» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Malta » Malta ciekawy kraj ciekawych ludzi

Malta ciekawy kraj ciekawych ludzi

Strona: 1

Autor Treść
Konrad
Gość
Wróciłem niedawno z Malty (przez Oslo i Bergamo), bardzo ciekawy wyjazd, moje relacje i zdjęcia na blogu: chwytaj swiat
IP: 93.159.39.34
atletico
Gość
A ja mam pytanie, czy może ktoś z Was był na wczasach na Malcie organizowanych przez Almatur? Planuję się tam wybrać w tym roku i właśnie najchętniej z Almaturem. Może ktoś był i podzieli się wrażeniami?
IP: 94.231.10.73
Użytkownik
Posty: 12
ja nigdy jeszcze nie byłam na Malcie, ale coraz bardziej jestem przekonana do tego kierunku wakacyjnego
IP: 89.25.130.13
karola95
Gość
Byłam na Malcie w tamte wakacje, skorzystałam z oferty biura ATAS. Malta jest cudowna! Piękne plaże, bardzo mili ludzie, tam czas jakby się zatrzymuje. :) Sam wyjazd super zorganizowany, lektorzy oczywiście perfect po angielsku, było naprawdę fajnie, sporo się nauczyłam. Wypoczynek i nauka w jednym to bardzo fajna opcja, przynajmniej dla mnie. ;)
IP: 89.174.99.38
Użytkownik
Posty: 19
A ile kosztował cie taki wyjazd oraz jaka była pogoda,ceny? Podaj jak najwięcej szczegółów,jestem bardzo ciekawy tego kraju,nigdy nie miałem okazji tam być:)
IP: 212.87.236.231
marine4646
Gość
karola95, mnie ciekawi, czy można 'złapać' ichniejszy akcent..? bo sama z chęcią bym skorzystała z oferty na Maltę, ale głównie tego jestem ciekawa.. Ile trwa przelot na Maltę?
IP: 89.174.99.38
karola95
Gość
Absolutnie, na Malcie językiem urzędowym jest angielski, sama się o to bałam, ale niepotrzebnie. :) A przelot trwał ok. 3h, szybko zleciało, a powitała nas piękna pogoda. :))
IP: 89.174.99.38
marine4646
Gość
uff, to dobrze, właśnie tego byłam ciekawa, bo nigdzie nie zwracają uwagi na ten problem, przynajmniej ja się nie zetknęłam. a lot w sumie krótki, na szczęście lubię samoloty. :)
IP: 89.174.99.38

Strona: 1

Forum turystyczne » Malta » Malta ciekawy kraj ciekawych ludzi

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij