» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » ksamil

ksamil

Strona: 1

Autor Treść
anka
Gość
Właśnie wróciłam z Albanii z miejsowości Ksamil . Wyjazd oganizowało Millennium Travel. wyjazd pobyt super :) Nawet 30 godzinna podróż minęła spokojnie, super kierowcy i wygodny autokar. Pilotka p. Magda rewelacja. A Ksamil zaskoczył mnie cudownymi plażami , niskimi cenami i wspaniałym jedzeniem. Mieszkałam w pensjonacie Murati - gorąco polecam : czysto, pokoje sprzątanie co trzy dni ,wymieniane ręczniki , miła obsługa, pyszne i tanie jedzenie. Biuro rzetelne godne polecenia.
IP: 89.66.129.247
saszka1
Gość
Popieram byliśmy 2 lata temu w Sarandzie i pojechaliśmy na plaże Ksamil (żut beretem) woda jak mało gdzie chyba na Zakynthos taka jest . I te krowy na ulicach-fajnie z tego też słyną nam to nie przeszkadzało napewno Albanie jeszcze odwiedzimy. Ale zaczynają się cenić !!! ceny wyższe jak 2l. temu
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
Posty: 59
Ksamil jest nadmorskim kurortem, bardzo popularnym zarówno wśród turystów albańskich, krajowych, jak i zagranicznych (w tym i polskich). Plaża ksamilska oraz całe albańskie Wybrzeże Jońskie zostały w 2013 roku uwzględnione przez prestiżowy magazyn "Guardian" na liście 20-stu najatrakcyjniejszych tanich miejsc do plażowania na świecie. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/albania/miejscowosci/ksamil/10774
IP: 83.11.149.14

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » ksamil

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij