» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria, Rawda, hotel Elwira

Bułgaria, Rawda, hotel Elwira

            Dołącz do wyjazdu

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 6
Kto jedzie ?
Termin wyjazdu: 2014-07-21 2014-08-01
Kraj: Bułgaria
Region: region Burgas
Miasto: Rawda
Hotel: Elwira
Ilość osób dorosłych: 4
Ilość dzieci: 1
Miejsce wyjazdu: Katowice
Touroperator: Beatur
.
IP: 95.160.155.116
Użytkownik
Posty: 6
Witam wybieram się do Rawdy w lipcu br. do hotelu Elwira z bp. Beatur stąd moje pytanie & prośba o jakieś info z tejże miejscowości byłem w Rawdzie w 2008 roku więc już trochę czasu minęło :-) Po takim czasie trochę pewnie jest tam zmian, więc za każde info będę wdzięczny, w zamian mam info o Sveti Vlas.
Pozdrawiam.
IP: 95.160.155.116
Użytkownik
Posty: 46
Moim zdaniem jeżeli Bułgaria to tylko Złote Piaski lub ewentualnie Słoneczny Brzeg,te dwa kurorty są godne uwagi i zainteresowania,a klimat nad morzem Czarnym jest naprawdę wspaniały:)
IP: 79.185.53.71
Użytkownik
Posty: 2
Złote Piaski <3
IP: 89.70.30.60
kola
Gość
Odradzam. Hotel stary obskórny,szyby popękane ,smród stęchlizny na 5 piętrze.Od 4 notorycznie brakuje wody. No tzw.jadalni poobijane miski ,nadtłuczone szklanki.W pokojach połamane krzesła balkonowe,niedomykające się drzwi. Samo biuro to porażka.Począwszy od niby rezydentów i chamskich małolatów udających pilotów. Jak lubicie być wyzywani upokorzeni na maksa w śmierdzoncym autobusie bez klimy z wrzeszczącą psełdo pilotką.która wam zakomunikuje żeby mało jeść ,najlepiej nie pić i broń boże nie kożystać z toalety ,to jest szansa że przeżyjecie 36 godzin jazdy z Rawdy do Bielska. pozdrawiam ADAM
IP: 212.244.210.221

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria, Rawda, hotel Elwira

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij