» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » lato 2016

lato 2016

Strona: 1 2 >

Autor Treść
turystka
Gość
Kto w 2016 roku wybiera się do Grecji na wczasy? w jakich terminach ?do jakich miejscowości?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 18:09, 09.03.2016. »
IP: 31.174.25.159
turystka
Gość
to jak nikt nie wybiera się do Grecji to pojade ja :) od 26 maja w Kutsupii będe z biura podróży tęcza .Dzisiaj zaliczka wpłacona :)
IP: 31.174.110.109
Użytkownik
Posty: 26
Przyda się wesprzeć budżet Grecji :) Warto też pomyśleć nad wsparciem Tunezji, bo zapewne część turystów zmienia destynacje po znanych nam wszystkim wydarzeniach. Jeżeli na stronie MSZ nie ma informacji o zagrożeniu, to nie widzę przeszkód, aby się tam wybrać.
IP: 91.238.142.58
Użytkownik
Posty: 2
Masz rację, nam też znudziło się leniuchowanie na plaży i w tym roku stawiamy na aktywny wypoczynek. Jesteśmy na etapie wyboru aktywności i chyba zdecydujemy się na Surfing Famara czyli naukę surfingu na Lanzarote.
IP: 79.184.250.227
Kaha
Gość
Hallo czy ktoś jedzie w sierpniu do Kutsupi ???
IP: 87.101.72.246
Użytkownik
Posty: 4
My właśnie szukamy jakiejś fajnej wycieczki do Grecji, bo nam się ten kierunek zamarzył. Mamy fajne biuro podróży, ale w ogóle brak nam pomysłu, jak szukać. To mają być pierwsze tego typu wakacje, a liczba stronw internecie jest tak duża, że ciężko się na coś zdecydować. Polecacie jakieś konkretne miejsce?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 18:08, 09.03.2016. »
IP: 217.73.188.36
Użytkownik
Posty: 72
dynamical napisał
My właśnie szukamy jakiejś fajnej wycieczki do Grecji, bo nam się ten kierunek zamarzył. Mamy fajne biuro podróży rego-bis.pl/nasze-kierunki,grecja,14.html ale w ogóle brak nam pomysłu, jak szukać. To mają być pierwsze tego typu wakacje, a liczba stronw internecie jest tak duża, że ciężko się na coś zdecydować. Polecacie jakieś konkretne miejsce?


W innym wątku http://forum.travelway.pl/topic-7072.html podajesz tego samego linka do biura R-B, w którym piszesz, że byłeś z nimi w Grecji tamtym roku, a teraz nagle nie umiesz szukać ofert i piszesz, że to mają być pierwsze takie Twoje wakacje? Już zapomniałeś, że byłeś na takich samych rok temu, czy raczej nie pamiętasz, co reklamujesz na poszczególnych wątkach?
Czy naprawdę myślisz, że nikt nie zauważy, że Twoje wpisy to spam?

dynamical napisał
A może wyjedź gdzieś zagranicę? wiem, że opłaca się pojechać na wycieczkę do Grecji. Jest tam naprawdę dużo fajnych rzeczy do zobaczenia no i jest dosyć ciepło jak na tę porę roku. Jakby ktoś potrzebował, podaje linka do tego co warto tam zobaczyć: rego-bis.pl/nasze-kierunki,grecja,14.html Byliśmy tam rok temu i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. naprawdę wypoczęlismy
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 18:09, 09.03.2016. »
IP: 193.19.167.141
turystka
Gość
Edyta 317 widze że wyłapujesz takie info ja widze że często na różnych forach są takie powielane wpisy właśnie dla reklamy ?? pozdrawiam :) i do wakacji już coraz bliżej nie całe 90 dni...Grecjo przybędziemy :)
IP: 31.175.165.203
Użytkownik
Posty: 1
Nie wiem czy to jest reklama czy nie, może ktoś się pomylił albo miał podobny nick. Z drugiej strony ja też korzystałem rok temu z Rego-Bis z Katowic właśnie i byłem bardzo zadowolony. Organizacja dopięta na ostatni guzik;)
IP: 83.143.242.92
gość
Gość
Kaha napisał
Hallo czy ktoś jedzie w sierpniu do Kutsupi ???

Kutsupia to wioska, raczej nic tam nie ma ciekawego, odludzie, według mnie dla emerytów szukających ciszy i spokoju
IP: 83.22.160.188
Turystka
Gość
No nie spodziewam się dzikich atrakcji w Kutsupii i na cisze i spokój licze 8) na ciepłe morze przyjaznych ludzi i na odpoczynek w pełni zasłużony :D jeszcze 40 dni...
IP: 31.175.83.160
Turystka
Gość
miało być 49 dni ...
IP: 31.175.83.160
Użytkownik
Posty: 72
natalkaa27 pisząca również jako wiktoria29 zajmuje się na tym forum tylko wrzucaniem reklam. Każdy jej wpis to spam i w każdym umieszcza link do portalu, który reklamuje.
Jako natalkaa27 na wątkach:
lato 2016 / Szukam wakacji / wyjazd integracyjny / lokalniej ; gdzie sie zatrzymać w Krakowie / czy wycieczka jest dobra na prezent / podróż poślubna w zimie / wakacje na Dominikanie / Nei Pori 2015 / wczasy / Rejs Hiszpania-Gibraltar-Maroko / Jak spędzić wolny czas / Jaki hotel w Zakopanem,
a jako wiktoria29 :
pakiet weekendowe / podróż do Małopolski / Gruzja / podróż poślubna w zimie / plany sylwestrowe.
Wklejony w poprzednim wpisie portal reklamuje np już dziewiąty raz.
Niektóre jej wpisy już były usuwane, ale jak widać z uporem wraca i dalej zaśmieca to forum swoim spamem
Fajnie byłoby, gdyby administrator coś zadziałał, żeby nie musieć co chwilę oglądać tych samych linków bez względu na temat wątku.
IP: 37.190.226.46
Użytkownik
Posty: 5
Czy ze względu na problemy finansowe Grecji jest tam dużo taniej z perspektywy turysty?
IP: 194.42.116.40
Użytkownik
Posty: 72
Ja też się w końcu zdecydowałam i jadę po ośmiu latach z powrotem do Kokkino Nero ze Skarpą 8-20 czerwca.
IP: 37.190.226.46
turystka
Gość
Edyta 317 super ciesze się ,najpierw my jedziemy i około 8 czerwca zdam relacje co i jak <wracamy 7 go> szkoda bo chętnie Bym Cię poznała na miejscu w Grecji ,my już praktycznie na walizkach :) za dwa tygodnie o tej porze to już pewnie będziemy blisko granicy z Węgrami albo i już Węgry :) pozdrawiam :)
IP: 31.174.73.97
Użytkownik
Posty: 72
Ale Ci fajnie :) Ja jeszcze trochę dłużej muszę poczekać, ale nie tak znowu strasznie długo na szczęście, bo już się nie mogę doczekać. Zobaczę na ile Kokkino zmieniło się przez ten czas. Może się kiedyś spotkamy na greckich ścieżkach, a na razie będę czekać na Twoją relację, tylko nie wiem, czy ją zdążę przeczytać przed swoim wyjazdem :)
IP: 37.190.226.46
turystka
Gość
Edyto- w takim razie postaram się napisać jeszcze 7 go czerwca pod wieczór spójrz tu na forum jak będzie chwilka :) może mi się uda opisać wrażenia, jaka pogoda jaka miejscowość <my 1 raz do Koutsupii>no i ogólnie droga,organizacja,sytuacja na granicach :) licze na Tęcze że się niezawiode :) no i po cichu na drugie wakacje we wrześniu :) zob. jak to będzie :)
IP: 31.174.73.97
Użytkownik
Posty: 72
Jak najbardziej postaram się zajrzeć i poczytać. Ja byłam na razie raz w Kutsupii i spędziłam tam wspaniały urlop, czego i Tobie życzę. :)
IP: 37.190.226.46
Użytkownik
Posty: 2
My w ubiegłym i w tym roku postawiliśmy na rejsy. Do Grecji płyniemy na początku lipca http://www.bluewaterclub.pl/rejsy_grecja_rejsy_morskie.html Taka wycieczka z perspektywy "wody" to piękna sprawa, poza tym mamy możliwość zwiedzić wtedy sporo wysp. Próbowaliście czegoś podobnego kiedyś?
IP: 89.71.205.182
Użytkownik
Posty: 7
a co polecacie w okolicach Koutsoupii i Kokkino Nero do zobaczenia? szukam wyjazdu do Grecji po sezonie, tak wrzesień - październik raczej na własną rękę, sama bez męża i bez dziecka, chciałabym trochę pojeździć pozwiedzać i może przeżyć coś szalonego :P
IP: 79.185.175.143
turystka
Gość
Edyta317 witaj już niestety jesteśmy po wakacjach w piękne słonecznej Grecji jak to mówią wszystko co dobre szybko się kończy...niestety trzeba czekać już na następne wczasy,Jak obiecałam tak pisze jakie wrażenia jak droga itd. Kutsupia piękna miejscowość mała cicha spokojna dla mieszczuchów w sam raz na odreagowanie tego szukaliśmy i to w 100 % dostaliśmy,My rozpoczynaliśmy sezon pierwszy turnus zero turystów w Kutsupii w Kokino już byli,wszystko zamknięte w Kutsupii i tak tylko jeden sklep ale w Kokino co potrzeba było to się dostało,my owoce warzywa kupowaliśmy z Auta z dowozem do willi wszystko po 1 euro arbuz,pomidory,cebula,jedynie Morele truskawki czereśnie droższe,mieliśmy okazje wybrać się w piątek do Nei pori na targ to tam już więcej i taniej kupiliśy np. arbuza po 0.40 pomidory po 0.75 wszytsko do wyboru co kto chciał mąż kupił oliwki paprykę :) w nowym markecie <2 lata temu go nie było> kupiliśmy 6 litrów oliwy w Kokinowym markecie chałwe ,fety sporo jak to my na spacery i na zakupy w Grecji...sama miejscowość fajna jak mówie cisza spokój ptaki śpiewają 24 h na dobe wow ! piękna zieleń jeszcze my pierwszy raz na wiosne..więc też inaczej woda"zimna" jak dla nas w Grecji ale we wrześniu wiadomo cieplejsza a my tylko taką znamy ,plaża mnie nie zachwyciła trochę zanieczyszczona ale z każdym dniem Grecy coraz bardziej o nią dbali czyścili więc na wasz pobyt już wszystko będzie czyste i otwarte..ze spacerów była Velika <na nogach> i Karitsa<też> z pogody dwa dni słonko ciepło dwa dni pochmurno z przebłyskami słonka ogólnie super było zadowoleni i spełnieni się czujemy..co do podróży to w strone Grecji na granicach staliśmy w sumie 2 godziny <blokował nas autokar z Czech rewidowali go> i my za nimi czekaliśmy podróż od 9 z Bielska w Grecji około 12 czasu Greckiego powrót z Grecji o 10.20 <grecki czas >Bielsko 7.30 .wiadomo do domu zawsze szybciej.Jak ktoś obawia się uchodźców to całkowicie nie potrzebnie w samej Grecji tych miejscowościach niemają Oni co tam szukać a na granicach Policja straż graniczna Ich pilnuje najwięcej ich było w Polikastro tam gdzie zmieniają się kierowcy ale i tak nie podchodzą czy coś trzymają się swoich :)w Kokino byliśmy i chodziliśmy na Spa do wanien w błotnych kąpielach niemieliśmy okazji się moczyć długo nie było wody w prysznicu później już naprawili lub puścili więc na wasz przyjazd wszystko już będzie działać.My już do kraju wróciliśmy ale na miejscu poznaliśmy Małgosie panią koło 60 została sobie na drugi turnus zna Grecki i chodzi codziennie do wanien około 18.30 pisze bo pewnie znając życie was tam zaczepi pogadać taka dusza towarzystwa :) zawsze we wszystkim pomoże jak chodzi o dogadanie się z Grekami taka blondynka krótko ścięta może około 1.60 wzrostu ,nie sposób Jej nie poznać w Grecji :) myśle że to wszystko co mi na chwile obecną przychodzi do głowy :) życze udanego pobytu w Kokino i proszę odezwij się jak już wrócisz Pozdrawiam :)
IP: 94.254.190.22
Użytkownik
Posty: 72
Ale zaskoczenie, nie spodziewałam się, że już tak szybko będziesz z powrotem i napiszesz. :) Super, że Ci się podobało i jesteś zadowolona. To jest najważniejsze.
Podziwiam, że poszliście do Veliki na piechotę. Ja będąc w Kutsupii , wybrałam się też do Veliki i dalej do Agiokampos, ale na rowerze, a i tak dało mi to w kość. Do Karitsy też mam zamiar się wybrać z Kokkino na spacer. A nie byliście czasem w wąwozie Kalypso? Tak się zastanawiam, może uda mi się tam trafić.
Ja jestem w trakcie pakowania, jutro wyjazd. Najgorsze to jakoś przetrwać podróż, a potem to już długo wyczekiwany wypoczynek :)
Na pewno odezwę się po przyjeździe. Pozdrawiam.
IP: 37.190.226.46
turystka
Gość
Edyta317 do wąwozu nie poszliśmy ale tam jest prosta droga mieliśmy plan cały napisany mapki i wszystko co znaleźliśmy ale i było ciepło już żeby tyle chodziś właśnie w te 2 dni pochmurne byliśmy w Velice<szliśmy> a w drugi do Karitsy ,na rowerze jest lepiej bo bliżej podjedziesz i reszta na nogach,powiem szczerze że nas ostrzegano przed wąwozem że podobno w tamtym roku zginął tam jakiś chłopak. przed wyjazdem myśleliśmy tam dojść ale to w Polsce bo tu da się chodziś a w Greckim słońcu to wiesz jak jest ;) my od Agiokampos do Platamonas całe wybrzeże zeszliśmy piechotą od miejscowości do miejscowości oprócz odcinka Stomio -Kokino ale jak będziemy w Stomio to pewnie nadrobimy i ten brakujący odcinek :) pakuj się i w droge dasz rade dla Grecji człowiek dużo jest w stanie wytrzymać :) a jeszcze tylko napisze że w drodze do Polski przez większą część Serbii padał deszcz i była burza bardzo zjawiskowa :)teraz chyba się tam w Grecji pogoda troche zmieniła jakiś front idzie i nawet widze na mapce że tam burze ale jak zajedziecie pewnie już będzie po deszczu i burzy.W Grecji szybko się rozpogadza nie to co u nas nad morzem :) życze w takim razie bezpiecznej drogi i dojścia do wąwozu :)a zapytam jeszcze wybierasz się na 1 czy 2 turnusy ? a starałam się odrazu napisać jak obiecałam,jechaliśmy do kraju w drodze powrotnej w 20 osobowym składzie więc każdy po 2 siedzenia to dało się przespać więc w miare wypoczęci jesteśmy nie zmęczeni podróżą :)
IP: 94.254.190.22
Użytkownik
Posty: 72
Niestety jadę tylko na jeden turnus. Ze względu na pracę, dwa turnusy póki co odpadają. A zazdroszczę tym, którzy jadą na dwa, ale z mojego doświadczenia pamiętam, że były to przeważnie osoby na emeryturach, chociaż oczywiście niekoniecznie. Może też kiedyś będzie mi to dane ;)
Jeżeli mieliście po dwa siedzenia na osobę, to mieliście super. Ja na to u nas nie liczę, bo ja wykupywałam ostatni pokój do Kokkino, po mojej rezerwacji ten termin już zamknęli, więc pewnie będzie full.
Dziękuję za życzenia. Bezpieczna droga najważniejsza. O to, co będzie na miejscu się nie martwię, bo mam już wyobrażenie z poprzednich lat.
IP: 37.190.226.46

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Grecja » lato 2016

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij