» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » Albania

Albania

Strona: 1

Autor Treść
szaszka1
Gość
Orientuje się ktoś może bo jakim kursie euro wymieniają na leka albańskiego w Sarandzie albo wymieniali w zeszłym roku
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
Posty: 19
Tak generalnie Albania jest nam mało znanym krajem,wiec może na początek warto byłoby zasięgnąć więcej szczegółów na jej temat. Ktoś tam był i wypowie się chociażby w kwestii cen?
IP: 212.87.236.231
szaszka1
Gość
Zgadza się bo to jest nowy kraj tylko ja wakacje mam wykupione bo dość dużo się naczytałem o tym kraju i jest według mnie nie mniej ciekawy jak np.Grecja tyle że ja pytam o walute a nie obyczaje w tymkraju
IP: 31.134.58.100
Aneta
Gość
W zeszłym roku 1E= 138Leków, Byłam w Durres
IP: 84.10.136.198
lola
Gość
Hej Czy wrócił już ktoś z Albanii z Olimpem hotel Lyden?? Jak sama miejscowość Durres? Jaka plaża i morze?
IP: 89.69.93.82
szaszka1
Gość
Do Aneta
Witam czy mogłabyś napisać orientacyjne ceny jakie tam sa, my co prawda jedziemy do Sarandy ale to mało istostne ceny pewnie podobne są np.ile obiad itd podstawowe rzeczy jakie się kupuje (mamy wyżywienie wykupione i mam pytanko czy 400E wystarczy na te rzeczy właśnie)i jeszcze czy sa jakieś busy do plaży Ksamil i kiedy byłaś bo my jedziemy z dzieckiem i nie wiem czy nie przesadziliśmy z sierpniem odnośnie temperatury ;)
IP: 31.134.58.100
Aneta
Gość
Witaj nie masz co się martwić my też byliśmy w sierpniu z dzieckiem temp ok 30 stopni i ani jednej chmurki przez cały pobyt . W tym roku też jedziemy tylko do Vlory i też w sierpniu .
Ceny z zeszłego roku śmieszne :
spaghetti -150 leków
pizza od 150-300
frytki 100
rakija 200
piwo 150
lody 10
papierosy 150-200
wypasiony obiad w restauracji ok 500-600 l :)
IP: 84.10.136.198

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » Albania

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij