» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Jak Gruzja to tylko z Karoliną i Czajką

Jak Gruzja to tylko z Karoliną i Czajką

Strona: 1

Autor Treść
Iwona
Gość
W październiku 2013 wróciliśmy z Gruzji. Wyprawa należała do bardzo udanych. Ze strony organizacyjnej wszystko było dopięte, warunki zakwaterowania powyżej oczekiwań, busik bardzo wygodny, klimatyzowany, a kierowca Dato bardzo sympatyczny.
Z urokami Gruzji zapoznawała nas Karolina - młoda, wesoła, energiczna i kompetentna osóbka.
Swoim zapałem i radością życia potrafiła zarazić całą grupę. Atmosfera była wspaniała, widoki niezapomniane, a smak gruzińskiego wina i potraw serwowanych na suprach na długo pozostanie w mojej pamięci. Wyprawa bardzo udana, zachęcam do odwiedzenia Gruzji.
Pozdrawiam serdecznie Karolinkę i Wszystkich uczestników wycieczki. DZIĘKUJE ;)
IP: 178.42.138.3
Natalia Chojna
Gość
W Gruzji i Armenii byłam w sierpniu 2013r. z Karolinką. Jestem wymagającym podróżnikiem a Karolinka tym wymaganiom sprostała w sposób bardzo profesjonalny z pasją i dużym zaangażowaniem. Życzę wszystkim turystom takich przewodników. Karolince jeszcze raz bardzo dziękuję. Natalia
IP: 83.26.87.193
Jola i Janek
Gość
Od dawna interesowała nas Gruzja i długo szukaliśmy biura podróży. Zdecydowaliśmy się na Czajkę i nie żałujemy, a nawet jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotele były powyżej standardu, na który się nastawiliśmy. W Gruzji i Armenii byliśmy na początku sierpnia 2013. Nasza pilotka działała według zasady "gdzie diabeł nie może tam Karolinę pośle" i program mieliśmy zrealizowany więcej niż w stu procentach. Karolina była pełna zapału i pozytywnej energii. Zwiedzanie z Nią dostarczyło nam wielu niezapomnianych przeżyć, z których szczególnie utkwił nam rafting - polecamy. Byliśmy też pod wrażeniem obszernej wiedzy pilotki, w dodatku przekazywanej w sposób interesujący. Jeśli zdecydujemy się na następną wyprawę na wschód, to tylko z Czajką. Dziękujemy Czajce i Karolinie.
IP: 178.235.145.232

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Jak Gruzja to tylko z Karoliną i Czajką

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij