasażerowie bo przeszkadzały im miejsca w których siedzą, że nie koło znajomych itd. BYłąm w Apartamencie Anastazja. na tą cene warunki ok, ale bez wykupienia klimatyzacji nie dało się tam żyć. W tym roku jade do Parali też z ok service i mam nadzieje że wyjazd bezie równie udany. Jęzeli szukasz luksósowych wakacji to zapłać ponad twa tys złotych a nie marudź że za tys warunki są jakie są.
IP: 37.31.71.128
gusia
Gość
Witam w tamtym roku byłam w apartamentach Jolanda mieszkaliśmy na 1 pietrze w pierwszym pokoju. wtedy nie było problemu z karaluchami widać strasznie się zaniedbali przez ten rok.
IP: 83.27.69.72
tom
Gość
witam jadę pierwszy raz do grecji Ob i chciałbym się dowiedzieć jakie są aktualne ceny żywności sklepy knajpki z góry dziękuję
IP: 89.70.166.20
Gosia
Gość
Witam, ja rowniez wybieram sie pierwszy raz do OB, moglby mi ktos powiedziec czy plaza i morze sa tam czyste? bardzo lubie nurkowac i zastanawiam sie czy bedize tam taka mozliwosc ;)
IP: 91.223.175.182
Moraw
Gość
Witam, właśnie wróciliśmy z dziewczyną z Olympic Beach tak więc mam trochę info z pierwszej ręki :)

Zacznę od tego że OB jest chyba najlepszym wyborem, znacznie fajniejsze miejsce niż Paralia.
Wycieczkę kupiliśmy w bierze OIS a jak się później okazało realizował ją OSCAR. Nie należę do ludzi którzy lubią narzekać, tym bardziej że nie można oczekiwać na zbyt wiele podróżując takimi turystycznymi low-costami.. A jednak.

Droga do Grecji, ok. autokar z OSCARA, bardzo fajny pilot - konkretny, pomocny.

Na miejscu miłe rozczarowanie - ANDREAS, bardzo ładne pokoje - z aneksem kuchennym, balkonem, klima za dodatkową opłatą, bardzo miła właścicielka. Nie ma na prawdę do czego się przyczepić. Studio o standardzie znacznie wyższym niż OISOWSKI hotel rok wcześniej.

Miejscowość fajnie położona, dużo róznych ciekawych miejsc i zapewniam że każdy znajdzie sobie coś do roboty, a jeśli lubi dobrze zjeść za rozsądną cenę polecamy knajpę AKROGIALI na depatku. Nie można jej nie zauważyć.

Plaża szeroka, piaszczysta, czysta. Sporo możliwości pogrania w siatkę, piłkę. itp, masa leżaków z pobliskich pubików i restouracyjek.
Woda cieplutka, a może czyste. Trafiliśmy akurat na dni w których było troszkę fal, przejrzystość wody nie zawsze była idealna ale to zrozumiałe. Z nurkowaniem myślę nie będzie żadnych problemów.
Największym plusem wyjazdu okazały się wycieczki fakultatywne. Byliśmy na wszystkich, z Pieria travel - tak, tak tych droższych niż u konkurencji, ale nikt z nas tego nie żałował.
Jeśli będą one realizowane przez grecko-polską pilotkę- przewodniczkę Tasulę (była naszą rezydentką), warto dopłacić te kilka euro.
Irytuje mnie to pierdolenie na forach, że ździercy itp - na pierwszym spotkaniu Tasula dokładnie podaje cenę wycieczek i zaznacza że na mieście można trafić takie same taniej i jeśli ktoś chce może próbować.. Ja gdybym jeszcze raz był OB wycieczkowałbym się tylko i wyłącznie z Pieria travel. Nigdy w swoim życiu nie spotkałem takiego przewodnika.

Pobyt generalnie zajebisty. Wycieczka do Aten, mimo że męcząca (ponad 900km w obie strony, zarwana noc i zwiedzanie w upale) okazała się najlepszą, i szczerze ją polecam każdemu.
To tyle.

O powrocie pisał nie będę, ale dam wam radę - jeśli zobaczycie cokolwiek co jest związane z biurem KARLIK, to lepiej spakować się i przyjechać do Polski na własną rękę, nawet stopem. Nie będę rozwijał tematu bo musiałbym użyć zbyt wielu niecenzuralnych słów aby opisać wygląd,stan i standard autokaru jaki nam podstawili oraz kompetencje kierowców..
IP: 89.72.162.140
Moraw
Gość
A jeszcze dla kolegi TOM

Ceny w OB.

W knajpach piwo od 1,2e do 3,0e w markecie ok 0,7e - 0,8e za puszkę greckiego piwa
Gyros na deptaku ok. 2e
W knajpach jedzonko:
(stołowaliśmy sie tak jak pisałem głównie w Akrogiali, najlepsze jedzenie i duże porcje)
-spaghetti 4,5-7e - zależy jakie
-pizza 5-8e
-dania ogólnie 6-10e, ale te za 9, 10e to już bardziej ekskluzywne, typu owoce morza itp. :) (POLECAM!!!)
15e na dwie osoby to taki standard - dwa dania z piciem i jeszcze napiwkiem dla kelnera spokojnie starcza.
Jak poszalejesz to dobijesz do 20tki :)

Niestety mają jedną wadę - nie robią Musaki, trzeba szukać u konkurencji - cena 5-6e zależy gdzie, także polecam.. jadłem w wielu miejscach i tylko jedna w knajpie nad morzem w Paralii była do kitu.

W innych miejscach jest sporo banerów np. "7e danie greckie+piwo+sałatka", ale nie polecam takich wynalazków. Danie jest małe, sałatka prymitywna a piwo jak to piwo, zawsze dobre i smaczne :)

Zgrzewka wody (6x1,5) w sklepie - 1.6e, bułka "paluszek"- 0,30e w półpolskiej piekarni :), wino do obiadu- od 2,2 w górę (za butelkę), puszka coli 0.65e, arbuz 0,4 - 0,5e za kg (warto :))))))) )

Jeśli coś innego interesuje, dopiszę.
Pozdrawiam
IP: 89.72.162.140
eMkA
Gość
Moraw napisał
Witam, właśnie wróciliśmy z dziewczyną z Olympic Beach tak więc mam trochę info z pierwszej ręki :)

Zacznę od tego że OB jest chyba najlepszym wyborem, znacznie fajniejsze miejsce niż Paralia.
Wycieczkę kupiliśmy w bierze OIS a jak się później okazało realizował ją OSCAR. Nie należę do ludzi którzy lubią narzekać, tym bardziej że nie można oczekiwać na zbyt wiele podróżując takimi turystycznymi low-costami.. A jednak.

Droga do Grecji, ok. autokar z OSCARA, bardzo fajny pilot - konkretny, pomocny.

Na miejscu miłe rozczarowanie - ANDREAS, bardzo ładne pokoje - z aneksem kuchennym, balkonem, klima za dodatkową opłatą, bardzo miła właścicielka. Nie ma na prawdę do czego się przyczepić. Studio o standardzie znacznie wyższym niż OISOWSKI hotel rok wcześniej.

Miejscowość fajnie położona, dużo róznych ciekawych miejsc i zapewniam że każdy znajdzie sobie coś do roboty, a jeśli lubi dobrze zjeść za rozsądną cenę polecamy knajpę AKROGIALI na depatku. Nie można jej nie zauważyć.

Plaża szeroka, piaszczysta, czysta. Sporo możliwości pogrania w siatkę, piłkę. itp, masa leżaków z pobliskich pubików i restouracyjek.
Woda cieplutka, a może czyste. Trafiliśmy akurat na dni w których było troszkę fal, przejrzystość wody nie zawsze była idealna ale to zrozumiałe. Z nurkowaniem myślę nie będzie żadnych problemów.
Największym plusem wyjazdu okazały się wycieczki fakultatywne. Byliśmy na wszystkich, z Pieria travel - tak, tak tych droższych niż u konkurencji, ale nikt z nas tego nie żałował.
Jeśli będą one realizowane przez grecko-polską pilotkę- przewodniczkę Tasulę (była naszą rezydentką), warto dopłacić te kilka euro.
Irytuje mnie to pierdolenie na forach, że ździercy itp - na pierwszym spotkaniu Tasula dokładnie podaje cenę wycieczek i zaznacza że na mieście można trafić takie same taniej i jeśli ktoś chce może próbować.. Ja gdybym jeszcze raz był OB wycieczkowałbym się tylko i wyłącznie z Pieria travel. Nigdy w swoim życiu nie spotkałem takiego przewodnika.

Pobyt generalnie zajebisty. Wycieczka do Aten, mimo że męcząca (ponad 900km w obie strony, zarwana noc i zwiedzanie w upale) okazała się najlepszą, i szczerze ją polecam każdemu.
To tyle.

O powrocie pisał nie będę, ale dam wam radę - jeśli zobaczycie cokolwiek co jest związane z biurem KARLIK, to lepiej spakować się i przyjechać do Polski na własną rękę, nawet stopem. Nie będę rozwijał tematu bo musiałbym użyć zbyt wielu niecenzuralnych słów aby opisać wygląd,stan i standard autokaru jaki nam podstawili oraz kompetencje kierowców..


Co do kierowców to uszczegóławiając Twoją wypowiedź, w trakcie powrotu do samej Polski nie było tak źle ( negatyw za brak postoju na jedzenie przez dobę a wiadomo Polak głodny-Polak zły :D ), droga wydawała nam się krótsza (24h do granicy w Cieszynie) ale gdy dojechaliśmy do Łodzi, gdzie wysiadało kilka osób, zmienił się także kierowca, który po naszym drobnym rozeznaniu wyglądał na gościa, który pierwszy raz od 20 lat prowadzi autokar, poprzedni kierowca musiał pokazać mu jak zmieniać biegi, w czym i tak się mylił, czego efektem było np. zgaszenie silnika na środku drogi bo kierowca jakimś cudem włączył chyba wsteczny... 8)
Dodatkowo obaj panowie mimo posiadanej nawigacji oraz mapy błądzili zarówno po Łodzi, jak i po Warszawie, szukając miejsca docelowego. Na szczęście dzięki naszej drobnej interwencji dojechaliśmy we właściwe miejsce cali ;)
IP: 95.160.111.42
tom
Gość
do Morawa jak mógłbyś podac jescze ceny alkoholi w przybliżeniu z góry dzieki
IP: 89.70.166.20
szsazka
Gość
Witam proszę o jakieś opinie o Afroditi w Leptokarii z bp Marco bo widzę według katalogu że 4 turnusy wróciły a tu nikt nic nie pisze jakie to biuro i jakie niespodzianki bo mam nadzieję że nie takie jak z ok.services
dzieki i Pozdro
IP: 31.134.58.100
MORAW
Gość
Witam,

Z alkoholami to nie wiem do końca bo ja głównie gustuje w wytrawnym winie:)

Tak jak pisałem, w sklepie butelka wina najtańszego wytrawnego białego, smakującego zajebiście to ok. 2,2e, jest też duży wybór w granicach 3-6e.
Piwo najpopularniejsze Mythos i Pils Hellas (sory jeśli przekręcam nazwę), puszka 0,65-0,8 zależy gdzie. Te Hellasy są całkiem dobre. Zagraniczne piwa, głównie niemieckie Amstel, Heineken są troszkę droższe.
W każdym sklepie masz pokaźny wybór alko, najpopularniejsze OUZO jest w zasadzie od 1e za malutkie ozdobno-pamiatkowe buteleczki i dalej coraz wyżej w zalezności od wielkości. Drogo nie jest. Ale ja tego trunku nie piłem, dla mnie to anyżowy syf - ale niektórym smakuje.
Metaxy także występują w niezliczonych wielkościach, kształtach i rodzajach buteleczek. U nas z tego co pamiętam 0.75l był w graniach 15-17e.
Inne mocniejsze wódeczki są w cenach prawie polskich, tragedii jakiejś nie ma - ale sam nie kupowałem, to nie wiem.
W OB jest prawie na każdym rogu markecik ze wszystkim - warto przeszperać bo wydaje się że artykuły są podobne ale cenowo nie zawsze.
Na jakieś większe party to można sobie zrobić spacer 3km do LIDLA w Paralii albo jechać autobusikiem za ok 1,5e tam nie ma jakiś o wiele niższych cen, ale wybór może być większy.
IP: 89.72.162.140
Moraw
Gość
szsazka napisał
Witam proszę o jakieś opinie o Afroditi w Leptokarii z bp Marco bo widzę według katalogu że 4 turnusy wróciły a tu nikt nic nie pisze jakie to biuro i jakie niespodzianki bo mam nadzieję że nie takie jak z ok.services
dzieki i Pozdro


Z nami jeździli na wycieczki fakultatywne, chyba nie narzekali :)
IP: 89.72.162.140
tom
Gość
Do Moraw Witaj powiedz mi jak jest z tymi leżakami i parasolami na plaży
z góry dzięki :D
IP: 89.70.166.20
Moraw
Gość
Hehe :D

Z leżakami to jest ich dużo.. ale są głównie restouracyjno-knajpowe. Jak zamówisz coś do picia to chyba możesz gnić na nich do oporu :D (ale pewien nie jestem). Gdzieś widziałem też (chyba na Skiatos) cenę 8e za wypożyczenie na dzień.. Ale głowy nie dam. Jak chcesz jakieś foto to zostaw maila.
Pzdr
IP: 89.72.162.140
tom
Gość
dzięki ;). jak mógłbyś to chętnie bym obejrzał kilka fotek mój mail ; kowal7510@o2.pl generalnie chyba jesteś zadowolony z pobytu w OB? pozdro!!!!!
IP: 89.70.166.20
dik
Gość
Czy był ktoś w apartamentach A'Polonia w OB z biura Antałek proszę o opinię
IP: 79.191.216.1

Strona: « < ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij