» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester Express 2013

Sylwester Express 2013

Strona: 1

Autor Treść
MojLondyn
Gość
Jak głosi przysłowie: jaki Nowy Rok, taki cały rok. Zatem warto zadbać o to, żeby w sylwestrowy wieczór bawić się wyśmienicie :)

Biuro Podróży Mój Londyn zaprasza na Sylwestra do europejskich miast: Berlin, Praga, Lwów oraz Wiedeń. Możesz spędzić tą wyjątkową noc również razem z nami na najlepszych stacjach narciarskich na Słowacji: Chopok, Ski Park Rużomberok, Wratna.

ZAPRASZAMY :)

Więcej informacji na naszej stronie: turystyka.mojlondyn.pl/
IP: 193.106.245.170
Użytkownik
Posty: 8
Fajna ta oferta :) ja jeszcze znalazłam taką : http://familytour.pl/slowacja-sylwester-zdrowy-relaks-gorace-zrodla-termalne-tatry-poprad-s-837.html można spędzić tę noc ale nie tylko w Popradzie, po słowackiej stronie Tatr, gdzie są bardzo dobrze przygotowane stoki narciarskie oraz dla osób które nie lubią jeździć mogą zrelaksować się kapiąc się w basenach termalnych.
IP: 46.149.220.238
Użytkownik
Posty: 5
Ja też już planuje wyjazd na Nowy Rok. Zastanawiam się między Teneryfą a Maderą, w last minute to nie wyjdzie drogo. Nie ma sensu zostawiać wyjazdu na ostatnią chwilę, skoro już teraz są dostępne bardzo atrakcyjne oferty.
IP: 46.186.92.32

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Sylwester Express 2013

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij