» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... > »

Autor Treść
Monika
Gość
Jeżeli chodzi o OK Services to wygląda że realizują wszystkie programowe wyjazdy. J a przed wyprawą z nimi do Grecji miałam mnóstwo obaw ale później okazało się że nie potrzebnie narobiłąm sobie stresoów przed urlopem. Życze mniej powdów do zamartwiania i udanych wczasów.
IP: 178.73.63.68
Monia
Gość
Ja właśnie jadę do Grecji w drugiej połowie września z ok service i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku :D! Narazie żadnych "przecieków" o przypuszczalnych problemach nie mam, liczę że tak zostanie :)!
IP: 95.155.84.131
ktoś
Gość
Czyli nadal jak kilkanascie lat wstecz kiedy to Kasia i Ewa miały biuro Tramp .Nadal jest zamieszanie z pokojami, inne przydziały itp.
Myślałe,że coś poprawili a tu takie kwiatki ... , grzyb i karaluchy były zawsze w pokojach na parterze szczególeni tych zacienionych od strony dzidzińca itp.
Tylko powiedzcie czego oczekujecie za 500zł ??? 10 noclegó + przejazd wychodzi po 50zł na dobę więc śmiech na sali , u nas wiecej kosztuje miejsce na podłodze w schronisku.
Tak nawiasem OKService jest Kasi a Aquamaris Ewy ;)
IP: 46.112.174.126
Monika
Gość
Drogi "ktośu", byłam dwa razy z OK Services i ani tym razem ani poprzednim nie było żadnych grzybów ani karaluchów więc chyba nie jest to regułą
pozdrawiam zadowolona klientka
IP: 178.73.63.68
ktoś
Gość
Ja byłem kilka zraz z Trampem (kiedy to poł riwiery było zawalone autokarami tramp ,czas największej prosperity) i kilka z OK , nie było turnusu aby koś nie "wylosował" wpadki z pokojem. Myslałem,że już to rozwiązali.
Jak wyżej napisałem, za taką cene nie ma rewelacji ale można by odpóścic sobie dwa koszmarne budynki.
Oczywiści napewno jeszcze z nimi pojade;) ja tam nie ma z tym problemu potrafię się "upomnieć" w razie przydziłu bubla.
Druga spraw to zaznaczm jeszcze w biurze przed wyjazdem, ze nie interesuje mnie losowanie pokoju i od czsu dwóch awantur mam spokój, zawsze to co kupię w biurze.
IP: 164.127.231.69
Asia
Gość
Ktoś był z nimi w bułgarii? Jak z organizacją?
IP: 83.8.251.71
Monia
Gość
No i jak? Ktos wrocil juz z wakacji? Podzielcie sie nowymi wrazeniami. Jak tam stoi OK? Autobusy na jakim poziomie maja? Ja jestem 2 tyg przed wyjazdem, dlatego jeszcze sie martwie. Chociaz afery z upadlosciami biur podrozy troche przycichly ostatnio.
Prosze, dajcie znac jak tam ;)
co polecacie zwiedzac?
IP: 95.155.84.131
Konglomerat
Gość
Hej! Z tego co slyszalem i przeczytalem kilkanascie forow internetowych to prawie nikt nie wypowiadal sie pochlebnie o biurze OK Service, tez mialem zamiar wybrac sie do Grecji (Paralia) w polowie wrzesnia, ale szczerze mowic zaczalem sie zastanawiac nad tym wyjazdem i zaczalem szukac innego wyjazdu z innym biurem podrozy, nie koniecznie do Grecji:)
IP: 188.121.17.30
Monia
Gość
Właśnie zadzwonili z ok service że zmieniają nam hotel (z Sea view na Sofia) - jutro rano wyjazd więc nie zaczyna się najlepiej ;/
IP: 95.155.84.131
tom
Gość
ja byłem w OB z OKS i powiem tak bp oks w porządku super autokary pilot szymon ok natomiast apartamenty skromne ale da się przeżyć nie jest żle a ha stali bywalcy OB mówią że to standart greckich apartamentów za tą cene no prosze ale nie ma co wymagać ja byłem w sofii i nie chodzcie jeść do knajpy polki i greka syf i drogo nie smacznie natomiast polecam knajpke agrokiali jakoś tak się nazywa koło odjazdu ciuchci się mieści i ceny ok
IP: 89.70.179.241
gość
Gość
Wróciłam z Parali z OKS i wszystko było super.Autokary wypas,apartament w Morfeas bardzo ładne,czyste,nowoczesne,do plaży 100 m,organizacyjnie bez zastrzeżeń,polecam wycieczki z greckich biur są o wiele tańsze,z polskim przewodnikiem,mają taki sam program co wycieczki u rezdentów.
IP: 89.76.245.180
Monia
Gość
Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Autokary OKS super.
Byłam w Sofii i było ok, nie ma na co narzekać. Bardzo blisko do morza.
Ogólnie wszystko ok i nie mam zastrzeżeń.
PS. Faktycznie lepiej wybrać wycieczki z lokalnych biur podróży. O wiele taniej.
IP: 95.155.84.131
paweł
Gość
Zatłoczona,ciasna paskudna betonowa miejscowość.Gorsze może być tylko zadupie typu Kokkino Nero.Byłem dwa razy na Rivierze ze Skarpą w Nei PORI i Szavel Travel w Panteleimonas.Obie miejscowości ślicznie,malowniczo położone,plaże przepiękne.Natomiast Olimpic Beach to nowotwór,sztuczny,po prostu paskudny...Ludzie nie wiedzą bo dlanich nazwy miast brzmią tak samo a biura pisza ze to co sprzedaja jest jedyne i najlepsze.Tak jakby Australijczyk miał wybrać miasto w Polsce-Rude Śląską,Radomczy może KRAKów-jest różnica? - Jest!
Biura biorą "te malownicze miasteczka " bo żaden Grek tam nie pojedzie w zwiazku z czym pokoje i hotele są tanie i wciskają to klientom.
Tym którzy pojadą polecam przejazd do Platamon,Nei Pori ,nawet Leptokaria jets lepsza.
Olimpic Beach - zgroza!,podobnie koniec świata za bagnami - Kokkino Nero.
IP: 46.112.9.83
paweł
Gość
Acha-Tom i gość to ta sama chwaląca osoba,bewnie zatrudniona przez OK services z Bielska- pozdrwowienia dla pracowników biura :))) ...............zenada....
IP: 46.112.9.83
Bożena
Gość
Jadę w tym roku do Olimpic Beach. Zdecydowana większośc jak widzę chwali, więc chyba dobrze trafiłam. Co powiecie o hotelu Victoria?
IP: 89.200.227.216
maciek
Gość
mmm napisał
A był ktos pod koniec sierpnia w Olimpic Beach? Cieplo nadal jest ?? :)
Cieplo cieplo - do pocz pazdziernika jest cieplo....
IP: 46.112.61.195
irena
Gość
Jadę pod koniec lipca do Olimpic Beach. Ktoś się wybiera może ?
IP: 193.46.181.225
moniśka
Gość
Byliśmy z rodzinką dwa razy w Olimpic Beach z Ok Services, jak na nasze wymagania wszystko było ok. Powiem że drugi wyjazd organizacyjne o niebo lepszy od pierwszego , a wczasy rewelacja, sama miejscowość przyjemna, nam akurat podpasowała bo w Polsce jeździliśmy do Rowów (okolice Słupska) i Olimpic Beach utrzymana właśnie w takich klimatac. W tym roku jednak juz zmainy i wyruszamy , tez z Ok Services, jak się uda:) ale już do Nei Pori. W 2012 wypożyczyliśmy autko i zwiedziliśmy kilka nadmorskich miejscowości i spodobało nam się Nei Pori , a że w tym roku OK Services ma tam oferte to zaryzykowaliśmy i już w listopadzie zarezerwowaliśmy wczasy. Bawcie się dobrze w Olimpic Beach
pozdrawiam
IP: 89.75.178.109
zyta
Gość
czy ktoś wie czy można lecieć samolotem do Olimpic
IP: 87.204.211.98
Użytkownik
Posty: 1
Niestety tylko do Salonik samolotem a dalej autokarem do Olimpic Beach
IP: 91.202.229.141
Turysta
Gość
W 2013 roku byłem z dziewczyną w Paralii Katerini- super miejsce.Plaża ok, knajpki, dużo sklepóqw,dyskoteki.Ubawiliśmy się przednie.
Pojechaliśmy z Ok Servis tanio więc żadna rewelka ale za tą cenę czego oczekiwać.SUPER WYCIECZKI fakultatywne zaliczyliśmy nie z naszego biura , bo droga , a z biura miejscowego OLIMPIOS TRAVEL.Super przewodniczka p.Kasia.Tyle informacji o Grecji ,że aż miło.Dobra obsługa i tanio.Polecam.Ja znów się wybieram i znów pojadę na SKIATHOS z p. Kasią .
IP: 5.54.116.189
Tośka
Gość
Chyba byłeś w 2012 roku????
Ja też byłam w Paralii w 2012 r. w lipcu.Super pogoda ,plaże ok.Paralia -miasteczko gdzie ętni życie.Dla mnie super bo to lubię. Też byłam na wycieczkach z OLIMPIOS Trawel - super biuro.Super pani przewodnik Kasia.SUPER TANIO.W tym roku jadę z moim narzeczonym i znów pojadę na Meteory , Skiatos , Olimp.- - tylko z Olimpios.
W Paralii super kafejki.Trochę droga kawa ale raz się żyje.
IP: 5.54.116.189
awm
Gość
Turysta i Tośka tutaj dyskutuje sam z sobą - IP:5.54.116.189 . W innych wątkach też ta sama osoba pod różnymi nickami usilnie reklamuje biuro Olimpios Travel .
IP: 91.195.159.178
mario111
Gość
Witam wybieram się w sierpniu do Olimpic Beach z firmą Victoria Travel z Rybnika do hotelu Victoria ,zamierzam korzystać z wyżywienia w miejscowych restauracjach -czy ktoś może mi podpowiedzieć ,czy lepiej jest wykupić śniadania i obiadokolacje ,czy lepiej stołować się samemu korzystając z miejscowych restauracji ??? Jak obecnie wahają się przedziały cenowe posiłków w restauracjach (mniej więcej ) Dodam że jedziemy z dwójką dzieciaków w wieku 14 i 7 lat . Z góry dzięki za odpowiedzi . A może ktoś już był z tą firmą w tym hotelu i mógłby się podzielić informacja na ten temat -będę wdzięczny .
IP: 94.251.186.251
lok
Gość
W restauracji na 4 osoby może być trochę drogo ale znośnie.Taniej można znależć hotel który oferuje obiady dla turystów bez wyżywienia.A śniadania i kolacje to chyba we własnym zakresie nie problem.
IP: 83.29.116.164

Strona: « < ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij