» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » narty

narty

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Jakie polecacie miejsca do wyjazdu na narty, będę miała urlop w lutym i fajnie by było gdzieś wyjechać. Jestem raczej średnio zaawansowana w jeździe, jak na razie znalazłam coś takiego http://www.snowpartycamp.pl/korenov-prichovice-party-camp-2015/korenov-prichovice-o-wyjezdzie/ co myślicie??
IP: 89.230.212.250
Użytkownik
Posty: 12
Myślę żer to bardzo dobry pomysł;). Sama wybieram się z nimi do Francji i liczę na świetną zabawę:). W planie dużo atrakcji, imprez, więc nudzić się raczej nie da. Warunki mieszkalne bardzo dobre, nikt na to nie narzeka.
IP: 87.207.156.42
Użytkownik
Posty: 8
przejrzałam sobie tą ofertę do której podałaś link i skoro jesteś początkującym narciarzem to dobrze, że w programie jest nauka jazdy na nartach, bo poza tym, że będziesz się dobrze bawiła to jeszcze podszkolisz naukę jazdy, bardzo dobrze że biuro stawia na łączenie rozrywki z nauką.
IP: 87.207.96.102
Użytkownik
Posty: 1
Bardzo fajnie jak w programie jest nauka a później zorganizowany ciekawie czas wolny. Sama kiedyś korzystałam z podobnej "wycieczki". Teraz staram się sama organizować takie wypady ze znajomymi. Noclegów szukamy w sieci, czytamy o stokach i jedziemy.
IP: 81.190.238.247
Użytkownik
Posty: 2
Dzięki, wyjazd już zaklepany :) dam znać jak było po powrocie, liczę na dużo wrażeń. Wszystko zapowiada się obiecująco i przy okazji cena też nie z kosmosu jak na te zakwaterowanie i przewidywane atrakcje.
IP: 89.230.212.181
Użytkownik
Posty: 8
na ten wyjazd do Czech party camp ma bardzo dobrą ofertę, nie wiem czy gdziekolwiek indziej udało by Ci się znaleźć wyjazd w tak niskiej cenie i to przy tygodniowym wyjeździe, moim zdaniem ot bardzo dobra oferta.
IP: 87.207.96.102
lana
Gość
ja wolę wyjazdy krajowe od drogich zagranicznych kurortów. dlatego wybieram się na narty do Centrum Wypoczynku Odys nad jez. Żywieckim w Beskidach. u nas panuje spokojniejsza atmosfera,a w takich warunkach najlepiej mi się wypoczywa.
IP: 46.76.103.201
Użytkownik
Posty: 4
Ja póki co mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii krajowych wyjazdów na narty, ale ta oferta, do której podałaś link rzeczywiście wygląda obiecująco ;) czekam na opis jak wrażenia :D
IP: 89.65.251.31
Użytkownik
Posty: 20
Całkiem fajna oferta;) ja jeszcze za granicę nie wyjeżdżałam na narty, a w sumie to na deskę, bo to na niej jeżdżę;D zawsze wybierałam polskie rejony, najczęściej Szczyrk, chociaż zdarzyło mi się jeździć również na Zieleńcu i na górze Żar;) wszystkie te miejsca mogę polecić;)
IP: 31.174.52.221
Kamil_młody
Gość
A co myślicie o Livongo we Włoszech? Był ktoś tam na nartach? Jak stok i oblężenie? To biuro Party Camp co o nim piszecie ma wyjazd w kwietniu co prawda, ale mi to by idealnie pasowało, bo już jestem po wszystkich egzaminach i mogę sobie na spokojnie jechać i sie zrelaksować.
IP: 87.206.72.206
Użytkownik
Posty: 8
jeśli chcesz jechać w lutym to możesz się jeszcze załapać na wyjazd do Czech z biurem podroży Integra wyjazdy, ja ze znajomymi z nimi ruszam na narty już 13 lutego, ale mają jeszcze jeden turnus w lutym w to samo miejsce, jeszcze 21 lutego można jechać http://integra-wyjazdy.pl/ferie-weekend/
IP: 37.152.19.168
heniuś
Gość
Wydaje mi się, ze Mazury są całkiem dobrą bazą wyjazdową na narty. W okolicach Olsztyna warto poszukać i na pewno w okolicach Mrągowa. My w tamtym roku zatrzymaliśmy się w Hotelu Ekwador w Barczewie. naprawdę ciekawe miejsce, i stamtąd jeździliśmy sobie na różne stoki.
IP: 87.207.89.115
Użytkownik
Posty: 7
Jeżeli chodzi o wyjazd na narty to polecam udać sie do Zakopanego gdzie ceny nie są wygórowane i bez problemu znajdzie się nocleg oraz wyciągi,więc mamy tutaj niemal wszystko:)

Malowniczy-Zakopane
IP: 79.185.64.31

Strona: 1

Forum turystyczne » narty

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij