» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » Ile trwa podróż do Albanii??

Ile trwa podróż do Albanii??

Strona: 1

Autor Treść
Beata
Gość
Witam! Może mi ktoś napisać ile trwa podróż autokarem do Albanii?
IP: 79.185.33.120
Beata
Gość
chodzi mi o wyjazd z Krakowa dokładnie
IP: 79.185.33.120
krzycholu
Gość
Podróż do Albanii. ..?
W zeszlym roku wyjazd o 8-ej z Katowic na miejscu w Ksamil bylismy ok.15-tej dnia nastepnego.Wyjazd odbyl się w drugiej polowie sierpnia , podobno poszlo nam plynnie bo nie stalismy dluzej na granicach niz 1h .Najgorzej jest na przejściach Węgry-Serbia , mozna stac godzinę a mozna i cztery....
Sukces to jest 30 h czas przejazdu , autokar zatrzymuje sie co ok.4h na pol godziny przerwy.
Podroz to najslabszy element tej wycieczki chyba ze zbierze sie ciekawa ekipa i zorganizuje jakos czas..... :) :)
Jedno słowo pasuje do opisu podróży - masakra. ... :(
IP: 37.47.39.175
Beata
Gość
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i porady, chyba jednak będziemy zmuszeni zrezygnować z Albanii, bo nie zabiorę w tak męczącą podróż dzieci :( Do Grecji jechalismy ok 25 godz i to już była pod koniec męczarnia a gdzie jeszcze pare godzin dłużej :( Albania widzę że jest piękna, zwłaszcza Saranda, Ksamil, ale niestety za daleko :(
IP: 83.10.29.120
krzycholu
Gość
25 a 30 godzin to juz roznica niewielka. ....:-):-):-)
Mi osobiście Albania bardziej podobala sie niz Grecja
Ceny i krajobrazy bez porównania lepsze .
Podróż ....? Wiem , to masakra ale zawsze pozostaje samolot...
Pozdr :-)
IP: 37.47.39.175
Beata
Gość
może i 5 godz to niewielka różnica, alejak już jest się bardzo zmęczonym podróżą to te 5 godzin wydaje się wiecznością, wiem z doświadczenia bo autokarem byliśmy w Grecji już chyba 4 razy, Hiszpanię też zaliczyliśmy autokarem :)
Wierzę że Albania jest piękniejsza, ale niestety podróż mnie zraziła :( Dzis rozmawiałam ze znajomym który jest kierowcą i jezdzi w takie trasy z biurami, odradził mi Albanię ze względu na męczącą podróż :(
Samolotem Albania wychodzi bardzo drogo
IP: 83.10.29.120
Użytkownik
Posty: 5
wybieram się w tym roku do Albanii i zmartwiliście mnie podróżą, planowałam lecieć samolotem, choć bardzo się boję :/ krzycholu możesz podać nazwę biura podróży, z którego byłeś w Albanii?
IP: 194.42.116.40
krzycholu
Gość
Millenium Travel ☺
IP: 37.47.46.18

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » Ile trwa podróż do Albanii??

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij