» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » KRYSZTAŁOWA PRZYSTAŃ

KRYSZTAŁOWA PRZYSTAŃ

Strona: 1

Autor Treść
K....ro
Gość
NIE POLECAM. Zarezerwowałam pokój 22.07.2013 r.. Rezerwację dostałam na e-mail. 23.07.2013 r. dostałam telefon, iż rezerwacja na 24.07.2013 r. do końcw miesiąca została anulowana gdyż brak miejsc. Nic w tym kierunku nie zostało zrobione. pani podająca się za właścicielkę bardzo niesympatyczna. Powiedziała, że ją to nie interesuje, że nie mamy gdzie teraz spać i mamy sobie szukać na własną rękę noclegu. Stwierdziłam, że opublikuje to w internecie no co właścicielka, że jedna opinia w tą czy w tą nie robi na niej nic i, że tak bedzie miała wczasowiczów. Strasznie mnie to zirytowało gdyż za 180 zł za osobą to nie jest mało a potraktowała mnie jak śmiecia. Jeszcze raz NIE POLECAM.
IP: 91.226.7.198
naiwny z grupona
Gość
miałem podobną sytuację ale mój problem był spowodowany pomyłką w gruponie i okazało się że sprzedano więcej miejsc niż zadeklarował ośrodek. na miejscu okazało się że nie ma gdzie spać ale tak naprawdę okazało się że tylko ten jeden ośrodek był pełny więc i tak zostałem w mrzezynie, teraz czytam jak plują na ośrodek a nikt nie pisze o oszustach z zakupów grupowych. Pozdrawiam
IP: 188.165.23.83

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » KRYSZTAŁOWA PRZYSTAŃ

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij