» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Austria » Studencki wyjazd do Wiednia

Studencki wyjazd do Wiednia

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Hej!
Polecacie jakieś hostele w Wiedniu?
Wybieram się ze znajomymi do Wiednia właśnie w maju i chcemy się zatrzymać tam na trzy, cztery noce. Szukamy czegoś raczej taniego, niekoniecznie w centrum miasta. Może akurat ktoś z Was był w tym pięknym mieście i spał w fajnym hostelu? :) ;)
IP: 81.190.211.33
Użytkownik
Posty: 2
Tutaj znalazłam opis fajnego chyba hotelu http://podroze-forum.pl/intercontinental-wieden-opinie-t5550.html#p14219 czy ktoś już w nim spał?! Bo dalej nic nie mamy :(
IP: 81.190.230.182
Użytkownik
Posty: 46
W Wiedniu niestety nie mam żadnego dobrego namiaru na tańszy hostel,jeżeli już to na te droższe hotele w centrum,ale mało kogo będzie na to stać,ceny potrafią być tutaj wręcz kosmiczne.
IP: 79.185.53.71
Użytkownik
Posty: 20
Mi się kiedyś udało znaleźć tani nocleg, ale niestety nie umiem sobie przypomnieć nazwy :| jak znajdę to dam znać
IP: 83.15.11.10

Strona: 1

Forum turystyczne » Austria » Studencki wyjazd do Wiednia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij