» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Mazury - Wczasy na jachcie motorowym NAUTIKA 1000

Mazury - Wczasy na jachcie motorowym NAUTIKA 1000

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Chcielibyśmy Państwu polecić niezapomnianą przygodę oraz wspaniały wypoczynek na naszych jachtach motorowych Nautika 1000. Są to prawie nowe jachty w luksusowym wyposażeniu z wieloma udogodnieniami oraz wygodami. Szczególnie polecam dla rodzin. Jacht jest stabilny ma trzy sypialnie, a dla dzieci sport i wypoczynek.

Polecam

Więcej szczegółów na www.eljacht24.pl
IP: 83.12.125.146
Mirek Turysta
Gość
Polecam wczasy na jachcie - super sprawa. Wcale nie są takie drogie, jak wszyscy sądzą. Ja akurat pływałem innym czarterem, ale znajomi skorzystali z usług Eljacht24 i są bardzo zadowoleni. Może ja też się skuszę :lol:
IP: 83.12.125.146
Użytkownik
Posty: 2
Ja również mogę polecić bardzo ciekawą ofertę czarteru jachtów http://aqualineservice.pl/ Można wynająć na kilka dni jacht motorowy lub motorówkę i pływać po Bałtyku ile się chce, dostępne także rezerwacje tego typu w Chorwacji.
IP: 46.149.145.252

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Mazury - Wczasy na jachcie motorowym NAUTIKA 1000

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij